Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar size verilen testleri nerde yaptırıyosunuz ? Birde bu testlerin sonuçlarını hemen alabiliyor musunuz

sonuçta ameliyata giriliyoryaaa kan testleri filan yapılıyor..onları soruyor bak bu benim aklıma gelmemeişti ama sanırım yine orda yapılıyordurr...sonuçta ameliyat yapılabiliniyorsa testlerde yapılabiliyordurr..okadarr teknolojileri vardır eminimm..

Kızlar size verilen testleri nerde yaptırıyosunuz ? Birde bu testlerin sonuçlarını hemen alabiliyor musunuz
canım ameliyat öncesi kan testi isteniyor.Kan seviyene falan bakılıyor. Kan testini Onep'te yapmıyorlar. Sen dışarıdan yaptırıyorsun. Basit bir test ve test aynı gün sonucu çıkar sanırım. sanırım diyorum çünkü benim testimi babam yaptı-tatlicadiarzu-

TAMAM sölee selamda söle ellerinden öperim:)))yerimseniben

bu arada nsılsın yarın foto makineni götürmeyi unutma alçı çıkınca çekk..
zühtü beye hürmetlerimizi mutlaka ilettt...teknolog kapınızı aşındıracak bir dönem sonraa
oyüzden allahtan bol bol sabır dilesinzemuszemussabrını çilekte bitirmiş amaa yenilesin sabır taşlarınıılaelaelaelaelaehahah:)))

kızlar cilek 35 in burnuna baktım ve süper olmus.biçok doktor bole kalkık minik burun yapmıyor daha dogrusu yapamıyor.sitede biçok kişinin resimlerini gordum.hiç biri tam istedigim gibi deil.çilek 35 hariç.ben eger bir amilyat olucaksamo kadar sıkıntı çekiceksem hakikaten çok içime sinen bir burun olmalı.beni degiştirmeli.gordugum kadarıyla zuhtu bey bunu çilek te basarmıs.ank 32 lakito ve amilyat olan bikaçınıza arkadaslık gonderdim kızlar.kabul ederseniz sizinde burunlarınızı gorup bir karar vermek istiyorum.bu arada zuhtu bey kaça yapıyor amilyatı.toplamda herşeyiyle ne kadar a mal oluyor.bilgilendirirseniz çok sevinirim.lakito bu arada sana da çok geçmiş olsun...umarım istedigin gibidir...

oh be sonunda Lakito da heyecan kıpırtıları görmeye başladıkhihoyyyt yarını bekliyorum merakla

Sanırıım bir kişi daha katılcak aramıza:) ne zamana düşünüyorsun ameliyatı eldu?

ben yazın istiorum ameliyatı.okullar falan bitsin bide tatilimi yapıyım agustosun ortası fln gibi dusunuorum tabi kısmetse :)).mesela geçen sene yazın yaptırcaktım kararlıydım ve kısmet olmayınca olmuyor kızlar..basıma baska işler açıldı yumurtalıklarımda kist çıktı.ve apar topar amilyat oldum.o amilyatımda okadar sıkıntı vermiştiki bana amilyattan çıknca annem babam sordu hala yaptırcakmısın burnunu die.bnde tabi ozmn tövbe etmiştim.bidaha ameliyatmı asla hemde zorunlu olmayan kendi istegimle hayatta amelyat olmam diyordum.ama tabi iyileşince fikrim yine değişti.yine yaptırmak istiyorum burnumu.tabi işallh hayırlıysa yaptırıyım.bu burunla ömrümü geçirmek istemiyorumm...delikafadulden

Kızlar ben paranoyaklaşmaya başladım alçım yakında çıkacak ya :KK43: Ya burnum tasarımdakinden büyük olduysa :KK43: Zühtü Bey tasarımdakinden güzel diyor ama korkuyorum ben ühüüüüü :KK43:(( Ya tasarımı ameliyatta yanına almadıysa, ya unuttuysa nasıl yapacağını falan.Ya yeterince küçültmediyse :KK43:((

canımcım nasıl unutabilir ben ameliyat sırasında 100 defa gordum tasarımımı sol tarafımda yukarda bı yere asmıstı bakıodu sureklı ona ama ben tasarımdakı gıbı ıstememıstım tam,oda bana çizimde bukadar yapabiliorum ama nasıl istediğini anladım ben senin demişti kafasındakine gore yaptı biraz yani doğaçlama var :)

