Dudak dolgusu yaptıranlar..

Valla anestezi kremle bile ık mık dedim yani mimiksiz olmak mümkün değil . İstanbul da çok güzel temiz bir yerde yaptırdım ben şuan 2 gün oldu çok içime sindi fiyat olarak piyasanın yarı fiyatına yaptırdım. Ben bir de botoks dolgu kirpik hepsini aynı gün yaptırdım toplu değişim 😘🥰
Yaşınız kaç
Boyle ıslemlere kaç yaşında ihtiyac duyulmaya baslanıyor

Russian nedir
Bide neden bır yılda 3 kez?
O kadar cabuk erimesi cok masraflı yapmaz mı ıslemi
Direkt implant taktırır kı ınsanlar o zaman
Russian yapılan dudak şeklinin adı. Daha dolgun duruyor ve üst çizgi daha belirgin oluyor.

Benim gittiğim doktor hem Juvaderm hem de hyafilia marka kullanıyordu. Fiyatları örnek veriyorum su an Juvaderm iyi bir klinikte 7-8 bin tl. ikisi de saglık bakanlığı onaylı dolgular bu arada. hyafilia ise şu an 3 bucuk 4 bin ortalama. Juvaderme 1 bucuk sene kalıcılık Vaad ediyorlar ama çok mümkün değil. burun dolgumu 1 bucuk senedir yeniletmedim hala iyi, çene dolgum da duruyor ancak dudak cok çabuk eriyor (özellikle sigara, alkol kullanıyorsanız) Benim gummy smile problemim de vardı. O nedenle sık aralıklarla 1er ml yaptırıyorum. Şu an aslında ihtiyacım kalmadı cunku her yapılan dolgudan 0.25 kadarı dudakta kalıyor. Su an Juvaderm yaptırıp 1 sene sonra falan yenilemeyi düşünüyorum. Etrafımdaki 10 kişinin 6sında dudak dolgusu olmasına rağmen Juvaderm dısında 3-4 aydan cok kalıcılığı kalan insan sayısı 0.

Russian yapılan dudak şeklinin adı. Daha dolgun duruyor ve üst çizgi daha belirgin oluyor.

Benim gittiğim doktor hem Juvaderm hem de hyafilia marka kullanıyordu. Fiyatları örnek veriyorum su an Juvaderm iyi bir klinikte 7-8 bin tl. ikisi de saglık bakanlığı onaylı dolgular bu arada. hyafilia ise şu an 3 bucuk 4 bin ortalama. Juvaderme 1 bucuk sene kalıcılık Vaad ediyorlar ama çok mümkün değil. burun dolgumu 1 bucuk senedir yeniletmedim hala iyi, çene dolgum da duruyor ancak dudak cok çabuk eriyor (özellikle sigara, alkol kullanıyorsanız) Benim gummy smile problemim de vardı. O nedenle sık aralıklarla 1er ml yaptırıyorum. Şu an aslında ihtiyacım kalmadı cunku her yapılan dolgudan 0.25 kadarı dudakta kalıyor. Su an Juvaderm yaptırıp 1 sene sonra falan yenilemeyi düşünüyorum. Etrafımdaki 10 kişinin 6sında dudak dolgusu olmasına rağmen Juvaderm dısında 3-4 aydan cok kalıcılığı kalan insan sayısı 0.
Ay cok zor ıslermiş
Ben en ıyısı sadece sac boyatayım🤦😂

Gerçekten istiyorsanız çok da zor değil yaa korkmayın ben kan verirken bayılan aglayan biriyim. Bi cesaret yaptırdım. Aşı iğne olamam ben yaptırdıysam herkes yaptırır :KK70:
Konu acı degıl 🤭 yaptır erisin
Bidaha git yaptır eriisin.
Bitmiyoooo. Sonu yok🥹
Paraya kıyamadım 😂😂

bunu da sormuştum ben doktora. Orada lokal iğne ile uyuşturup çekiyorlarmış videoları. Cunku imkansız o kadar rahat olunmaz bir kere vücuduna iğne giriyor. Dolgu malzemesi bazı markalarınki yakıyor. İnsan hiç yoksa bi gözlerini kısar yani yapılırken :KK70: :KK70:

