Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar merhabalar herkese, Sizden ricam fotoğraflarınızı Zühtü Demir'in tasarladığı fotoğraflar ile birlikte öncesi sonrası olacak şekilde koyabilir misiniz ? Ayrıca beni de arkadaşınız olarak ekleyebilir misiniz? sizin için sakıncası yoksa.. :)

Yandaki dikişlerim temizledikçe dokuluyo ama yine de görünüyor tabi. Özellikle burun ucum sis ve oradaki dikisler duruyor dokundukca acıyor. Bakalım sana da bant takilcak mi bi daha acaba ben begenmedim diyince mi taktı merak ettim. Neyse 2 saat kalmış heyecanlidirsin sen şimdi büyük ihtimal haftaya salı çağırır seni de 1 gün ara var çünkü aramızda :KK70:

yaaa yine bantladı beniiiii:KK43:((( acaba niye bant taktık yine bi fikrin var mıı?? çok şiş ama olsun inicek zamanla ama 2. bant niye:KK43: üzüldüm :KK43: burun ucum balon bildiğin gibi değil:/ dikişlerimde daha 2 tanesi döküldü merakettim o yüzden snnkiler ne durumda diye. sana da mı 2. kere bantı taktııı? niye beğenmedin yaa,, şiş zaten hoşuna gitmemesi normal zaten bi de alışma benimseme süesi var, sakın kötü düşüncelere kapılma, olumsuz fikirler için çok erken daha, lütfen sabırlı ollllll:KK43:(( önümüzde ki pzt bantı aldırmaya gitcem 3. kez takmazsa göstercem size burnumu inşallah, 25 i de kontrole gitcem bakalım neler bekliyo bizi:)))

Kızlar beni de ekler misiniz? Zühtü beyin yaptığı burunları merak ediyorum. Yakın zamanda benimde ameliyat olma düşüncem var ve Ankara da yaşıyorum onun için ilk tercihim Zühtü Bey

İnşallah duzelir canim ya bu burun işi sabır işi cidden benim gibi sabırsızlar için cok sancılı bi süreç :KK70:

tatlim acele etme sabirli ol eminim istedigin gibi olcak.henuz cok yeni ameliyatin sisliklerin olmasi cok normal.

uzun bi suredir bakamadim bu konuya bayagi ameliyat olan olmus.hepinize gecmis olsun insallah istediginizden daha guzel olur burnuslariniz.darisi bana insallah ya offf.ekli olmadiklarim beni de ekleyin bende cok pis merak ettim simdi burunlarinizi :)

Son düzenleme:
ya kızlar merhabalar bende ankaradayım da ben devlet hastanesi araştırmasındaydım açıkçası ben sadece burun değil bir ameliyat daha olmayı düşünüyorum ve 2 si ağır geleceğinden devlet hastanesi araştırıyordum açıkçası ancak devlet hastanesinde yaptıran arkadaşlar okadar mutsuz olan varki o yüzden kararımı değiştirdim birde burun görsel olarak daha önemli diye düşünüyorum neyse zühtü beyin şuandaki burun estetik fiatlarını bilmiyorum yazan vardır ama çok geriye giderekk okumadım ama zühtü beyin nekadar değerli olduğunu biliyorum bana son fiatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim herkese geçmiş olsun darısı olmak isteyenlerin başına :)

ya kızlar merhabalar bende ankaradayım da ben devlet hastanesi araştırmasındaydım açıkçası ben sadece burun değil bir ameliyat daha olmayı düşünüyorum ve 2 si ağır geleceğinden devlet hastanesi araştırıyordum açıkçası ancak devlet hastanesinde yaptıran arkadaşlar okadar mutsuz olan varki o yüzden kararımı değiştirdim birde burun görsel olarak daha önemli diye düşünüyorum neyse zühtü beyin şuandaki burun estetik fiatlarını bilmiyorum yazan vardır ama çok geriye giderekk okumadım ama zühtü beyin nekadar değerli olduğunu biliyorum bana son fiatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim herkese geçmiş olsun darısı olmak isteyenlerin başına :)

bende önce devlet araştırmıştım, kötü hikayeler duydum bilmiyorum ne kadar doğru ama güvenim sarsıldı, randevulara bile gitmedim, gidemedim.. sonra da zühtü beyi buldummmm:))

bende önce devlet araştırmıştım, kötü hikayeler duydum bilmiyorum ne kadar doğru ama güvenim sarsıldı, randevulara bile gitmedim, gidemedim.. sonra da zühtü beyi buldummmm:))

aynen cnm ya ters v problemimi dersin yamuk problemimi dersin ameliyattan sonra daha vahim bir burunla karşılaşan çok bende şuan vazgeçtim gibi bir dr var hacettepede dr gürcan bey bütün yorumcular memnun bir onda takıldım bilmiyorum kafam karışık herşeyin hayırlısı ama zühtü beyi çok önceden beri aaraştırıyorum memnun olmayan hiç yok tek ameliyat düşünmüyorum ben estetik olarak bir ameliyat daha var düşündüğüm girmişken ikisinide birden oluyum kurtuluyum diye düşünmüşştüm :))) zühtü beye gitmem lazım tekrar burun için gitmemiştim daha önce darısı başımıza hayırlısıyla cnm ya ama burnun muhteşem aman nazar değmesin :)):KK16:

