Tüp Bebek Merkezleri Dr. Halit Fırat Erden Hastaları

Dün 19:00'da Halit Hoca 2 haftadır yoğun bakımda kaldığı Acıbadem Hastanesi'nde vefat etmiştir. Birebirde tanıdığım, hocama Allah'tan rahmet diliyorum...
Ay inanmıyorum çok üzüldüm;(

benim ilk gebelik testinde yaptırmamı istedi baktık yüksek çıktı..
clexane yükseltti bir daha serum verdi...
diyetisyen yanındaki doktora yönlendirdi..(tam bir fiyasko adam)
genede olmadı..
21 ile olması mümkün değildi zaten ama araştırdım..
senin 7 gayet normal 12den küçük olması gerekiyor normal şartlarda..
ne zaman betaHCG ?

cd56 degerım 28 cıktı benımde. tup tedavısınde serum kullanıcaz dedi okdr.... baska cozumu yok mu bu ısın.bunca kayıbım var.doğalda kalıyorum ve düşüyor.. ne yapıcam bılmıyorum

Selam kizlar tedaviniz nerde yapılıyo halit fırat hocamız vefat etti onun sayfasında yazıyosunuz merak ettim merkezi çalışmaya devam ediyomu hala

Bende hocamız vefat ettiğinden bu yana uzun zamandır bakmamıştım sayfaya NC1907 seni hatırlıyorum bizi merkez hakkında baya uyarmıştın senin durumun ne oldu cnm

Bende hocamız vefat ettiğinden bu yana uzun zamandır bakmamıştım sayfaya NC1907 seni hatırlıyorum bizi merkez hakkında baya uyarmıştın senin durumun ne oldu cnm

Bnm yum toplandı önümüzdeki ay transfer için bekliyorum
Senin noldu ttansferin oldu mu?
Son durumlarınız ne ?

cd56 degerım 28 cıktı benımde. tup tedavısınde serum kullanıcaz dedi okdr.... baska cozumu yok mu bu ısın.bunca kayıbım var.doğalda kalıyorum ve düşüyor.. ne yapıcam bılmıyorum

Tek tedavisi serum ama inan serum inanılmaz işe yarıyor
Vücut içinde bayağı yararlı araştırırsanız
Ben keşke daha fazşa alsaydım diyorum
Yeme içmeye gelincede bağışıklık sistemini çok güçlendirecek şeyler yemeyin derim
Murat beye gidiyorsanız mutlaka önerileri oşacaktır

Yeme içmeye gelincede bağışıklık sistemini çok güçlendirecek şeyler yemeyin derim

kimileri serum para tuzagı yazmıss.iyşice kafamnı karıstıyorlar bıde srrum fıyatı ehr merkeze gore degsııyor..bahcecıde bıle 300 cıvarı benım doktorum 800 cıvarı dedı.kandırılmak ıstemıyorum eczanede 25 tl yazan bıle var ? sız ne dkr odemıstınız ?

murat beye gıtmıyorum... ama sızler eonerısı olduysa uyguşayım..bend ebagısıklık guclendırıcı yerdım hep...meger gucsuz olması alzımmısss..

kimileri serum para tuzagı yazmıss.iyşice kafamnı karıstıyorlar bıde srrum fıyatı ehr merkeze gore degsııyor..bahcecıde bıle 300 cıvarı benım doktorum 800 cıvarı dedı.kandırılmak ıstemıyorum eczanede 25 tl yazan bıle var ? sız ne dkr odemıstınız ?

Halit beyde 1.000 tl ye yaptırmıştım
Bahçecide sordum 750tl dediler bana

murat beye gıtmıyorum... ama sızler eonerısı olduysa uyguşayım..bend ebagısıklık guclendırıcı yerdım hep...meger gucsuz olması alzımmısss..

Cd56 bağışıklık sistemini gösteren bir test
Aslına bakarsan vücut için çok iyi hastalanmazsın
Vücuda giren herşeyide virüs gibi görüp yok ediyor.
Ondan dolayı embriyoda tutunamıyor

Cd56 bağışıklık sistemini gösteren bir test
Aslına bakarsan vücut için çok iyi hastalanmazsın
Vücuda giren herşeyide virüs gibi görüp yok ediyor.
Ondan dolayı embriyoda tutunamıyor

valahi ben tam tersi bi klimadan bile girip olurum. hasta biri gordum mu dırek hastalanırım....

umrm serum embrıyoyu tutmasına yardımcı olur . transferden 1 hafta once ve 1 gun once 2 tane serum uygulanıcakmıs bana..

valahi ben tam tersi bi klimadan bile girip olurum. hasta biri gordum mu dırek hastalanırım....

umrm serum embrıyoyu tutmasına yardımcı olur . transferden 1 hafta once ve 1 gun once 2 tane serum uygulanıcakmıs bana..

Süper cnm
Sen şu an bahçecidemisin?
135 tl cd56 serum fiyatı olduğuna eminmisin?
Bahçecide 500tlden aşağı hiç bir test işlem yok da :)
Keşke dediğin gibi olsa

Süper cnm
Sen şu an bahçecidemisin?
135 tl cd56 serum fiyatı olduğuna eminmisin?
Bahçecide 500tlden aşağı hiç bir test işlem yok da :)
Keşke dediğin gibi olsa

bahçecicde değilim.. ama bahçeciye giden bir grupta sordum oda yeni ogrendıms erum fıyatı ole dedı sasırdım benım 400 tanesı 2'li uygulama 800

X