DUKAN DİYET ARKADAŞI ARIYORUM

Eddaak

Evli 32 insüln hastası 78 kilo hedf 70 güncel 75.5
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
2.261
9.542
DUKAN DİYETİ İÇİN yol arkadaşı arıyorum 🤭 benim ilk günüm 3 gün atak evresi geçiricem

Evettttt olduuuu ben şokkk 78 ile başladığım dukanın 6cı günü ve 75.5 gördüm 4 gün protein yaptım şakamı bu sonuçççç

Dukan birasını ben 1 hafta sonra yapmaya başlayacağım oda etkili

Dukan diyeti ben 6 yıl önce yaptım 20 günde 10 kilo verdim oyüzden çok çok emin olduğum zaman yapıcam dedim ozaman bu zamanmış

Canım bende 87 le başladım ikincisi haftam 82 ye indim inşallah öyle öyle gider

Canım bende 87 le başladım ikincisi haftam 82 ye indim inşallah öyle öyle gider
Çok iyi vermişsin tebrik ederim ama ben bu ara çok zorlanıyorum herkes gülüyor bana yumurtlucan yakında dio😝 Zorlanıyorum gerçekten 11 gün oldu WC sorunuda yaşıyorum sen hergün çıkıyomusun WC ye şimdi düzenli olmayınca eksileride göremiyorum hergün

Hala burda mısınız? Ben de 8 gün önce başladım. İlk 4 günde 4 kilo verdim, nasıl bir ödem toplamışsam artık :) ama son 4 gündür hiç kilo veremedim biraz moralim bozuldu :KK43: yarın seyir evresine geçiyorum. Başlangıç 76 kg, hedefim 57. 2,5 ayda versem ne güzel olur, olur mu acaba bilemedim.

Hala burda mısınız? Ben de 8 gün önce başladım. İlk 4 günde 4 kilo verdim, nasıl bir ödem toplamışsam artık :) ama son 4 gündür hiç kilo veremedim biraz moralim bozuldu :KK43: yarın seyir evresine geçiyorum. Başlangıç 76 kg, hedefim 57. 2,5 ayda versem ne güzel olur, olur mu acaba bilemedim.
Ayy kusura bakma yoğunluk tan burayı unutmuşum kimsede yazmayınca bıraktım buraya bakmayı WC ye çıkıyormusun peki evrelerine devam et uygulamaları yaz ya biryerde yanlış yapıosun yada duraklama var yaz bakalım neler yapıosun

X