Dr. Mustafa Acet

mucizemucize1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
7
-3
45
Merhaba, Ben öncelikle şunu söylemek istiyorum yaşım 34 amh 00.01 yumurta rezervim çok az ve şuan 7 haftalık hamileyim nasıl mı?

İyi okuyun! Genel olarak araştırıp bulduğum en iyi hastanelerden biri olan bahçecide tedaviye başladım. 4 tüp bebek denemesi sonuç negatif. Başarı seviyesi çok yüksek denilen bu hastanenin kötü ve negatif yönleri ise hastaya sürekli çok zor, şansımız az, zaman alacak, yumurtan az, amh düşük denilerek başarı oranını psikolojik olarak dahada düşürerek bizim kanserli hasta gibi gezmemize sebep olması. Sonrasında sonu gelmeyen denemeler ve her deneme sizden birşeyler götürüyor.

Ve bir gün bir rüya görürüm ve ardından instagramda denk geldiğim enerjisi çok ama çok güzel olan sevgili doktorum Mustafa Acet'i görürüm. Eşimle beraber randevu alıp gideriz ve hastanenin bulunduğu bina ve yazısını gördüğümde işte burası benim rüyamda gördüğüm yer derim. Hocama ilk gün bu rüyayı anlattım ve ben size gönderildim dedim Mustafa hocamın muayenesi sonrası bana spontan hamile kalacağımı gözlerimin içine bakarak heyecanlı ve güven veren bir konuşmasıyla söylediğinde havalara uçtum. Biri var ve işine kendine güveniyor ne yaptığını ne söylediğini iyi biliyordu.

Ekim 2018 laparoskopi ve hissteroskopi ameliyatı oldum ve hemen ardından ilk ilişki sonrası hamile kaldım. Şans mıydı? Hayır. Mustafa Acet 5 çocuğu olan ve Allah çok büyüktür cümlesini kullanan tanığım tek doktor bir aile babasıdır. Önce Rabbime sonra sevgili doktorum Mustafa Acet'e sonsuz teşekkür ederim. Allah'ın hikmetinden sual olmaz.

Arkadaşlar Mustafa Acet hakkında olur olmaz yorumlar yazılıyor. Her hastayı ameliyat ediyor vs... Mustafa Acet ne yaptığını iyi bilen kendine güvenen bir doktor eğer böyle bir karar aldıysa inanın bu sizin için iyi bir sonuç oluşturacaktır. Hocamız hakkında konuşan zor işlere denk geldiklerinde imkansız gözüyle bakarak hastaları kendinden uzaklaştırıp soğutan diğer meslektaşlarının karalamaları ve ağıza alınmayacak çirkin ifadelerinden dolayı onları kınıyorum. Atalarımızın çok doğru söylediği bir söz var ''Meyve veren ağaç taşlanır'' Rabbim tün Anne ve Baba olmak isteyen insanlarımızın yardımcısı olsun. Unutmayın umutlar tükenmez umutlar yeşertilir. İyi düşünün iyi hissedin iyi olsun biz insanlar hep aynı hatayı yapıyoruz. Allahın vermeyeceği hiç birşey yoktur! yeterki istemesini bilmeli. Biz istemesini bilmiyoruz. Şimdi bu yazıyı okuduysan inançlıysan gerçektende bir şeyi çok istiyorsan ellerini aç ve tüm kalbin benliğinle iste sadece iste ve sana kendini iyi hissettirecek insanlarla ol. Çok kıymetli hocamız Mustafa Acet'in söylediği gibi ''SEVİNDİRMEYE DEVAM''

X