Dünyanın en tuhaf ve komik duruşmasına girdim

ben eşimle nişanliyken eşim eski nişanlısiyla davalik olmustu.
mahkemede hakim sürekli kızi haksız bulup azarlamistı.ama nedense cezayi eşime kesti.
bi miktar para cezası🙄

Hakimin bile azarladigi ex eşten senin daha da soguman lazimdi
Hakim bakti dusundu bu adamla bu kadini bosarsam bu adam piyasaya cikip daha kimlerin canini yakar diye dusundu sanirim, bakti sende kikir kikirsin, barisin da cekin gidin diye dusunmus olabilir 🥴😬

Hakimin bile azarladigi ex eşten senin daha da soguman lazimdi
Hakim bakti dusundu bu adamla bu kadini bosarsam bu adam piyasaya cikip daha kimlerin canini yakar diye dusundu sanirim, bakti sende kikir kikirsin, barisin da cekin gidin diye dusunmus olabilir 🥴😬
Ya cidden hakime kadın bi tuhaftı sokaktan geçerken uğramış gibi

2 aylık evlilikten boşanma kararı verdiğin için mi haftada üç konu açıyorsun…
Önce 1 yılı doldurup anlaşmalı boşanmak için beklemişti, ben hatırlıyorum konu sahibini. Hatta evliliğin 5. Gününde maaş kartını istemişti adam o yüzden bozuşmuşlardı. Kv maaşını vermezsen... gibi bir şeyler saydırmıştı. 2 sene olmuş mu yaaaaa, sonuç yine çekişmeli, değişen bir şey olmamış zaman kaybından başka

En sonunda bi s.ktirin gidin demediği kaldı cidden.
Hakim mi apartmandaki dedikoducu teyze mi belli değil. Yazık bir de seviniyorsunuz duruma. Bugün sizden taraf oldu eşinizi azarladı yarın da eşinizden taraf olur sizi azarlar. Hakim adalet diyorsun ama hakim çayını yudumlayıp makamındakileri azarlıyor. Tarafsızlık, herkese eşit davranma, suçluyu suçsuzu tespit etme... memleketi çoktan terketmiş bu kavramlar.

X