aynen cnm ya ters v problemimi dersin yamuk problemimi dersin ameliyattan sonra daha vahim bir burunla karşılaşan çok bende şuan vazgeçtim gibi bir dr var hacettepede dr gürcan bey bütün yorumcular memnun bir onda takıldım bilmiyorum kafam karışık herşeyin hayırlısı ama zühtü beyi çok önceden beri aaraştırıyorum memnun olmayan hiç yok tek ameliyat düşünmüyorum ben estetik olarak bir ameliyat daha var düşündüğüm girmişken ikisinide birden oluyum kurtuluyum diye düşünmüşştüm :))) zühtü beye gitmem lazım tekrar burun için gitmemiştim daha önce darısı başımıza hayırlısıyla cnm ya ama burnun muhteşem aman nazar değmesin :)):KK16:

doktor içine sinsinde, yaptığı işleri de gör, en güzel kararı verirsin zatenn:)) bi de doktorların tarzları da farklı bence, kimisi fazla doğal, kimisi çok kalkık, bazısı da yapamıyo, bazılarıda aynı tarzda yapıyo, en çok kimin yaptığı burunları beğendiysen ona giiittt:)) bne M.dilberi istemiştim ama babam ankara da doktor mu yo dedi zühtücüğümü buldum:)) ay inşallah istediğin bi burna sahip olursun canım, şakaya gelmez ama 3-4-5 kere revizyon olanları biliyoruz burdan doktor çok önemli

görmeden fiyat vermiyor Zühtü Bey ama burnuna ekstra bir müdahale gerekmiyorsa (kbb vs.) 4.500-5.000 civarı ortalama (gece hastanede kalmak istemezsen ki bence gerek yok ve nakit verirsen biraz indirim oluyor)

Kızlar merhaba giremiyordum uzun süredir bi bakiyim dedim :) Beğeniyorum artık burnumu zaten ucu da biraz düştü gibi alıştım da sevdim yani burnumu boş yere üzmüşüm kendimi.. Atıcam zaten yakında ameliyat öncesi-sonrası, morluklarımı vs. olmayı düşünenler için fikir olsun. Dediğim gibi ilk önce yani alçı çıktığında farklı geldiği için beğenmemiştim ama şimdi çok beğendim yüzüm de küçük zaten hafif kalkık burun sırıtmadı. Arkadaşlarımla buluştuğumda kimse anlamadı zaten "sende bi farklılık var ama çözemedik" falan diyorlar :KK70:

Korkutmak veya doktor fanatikliği yapmak istemem tabii ama devleti ben de pek önermiyorum. Ezgi diye bi arkadaşım Hacettepede 1.200 liraya yaptırdı ve 7 ay geçmesine rağmen burun delikleri hala farklı ve yamuk ekimde bi daha ameliyat olacak malesef.Bu arada Zühtü Bey benden 4.500 aldı ama benim içten de çok ciddi sorunlar vardı yani et, burunda eğrilik vs. ama sende ne olur bilemicem git görüş derim muayene ücreti almıyor zaten.

Merhaba kızlar,Zühtü beye amelıyat oldum,alçı cıktıktan sonra burun bantı koydugu ıcın burnumda yapışkan kötu kalın bı tabaka tarzı bı göruntu oluştu,:KK3:,temızleme önerısı yada deneyımı olan varmı acaba?

Merhaba kızlar,Zühtü beye amelıyat oldum,alçı cıktıktan sonra burun bantı koydugu ıcın burnumda yapışkan kötu kalın bı tabaka tarzı bı göruntu oluştu,:KK3:,temızleme önerısı yada deneyımı olan varmı acaba?

o geçiyo zamanla yıkandıkça çok takılma normal toniğinle temızle yada kontrole gttgınde temızlettır geçmiş olsun

Kızlar zühtü bey alçıyla masaj önerdi,ben alçıyı burnuma tam oturtamadım gösterdıgı masajı yapıp yapmamaktada karasız kaldım tam oturtamadıgımdan dolayı,sizin tecrübe ve bilgileriniz nelerdir bu konuda:KK51:

Sonuçta alçıyı tam oturtamayıp yanlış masajla yanlış yere bası yapıp burnumdan olmak ıstemıyorum.Napım acaba :KK43:

görmeden fiyat vermiyor Zühtü Bey ama burnuna ekstra bir müdahale gerekmiyorsa (kbb vs.) 4.500-5.000 civarı ortalama (gece hastanede kalmak istemezsen ki bence gerek yok ve nakit verirsen biraz indirim oluyor)

hastanede kalmaya gerek yok operasyon sonrası 5-6 saat sonra kendine geliyorsun zaten:KK14:

doktor secerken güven cok önemlı tabi cerrahın beceriside birazda şans diyelim.O kadar doktor arastırdım il dısına bile açıldım arastırırken :) Burdaki yorumlar beni çok etkilemişti ve bende Zühtü beye ameliyat oldum.Kapalı teknik kullanıyor dikişim yara izi yok.

doktor secerken güven cok önemlı tabi cerrahın beceriside birazda şans diyelim.o kadar doktor arastırdım il dısına bile açıldım arastırırken :) burdaki yorumlar beni çok etkilemişti ve bende zühtü beye ameliyat oldum.kapalı teknik kullanıyor dikişim yara izi yok.

bnmde yookk:)) geçmiş olsun ne zmn oldunuzz

X