Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

aaa tam cıtır bu yaa baban tabi sana izin vermez daha reşit olmamışsın kızzz:)))

:sinifsinif: senağlama yaaaa öyle demeyin aglarim valla senağlama
ben hemen olup kurtulmak istiyorum :sinifsinif:

delikafadulden peki ameliyat olduktan sonra makyajada izin veriyolarmis burun daha yara olmuyomu nasil izin veriyolarki?

kızz burunun içine makyaj yapmıyoz yaa tabii izin veriyolar makyajdan bi zarar gelmez burun dışında yara felan olmuyo içinde dikişi felan hepp :))) güldürdün beniii

16 desene sen şunasengözlerimebaksanab
Lakito burnumun yarısı gitti diyodun Ona ragmen oyle aman aman şişme kızarma olmamış sanırım bazılarının gözleri kanlanıyo tamamen Sen de var mı boyle bir şey

evet cnm 16 yasindayim ama 16 yasinda ameliyat olmicamya ona bak sen 17 olunca olcam kaydirigubbakcemile3

kızz burunun içine makyaj yapmıyoz yaa tabii izin veriyolar makyajdan bi zarar gelmez burun dışında yara felan olmuyo içinde dikişi felan hepp :))) güldürdün beniii

ay ne biliiiim merak ettim iste
makyaj temizlerken fln sorun olmuyomudur diye sordum kaydirigubbakcemile3

ayyy bu kızz cok komik yaaa 17 olunca olcakmışş:))delikafadulden

ayyy bu kızz cok komik yaaa 17 olunca olcakmışş:))delikafadulden

yoo komik degilim sositososito
ya ben öyle durduk yere estetik merakina kapilan yok burnumu biraz kadirtiyim yok biraz daraltiyim diyen kizlardan degilim
benim burnum gercekten sorunlu
öyle normal bi burun olsaydi yaptirmazdim tabikide ama beni gercekten cok rahatsiz ediyo

16 desene sen şunasengözlerimebaksanab
Lakito burnumun yarısı gitti diyodun Ona ragmen oyle aman aman şişme kızarma olmamış sanırım bazılarının gözleri kanlanıyo tamamen Sen de var mı boyle bir şey
Canım sol gözümde çok az kanlanma oldu. Gözlerimin dışı morardı,kızardı ve çok şişti. Şimdi şişlerim indi. Morluklarımda sarardı.biraz altlarda morluk var. Onlarda silinoyr.

kızlar naberr oooo feci kaynatmışınızz çarşambaya ısınma turlarımı atıyorsunuzzkaydirigubbakcemile5

yoo komik degilim sositososito
ya ben öyle durduk yere estetik merakina kapilan yok burnumu biraz kadirtiyim yok biraz daraltiyim diyen kizlardan degilim
benim burnum gercekten sorunlu
öyle normal bi burun olsaydi yaptirmazdim tabikide ama beni gercekten cok rahatsiz ediyo

canım ben espiri olsun diye sana öyle komiksin dedim alınma sakın tabiyki sorunlu olabilirr burunda olmayada bilir benimde sorunluydu mesela bi tarafımda içten yamukluık vardı darbeden dolayı olmuş mesela nefes alamıyodum ben onun için gittim olmuşken düzeltirdimde estetik olayına girdik sen bu konuda hassasın bunu anlıyorum ..

canım ben espiri olsun diye sana öyle komiksin dedim alınma sakın tabiyki sorunlu olabilirr burunda olmayada bilir benimde sorunluydu mesela bi tarafımda içten yamukluık vardı darbeden dolayı olmuş mesela nefes alamıyodum ben onun için gittim olmuşken düzeltirdimde estetik olayına girdik sen bu konuda hassasın bunu anlıyorum ..

alinmadimki sadece neden bu kadar erkenci davrandigimi yazdim :lepi:

herkes nereye kaybolduuu CADIARZU

bizim büyük oğluşun performansı avrdı onu yaptımm..belim koptu yerde yaptık..yaşlanmışım galibaa...opuyorumnanaktan

naber ben gidinc efazla kaynamamaış ortalıkkaydirigubbakcemile3

bizim büyük oğluşun performansı avrdı onu yaptımm..belim koptu yerde yaptık..yaşlanmışım galibaa...opuyorumnanaktan

naber ben gidinc efazla kaynamamaış ortalıkkaydirigubbakcemile3

demekki iş sende bitiyo buyrunnnnnnnnn oğluşun performansı mı:S ne zaman sütten kesiyon onu haber veeer:eek:

hahahah bende bebe çok büyük oğluşun performansıı..
aslınd asüt işini gündüz azalttıkk geceyide azaltırsakk baya birr bitirdik sayılırr tak diye kesip psikolojisini bozmayalım yavrunun:))))))))))))))))

hahahah bende bebe çok büyük oğluşun performansıı..
aslınd asüt işini gündüz azalttıkk geceyide azaltırsakk baya birr bitirdik sayılırr tak diye kesip psikolojisini bozmayalım yavrunun:))))))))))))))))

:roflol::roflol::sm_cool:

Kızlar ben paranoyaklaşmaya başladım alçım yakında çıkacak ya :KK43: Ya burnum tasarımdakinden büyük olduysa :KK43: Zühtü Bey tasarımdakinden güzel diyor ama korkuyorum ben ühüüüüü :KK43:(( Ya tasarımı ameliyatta yanına almadıysa, ya unuttuysa nasıl yapacağını falan.Ya yeterince küçültmediyse :KK43:((

Kızlar ben paranoyaklaşmaya başladım alçım yakında çıkacak ya :KK43: Ya burnum tasarımdakinden büyük olduysa :KK43: Zühtü Bey tasarımdakinden güzel diyor ama korkuyorum ben ühüüüüü :KK43:(( Ya tasarımı ameliyatta yanına almadıysa, ya unuttuysa nasıl yapacağını falan.Ya yeterince küçültmediyse :KK43:((

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
:mymeka: kendine gel bakiiiimmm aaaa olurmu öyle sey
ama ne güzel yazmissin bidaha gülcem :roflol: ya tasarimi yanina almamissa :roflol: bende hep bunu merak ederim acaba tasarimdakini unutmuyolarmi acaba yanlarina aliyolarmi diye CADIARZU neyse gidince sorarsin sonrada bana söylersin
önce bi sakin ol sonrada ela12 cilek.35 ank32 nin burunlarina bak ve aklindaki o sacma sorulari unut
inan bana alcin cikinca kesinlikle mutluluktan ucucaksin bu arada ela alci ciktigi anin fotosunu koymus ve cilekte alci ciktigi andan itibaren burnumu cok begendim demis
ayrica zühtü beyde övüyomus sürekli yaptigi burnu
hem alci oldugu icin sana büyük gelir haliyle ama bence sakin ol ve carsamba günü yepyeni burnusunu sonunda görecegini düsün opuyorumnanaktan

X