Dünyanın en tuhaf ve komik duruşmasına girdim

Kızlar bugün çekişmeli boşanma duruşmasına ilk kez girdim. Ama şimdi duyacaklarınıza hazır olun. Hakime hanım benim gerizekalı eşime verdi veriştirdi. Sürekli kötü davrandı sus otur , kalk konuş , uzatma falan dedi sürekli. Sanki kurulup gelmiş kadın. Bana hep söz hakkı verdi ben konuştum anlattım. Bana kızmadı ama eşimi hep azarladı. Katip lafa karışıyor mübaşir espri yapıyor. Avukatlar hakime bağırıyor. Yani nasıl bir duruşmaydı anlamadım😁 en son hakim barışın ya nolcak diyip göz kırptı düşünün. Şoktayım. Ama dilekçemi okumuş ve bence bana hak veriyor gibi hissettim avukatım da öyle dedi. Durum böyle kızlar 😁
Bende de hakim hep bağırdı o salağa. Kızımı yatılı vermedi. Ben vermiştim oysaki. Sonra o da dedi ki ben kızımı da istiyorum. Hakim de sana ihtiyacı yok anneye var dedi.
Sonra günleri de bildiği gibi ayarladı. Ben polisim işim bekli olmuyor dedi. Hakim de bana ne senden önemli olan çocuklar dedi. Kes falan dedi 😂😂😂 tiksinir gibi baktı durdu. Anlıyorlar bence insan sarrafı oluyorlar

canım biraz sallıyorsun gibi geldi bana kusura bakma hangi hakim bu dediklerini yapsa şikayet edilir

X