O zaman bu lokal uyuşturmaları hep yapsınlar daha iyi daha çok insan tercih eder benim gibi korkaklar çok var yaptıramayan :)

E dogum nasıl yapacaksınız
Normal dogururken epiduralde alsanız acıyor nevriniz dönüyor

Sezaryen dogursanız dogumdan bes saat sonra dayanılmaz bir acı 3gun fiks.

7 yaşında oğlum var sezaryen :)
Beni bayıltın ne isterseniz yapın :))
Hastaneden ertesi gün çıktım hiç yatmadım.
Geçenlerde ameliyat oldum elimde direnle hastane koridorunda iki büklüm yürüdüm sürekli ağrıya rağmen.
Ama bana şuradan şunu alacağız, keseceğiz, dikeceğiz demeyin. O zaman bende film kopuyor. Canlı canlı tanıklık etmek meselem.

Son düzenleme:
Gerçekten istiyorsanız çok da zor değil yaa korkmayın ben kan verirken bayılan aglayan biriyim. Bi cesaret yaptırdım. Aşı iğne olamam ben yaptırdıysam herkes yaptırır :KK70:

Yani ben implant yaptırdım çok korkunç bir operasyon denir. Hani damak açılıyor deliniyor matkapla delinir gibi. Hiç öyle bir şey değilmiş. Hatta yüzde yüz kanal tedavisinden çok daha kolay. Ama dolgu yaptırmaya hala tırsıyorum.

bunu da sormuştum ben doktora. Orada lokal iğne ile uyuşturup çekiyorlarmış videoları. Cunku imkansız o kadar rahat olunmaz bir kere vücuduna iğne giriyor. Dolgu malzemesi bazı markalarınki yakıyor. İnsan hiç yoksa bi gözlerini kısar yani yapılırken :KK70: :KK70:

Her isteyene yapıyorlar mı peki lokal anestezi? Valla o zaman süper yani.
Dudak çok hassas bende reflekslerime pek hakim olamam yani işlem yarıda bile kalabilir o dereceyim.

Bir tane doktor kendi dudak dolgusunu ayna karşısında ayakta yenilerken video çekmiş. Kıl gibi incecik iğnelermiş falan, yüzünde hiç bir mimik yok yaparken acıya dair bir hareket. Hatta yazıştım sordum acımaması mümkün değil diyor. E acıyorsa sende neden bir tepki yok yani istemsiz olmaz mı zaten?

Ne kadar acı diyorum herkesin acı eşiği farklı diyor. Şimdi ben acı duyunca demek sen dayanıksızsın ya da ağrı eşiğiniz düşükmüş denecek. Demek ki her şey tiyatroymuş. :KK14:

Russian nedir
Bide neden bır yılda 3 kez?
O kadar cabuk erimesi cok masraflı yapmaz mı ıslemi
Direkt implant taktırır kı ınsanlar o zaman

Dolgu maddeleri farklı farklı.
Mesela bazılarında içindeki bir madde sayesinde artı uyuşturma özelliği olduğundan uygulama daha konforlu geçiyormuş.
Kalıcılıkları da değişiyor. Onunla alakalı olabilir.

7 yaşında oğlum var sezaryen :)
Beni bayıltın ne isterseniz yapın :))
Hastaneden ertesi gün çıktım hiç yatmadım.
Geçenlerde ameliyat oldum elimde direnle hastane koridorunda iki büklüm yürüdüm sürekli ağrıya rağmen.
Ama bana şuradan şunu alacağız, keseceğiz, dikeceğiz demeyin. O zaman bende film kopuyor. Canlı canlı tanıklık etmek meselem.
Allah bagıslasın
Ben o acıya nasıl dayanacağım cok acıyormuş gıbı seyler okudum sanki sizin yorumlar arasında. Haliyle acıya gore yorum yapmıstım ben.

