Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Merhaba kızlar,Zühtü beye amelıyat oldum,alçı cıktıktan sonra burun bantı koydugu ıcın burnumda yapışkan kötu kalın bı tabaka tarzı bı göruntu oluştu,:KK3:,temızleme önerısı yada deneyımı olan varmı acaba?

Of benim de çok kötü bi görüntü vardı burnumda siyah noktalarım falan çıkmıştı orada mini cilt bakımı yaptırdım geçti ama gerekmez de aslında annem kendisi losyonlarla-toniklerle vs. çıkarttı. Geçmiş olsun bu arada :)) :KK3:

Sonuçta alçıyı tam oturtamayıp yanlış masajla yanlış yere bası yapıp burnumdan olmak ıstemıyorum.Napım acaba :KK43:

öncelikle gecmiş olsun aynı masajı banada vermişti alçiyla burnuna oturması lazım cünki senin burun kalıbın o zaten acaba sen korkudan bastıramıyomusun bişey olacak diye bide kaç dk.yapmanı söyledi.eger onla beceremiyosan iki elinle işaret ve orta parmakla burnunu arasına alıp baskı yaparak sıkıştırada bilirsin ne kadar anlatabildim bilemem ama önemli olan şiş noktaya yapılan masaj burnuda bişey olmaz merak etme canım

Of benim de çok kötü bi görüntü vardı burnumda siyah noktalarım falan çıkmıştı orada mini cilt bakımı yaptırdım geçti ama gerekmez de aslında annem kendisi losyonlarla-toniklerle vs. çıkarttı. Geçmiş olsun bu arada :)) :KK3:

canım senle annen nasıl oldunuz nasıl gidiyor burnuşlar

Ya kızlar bişi dicem ben. Benim 2 ay geçti ameliyatımın üzerinden. Burnumun bir tarafı hafif kalkık ve kavisli. Öbür tarafı kalkık değil ve kavisi çok az. Soldan ameliyat olmamış gibiyim. Sağdan fark var. Her gün bakıyorum bir değişiklik yok. Çok canım sıkıldı yaa. :KK43:

Ya kızlar bişi dicem ben. Benim 2 ay geçti ameliyatımın üzerinden. Burnumun bir tarafı hafif kalkık ve kavisli. Öbür tarafı kalkık değil ve kavisi çok az. Soldan ameliyat olmamış gibiyim. Sağdan fark var. Her gün bakıyorum bir değişiklik yok. Çok canım sıkıldı yaa. :KK43:

doktorunla konustunmu ne dıo?

çok geçmiş olsun canım. evet doktor beyle konustun mu ne diyor?

canım senle annen nasıl oldunuz nasıl gidiyor burnuşlar

Çok iyiyiz valla şişliklerimiz indi 1 ay oldu annem bana göre biraz daha şiş ama hiç kimse anlamıyor. Arkadaşlarım bendeki değişikliği anladılar kilo aldım sandılar ben de hiç söylemedim :KK1: Canım sana da çok teşekkürler senin burnunu gördükten sonra karar vermiştik ve de çok doğru bir kararmış saol tekrardan :))

Kızlarr sizinde burnunuzda bantlar cıktıktan sonra üst kısımda kemıklı yerde bı tarafta hafıf çökukluk varmıydı deride :KK43:

Çok iyiyiz valla şişliklerimiz indi 1 ay oldu annem bana göre biraz daha şiş ama hiç kimse anlamıyor. Arkadaşlarım bendeki değişikliği anladılar kilo aldım sandılar ben de hiç söylemedim :KK1: Canım sana da çok teşekkürler senin burnunu gördükten sonra karar vermiştik ve de çok doğru bir kararmış saol tekrardan :))

canım annenle senin iyi olmanıza sevindim.şimdiden kimse anlamıyosa 6 ay sonra artık kendi burnun gibi olur:)rica ederim canım size versile olmuşum bende sevindim. ilerde daha daha güzel olacak fıstık fotolarınızı bi ara koyunda biraz yorum yapalım.

Kızlarr sizinde burnunuzda bantlar cıktıktan sonra üst kısımda kemıklı yerde bı tarafta hafıf çökukluk varmıydı deride :KK43:

canım bandajlar cıktıktan sonra girintili cıkıntı gibi eline geliyor demi öyleyse onlar ödemler bi kısmı gidiyor kalanlarda daha inmeyen ödemler işte bide cok yeni daha cok zamanı var burnunun sabır biraz canım

fıstık fotolarına baktım şimdi dediğin gibi bişey göremedim cok güzel yüzüne yakışmış senin dediğin bi taraftan ameliyat olmamış gibi olması tuhaf yani ödemlerin inmediyse ondanda öyle gözükebilir.doktora sordunmu bunu canınıda sıkma daha yeni bir burun daha cok değişecek zamanla burun ucu daha cok serttir.dokunduğunda ve kalkıktır ucu bunları yaşadığım için biliyorum hepsinin düzelmesi gecmesi tam 1 sene canım uzun bir zaman ama 6 aydan sonra farkı sende göreceksin daha oturmaya ve yumuşamaya başlıyacak korkma ama doktorunada sor bu durumu

fıstık fotolarına baktım şimdi dediğin gibi bişey göremedim cok güzel yüzüne yakışmış senin dediğin bi taraftan ameliyat olmamış gibi olması tuhaf yani ödemlerin inmediyse ondanda öyle gözükebilir.doktora sordunmu bunu canınıda sıkma daha yeni bir burun daha cok değişecek zamanla burun ucu daha cok serttir.dokunduğunda ve kalkıktır ucu bunları yaşadığım için biliyorum hepsinin düzelmesi gecmesi tam 1 sene canım uzun bir zaman ama 6 aydan sonra farkı sende göreceksin daha oturmaya ve yumuşamaya başlıyacak korkma ama doktorunada sor bu durumu
Doktorla konuşmadım henüz. Ayrıca fotolar yeni ameliyatlı fotolardı.Şişi indikçe saçmalıyor burnum. :/ Zaten kemer gibi bişi de kaldı. Kemik şişmiş dedi doktor. Off ne bileyim hiç içime sinmedi şu an açıkçası.

benim alçı çıktıktan sonra bir tarafta iz bıraktı çizgi gibi, alçı çıkalı 20 gün oldu, iz geçmedi daha:KK43:

selam kızlar. bende 3 yıl önce zühtü beye ameliyat oldum süper bir burnum oldu. sorunsuz bir ameliyat geçirdim şekli de harika oldu. herkese tavsiye ederim.

$02-10-09_1700.jpg $Image_(53).jpg $1383495_511989288890175_1497882721_n.jpg

bu da burnum

ben izmirden ankaraya gitmiştim kendisinin profesyonelliğine güvenip ve hiç pişman olmadım. yine olsa yine kendisini tercih ederim. ilerde estetik ihtiyacım olursa aklımda tek isim var Zühtü demir.

merhabalar ben de bu doktora ameliyat olmayı düşünüyorum ama olumlu yorumlarda gördüm olumsuz yorumlarda. tam burnumun ucuyla ilgili problemim var özellikle. çok büyük ve şekilsiz bir burnum yok. bir de fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz. yardımınız için teşekkürler:)

X