Dudak Dolgusu yaptıranlar

Merhaba Arkadaşlar,
Ben dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu harikaaaa! Öyle denildiği gibi günlerce morlukla da dolaşmadım, hatta hiç morarmadı bile diyebilirim... Doktorum Op.Dr.Bülent Cihantimur... sonucu görmek isteyen arkadaşlara resim bile gönderebilirim ... yaptırdıktan sonra keşke daha önce yaptırsaydım diye düşündüm. Dolgu yaptırmayı düşünen arkadaşlarr bence bir an önce yaptırın...
farkında mısın bilmiyorum ama herkes fotoğraflarını bekliyor:) biran önce koyarsan buraya süper olacak canım çok merak ediyoruz mutlu olmana da sevindim

ya evett koyy bi an önce bende yaptırcam çünküü :))) üst dudağımı :KK70: güzel olacağından eminim doktorum doğal durması için elinden geleni yapacak ve abartmıcak ama yinede seninkini görmek isteedmmm :KK70:

sevgili rosenoire,
her zaman güzel belirgin dudaklarım olsun istedim:) bunun için araştırmalar yaptım ve bu siteyi buldum, verdiğin aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkürler! kalıcı dolgu diye birşeyin varlığını senin sayende öğrendim bütün artı eksileriyle.
geçen sene hyaluronic asitle geçici dolgu yaptırdım, ankara'da. bana 6 - 9 ay kalıcı olacağı söylenen dolgu 1.5 ayda söndü gitti. ilk yaptırdığımda korkunç şiş olan dudaklar her geçen gün biraz daha biraz daha söndü ve dünyanın parasını boşa harcadığımla kaldım. şimdi senin sayende poliakrilamid türevi dolguların kalıcı olduğunu öğrendim, para biriktirdim bu iş için tabi annem izin vermem diyo ama ben kafaya koyunca yaparım:)
bu dolgular dudakta sertlik yaratır mı? şekil bozukluğu yapar mı? yabancı sitelerde kalıcılığı 1-3 yıldır deniyo bu doğru mu? şişlik ne kadar olur ve ne zamanda geçer? istemediğim sonuçlar alma olasılığım nedir? bunlar hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim..

Canım ,ziyaretçi mesajı bölümünede yazmışsın ,sana ziyaretçi mesajı yazmak istedim ama sanırım senin ziyaretçi mesajların kapalı yazamadım .Canım bir hayli soru sormuşsun .Şimdi demişsinki annem izin vermez sanırım benimde kızım olacak yaştasın :)) Ben bu konuyu sadece bilgilendirme amaçlı açtım .Yani konuyu açmam demek bu maddeyi yaptırın demek değidir ,bunu sakın unutmayın.Senin sorduğun sorulara ancak bu maddeyi yapan bir doktor cevap verebilir .Benim tavsiyem internette araştırıp yapan bir plastik cerrah bulup telefonla görüş canım .Çünkü bazı insanlarda hiç reaksiyon vermeyen bir madde ,bir başkasında istenmeyen sonuçlara yol açabilir .Sevgiler...

merhaba herkese,

arkadaşlar foto eklemeyi bilmiyorum ama 1 bakayım hemen :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çok kolay aslında kutu var orda sarı gibi ona tıklıoosun resmin linkini aldığın sitedeki kodu yapıştırıosun linki nerden alcam dersen

gözat diosun resmini upload et diosun en allta çıkan linki dediğim gibi sarı kutuya koyuosun :)

evet arkadaşlar ben yaptırdım hemde istanbul nişantaşında klinigi olan bir doktora.Sakin diyorum tamamen para tuzagı ben dolgu yaptırdım doktorun bana dedigi 9 ay kalıcılıgını koruyacak fakat 2 ay sonra inmeye başladı ve eski haline döndü ben 600 verdim.Hoş bu sonucu bilseydim ne o kadar morlukla dolaşırdım ne yüzüm arı sokmuş gibi morarırdı sakin diyorum yaptırmak isteyenler belki operasyonla belli dikiş teknikleriyle kalıcılıgını saglayabilir ama diger yönemler tamamen para tuzagı ve 2 ayda dudak yerine geliyor.bide bir sürü yüzünüze igne yiyorsunuz önce local anestezi için 4 tane yüze igne sonra bir sürü dudaga ve yüzünüz 3 gün balon gibi oluyor.

evet arkadaşlar ben yaptırdım hemde istanbul nişantaşında klinigi olan bir doktora.Sakin diyorum tamamen para tuzagı ben dolgu yaptırdım doktorun bana dedigi 9 ay kalıcılıgını koruyacak fakat 2 ay sonra inmeye başladı ve eski haline döndü ben 600 verdim.Hoş bu sonucu bilseydim ne o kadar morlukla dolaşırdım ne yüzüm arı sokmuş gibi morarırdı sakin diyorum yaptırmak isteyenler belki operasyonla belli dikiş teknikleriyle kalıcılıgını saglayabilir ama diger yönemler tamamen para tuzagı ve 2 ayda dudak yerine geliyor.bide bir sürü yüzünüze igne yiyorsunuz önce local anestezi için 4 tane yüze igne sonra bir sürü dudaga ve yüzünüz 3 gün balon gibi oluyor.

selam,
bana lokal anesteziyi iğneyle değilde, emla isimli aynı görevi gören bir krem ile yaptılar...