Son paragrafınızda anlattıgınız gibiyım bende.

Allah bagıslasın
Ben o acıya nasıl dayanacağım cok acıyormuş gıbı seyler okudum sanki sizin yorumlar arasında. Haliyle acıya gore yorum yapmıstım ben.

Son paragrafınızda anlattıgınız gibiyım bende.

Evet acı hissedilen bir şeyde canlı tanık olmak benim sorunum o işlemi görmek vs. Yoksa ben baygınken uyanınca oturduğum yerde çekeceğim ağrıda yapacak bir şey olmadığından sıkıntı yok.

Bu biraz doktora biraz da acı eşiğine bağlı bir durum.
Ben Ankara’daki doktorumdan çok memnunum eli hızlı tak tak 5 dakikayı bulmadan alttan üstten hızlı hızlı enjekte ediyor. En son size aynayı verip bakmanızı isterken eliyle dolguyu bastırıyor orda bir çığlık attığımı biliyorum masaj yapıyor ya dudağa orası canımı yakan kısım ama iğneyi sokarken zaten kremden çok bir şey hissetmiyorsun.
yine 5 dakikada da hemen botoksu yapıyor eline buz kalıbını veriyor hemen balkona yolluyor oranın klasiği bu 😀
Onun dışında İstanbul ve Eskişehir’de de iki övülen hekime gittim Ankara’daki doktorum kadar memnun kalmadım asla eli yavaş olan bir doktorsa car car gereksiz çene yapıyorsa uyuşturucu kremin etkisi gidiyor zaten ve siz her iğneyi soktuğunda acı hissediyorsunuz. Mühim olan elinin hızlılığı diye düşünüyorum ben ondan başkasına yaptırmaya kalkınca anladım değerini

Yaşınız kaç
Boyle ıslemlere kaç yaşında ihtiyac duyulmaya baslanıyor
Ben 30 yaşındayım çok fazla mimik yapıyorum o sebepten alnım çok daha önce kırıştı ve düzde dursam çizgiler yer etti derinleşti hepten botoks yaptırdım bu hafta dudakta açıkcası üst dudağım doktor kontrol etti ilk yapmadan bomboştu üst dudak çizgilerim belirsiz hacimsizdi makyaj ihtiyacım şuan minimal seviyede kirpik yaptırdım hepsi aynı gün 😊 bu arada botoks için kırışmayı beklemeyin derim ideal yaşı yok bunun ihtacınız varsa iyi temiz ve onaylı ürünleri tercih edebilirsiniz diyebilirim

Nasıl dayanabiliyorsunuz gerçekten şuan özendim size :)
Ben refleks gösteririm o iğne zaten yanlış bir yere batar kesin.
İnstagram da bazı videolara denk geliyorum dolgu yaparken video çekiyorlar gayet şezlong da güneşlenir gibiler, en ufak bir refleks ve ya yüzünde bir hareket yok. Gerçekten çok değişken.

Yaptıran arkadaşlar kime yaptırdınız ve ne kadara yaptırdınız :)
Ben avcılar da yaptırdım dudak 2200 botoks 1800 kirpik 500 tırnak 450 cilt bakımı 500 şeklinde şuan saçımı da boyatsam başka biriyim gibi olur 😂😂

İlkinde arkadaşımın ellerini sıktım o da aynı gözlerimden yaşlar aktı çok acıdı 2. De acımadı arkadaşım yine aynı oldu 3. Ya yapamayacağım keşke 2.de 2 cc yapsaydım tam 3 cc ihtiyacım vardı ama çocuk denemesindeyim benim yaptırdığım hapta veriyor ödem olmasın diye o yüzden çok şişmiyor ama 2. De büzemedim ve pipet ne ki bardakla su içemedim o gün ve ertesi gün

X