hakkaten tasarım cok dümdüz bi burun kavissiz benimki öle olmadı mutluyum :)

ayrıcaa zuhtubeye amelıyat olan en eskı ben deilim benden önce ank32 var onun 2 sene olmus benım henuz 8 ay

kızlar cilek 35 in burnuna baktım ve süper olmus.biçok doktor bole kalkık minik burun yapmıyor daha dogrusu yapamıyor.sitede biçok kişinin resimlerini gordum.hiç biri tam istedigim gibi deil.çilek 35 hariç.ben eger bir amilyat olucaksamo kadar sıkıntı çekiceksem hakikaten çok içime sinen bir burun olmalı.beni degiştirmeli.gordugum kadarıyla zuhtu bey bunu çilek te basarmıs.ank 32 lakito ve amilyat olan bikaçınıza arkadaslık gonderdim kızlar.kabul ederseniz sizinde burunlarınızı gorup bir karar vermek istiyorum.bu arada zuhtu bey kaça yapıyor amilyatı.toplamda herşeyiyle ne kadar a mal oluyor.bilgilendirirseniz çok sevinirim.lakito bu arada sana da çok geçmiş olsun...umarım istedigin gibidir...

canım arkadaşlık teklifini kabul ettim.fiyat sormuş bunu söylemek doğru olmaz cünki herkesin burnu bir değil dr görüp ona göre fiyat verirr.ben ameliyat olalı martta 2 sene olcak en eski burun benim sanırım:))inş sende istediğin burna kavuşursun canım...

bu arada nsılsın yarın foto makineni götürmeyi unutma alçı çıkınca çekk..
zühtü beye hürmetlerimizi mutlaka ilettt...teknolog kapınızı aşındıracak bir dönem sonraa
oyüzden allahtan bol bol sabır dilesinzemuszemussabrını çilekte bitirmiş amaa yenilesin sabır taşlarınıılaelaelaelaelaehahah:)))

zühtü beyi benim kadar uğraştıran biri yeryüzünde yoktur sanırım tasarım yaparken biraz daha biraz daha diyip kemiği yonta yonta 2 saat ugrastık oda yok artık bukadar sonnn burun kalmıcak yaa dedi ve tasarıma bi son vermişti :) ben hala ordan tamam guzel ama bıraz daha dıyodum :):):):) hatta babamda tembıhlemıs benım arkamdan zuhtu beyı, ona bakma saglıgını engellicek kadar kucuk olmasın tamammı demiş :)

evet kızlar yaa fiyat sorup durmayın hepımız amelıyat olalı uzun zaman olmus fıyatlar aynımı kalıyo sanıyosunuz vallahi bende cok sinir oluyorum böyle sorulunca

canımcım nasıl unutabilir ben ameliyat sırasında 100 defa gordum tasarımımı sol tarafımda yukarda bı yere asmıstı bakıodu sureklı ona ama ben tasarımdakı gıbı ıstememıstım tam,oda bana çizimde bukadar yapabiliorum ama nasıl istediğini anladım ben senin demişti kafasındakine gore yaptı biraz yani doğaçlama var :)

hakkaten tasarım cok dümdüz bi burun kavissiz benimki öle olmadı mutluyum :)

ayrıcaa zuhtubeye amelıyat olan en eskı ben deilim benden önce ank32 var onun 2 sene olmus benım henuz 8 ay

kader ortağı oldukk canım :))bende yarın bi kontürole gidiyorum bu ara burnumun içi cok kaşınıyo onu sorcam bide bazen ucu agrıyo soğuktanmı acaba:)))

kontrole bende gidicem canımcım zühtü bey ameliyatın ertesi günü tamponlarımı aldı ve ben izmire geldim ogunden beri görmedi beni düşün yani,alçımı bile izmirde başka bir doktora aldırmıstım,subat gibi gitmeyi planlıyorum bende bi görsün bakalım ne olmus ne etmiş

cilek.35, ank32 ve ela12'nin burunlarını gördükten sonra bende Zühtü Bey'den başka bir doktor düşünemez oldum :)

kızlar fiatı insan bir fikir edinmek için soruyorrr...hiç bir fikrim yoktu mesala benim..
fiatlarda çok farklı gerçii
3000 tl doktoruna göre 8000 tl ye akdar çıkıyorrr...benim öğrenebildiklerimm..

çilekcim senin burnunu görünce onepin girişinee senin burnunn bir afişini yaptırıp asar sanırsammkaydirigubbakcemile3

X