dogrudur kremlerlede local anestezi olabiliyor fakat dolgunluk kalıcı olmayınca sonuçta sükutu hayale ugruyor insan...:sm_confused:

eski haliylede koyarmısın canım =) neydi ne oldu gibi :KK70: :bbo:sırnaşık şey

Bencede geçici dolgular tamamen para tuzağı :1no2:.9 veya 6 ay gideceği söylenen dolgular değil 2 ay hatta 15 günde inebiliyor :1no2:.Yapılan bölgeye göre de değişiyor .Örneğin dudak çok hareketli bir bölge ,burun yanından inen gülümseme çizgileride aynı şekilde .benneyaptımkiEn fazla 1 veya 2 ay dayanıyor veya o kadar bile sürmüyor .İşin yoksa git ,doktora sürekli para kazandırCADIARZU .Bu bir sektör arkadaşlar . Geçici dolgulara boşuna para vermeyin yazık :kızgın:.Çünkü biliniyor ki hasta ,yapılan dolgu ile o görüntüye alışacak sürekli tekrarını isteyecek a.s.Bu yüzden geçici dolgular doktor açısından her zaman daha makbul olacaktır .jeyyar

Bencede geçici dolgular tamamen para tuzağı :1no2:.9 veya 6 ay gideceği söylenen dolgular değil 2 ay hatta 15 günde inebiliyor :1no2:.Yapılan bölgeye göre de değişiyor .Örneğin dudak çok hareketli bir bölge ,burun yanından inen gülümseme çizgileride aynı şekilde .benneyaptımkiEn fazla 1 veya 2 ay dayanıyor veya o kadar bile sürmüyor .İşin yoksa git ,doktora sürekli para kazandırCADIARZU .Bu bir sektör arkadaşlar . Geçici dolgulara boşuna para vermeyin yazık :kızgın:.Çünkü biliniyor ki hasta ,yapılan dolgu ile o görüntüye alışacak sürekli tekrarını isteyecek a.s.Bu yüzden geçici dolgular doktor açısından her zaman daha makbul olacaktır .jeyyar

kesinlikte dogru denedim tecrübeyle sabittir.a.s

izmirdeniz peki yaptırmış halinle foton yokmu ? varsa koyar mıısn

selam,
bana lokal anesteziyi iğneyle değilde, emla isimli aynı görevi gören bir krem ile yaptılar...

bu emla isimli kremle yapılan ömür boyu kalıcımı ben geçici istemiyorumda öyle 2 ayda sönen değil

Merhaba Arkadaşlar,
Ben dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu harikaaaa! Öyle denildiği gibi günlerce morlukla da dolaşmadım, hatta hiç morarmadı bile diyebilirim... Doktorum Op.Dr.Bülent Cihantimur... sonucu görmek isteyen arkadaşlara resim bile gönderebilirim ... yaptırdıktan sonra keşke daha önce yaptırsaydım diye düşündüm. Dolgu yaptırmayı düşünen arkadaşlarr bence bir an önce yaptırın...

hiç dolguya benzemiyor

Son düzenleme:
arkadaslar orıflame de yenı cıkan bı dudak dolgunlastırıcı var parlatıcı gıbı suruluo ve gercekten ıse yarıyor aklınızda bulunsun

Merhaba Emelce,,:) ben de ince olan dudaklarıma dolgu yöntemi ile estetik yaptırmak istiyorum fakat işin ehli bir doktor bulma konusunda yazımı okuyan herkesden yardım bekliyorum. Bursa'da yaşıyorum, gerekirse İstanbul'da operasyon geçirebilirim,,,İyi bir doktor bilen varsa lütfen yazsın,,İyi doktordan kastım da operasyon öncesi simule edilmiş görüntüyü,operasyon sonrası tamamen yakalayabilen doktor,,,Çünki sorunum sadece dolgu değil benim,birazda rekonstürüktif(yeniden form verme) olayıyla ilintili,,,,,yazımı okuyup,yardımcı olmaya çalışcak arkadaşlara şimdiden teşekkürler,Ben bugün aranıza katıldım. Yeni üyeyim..:)

hiç dolguya benzemiyor

Merhaba,,,:)Extra arkadaşım,,,resim koyman acaba mümkünmüdür buraya?? öncesi ve sonrası olarak? yeni üyeyim ben, bugün üye oldum,ama sanırım foto paylaşımı site kuralları gereği illegal değil,,,,,Op.Dr. Cihantimur demişsin,,,çıkardığı işi ben de merak ediyorum...?a.s

slm:) hepimiz kalıcı etki için kalıcı dolgu istiyoruz ama doktorlar kalıcı dolguların istatistiksel olarak komplikasyonlara daha açık olduğunu söylüyolar,,, yani güzel olalım derken evdeki bulgurdan olmak da var işin içinde:KK43:,,,, kalıcı dolguların vucutta kalma süreleri arttıkça sebep oldukları form bozuklukları da geriye dönüşümsel yüzde olarak azalıyor,,,,iyi düşünmek lazım,,ya çok tekrarlı ve maliyetli kısa vadeli operasyonlar yada daha riski yüksek,az maliyetli vede kalıcı etkili uzun vadeli operasyonlar. şurası da aşikar ki; kalıcı malzeme ile formize edilen dudaklar daha doğal ve güzel oluyor malesefki,,,,,

X