Duphaston etkileri mi ?

Durumumuz çok benziyor ben de bu ay yumurta takibi yaptırdım 11. Gün çatlatma iğnesi vuruldu ilişki günlerini önerdi 14. Günden itibarende duphaston verdi 10 gün benim de amh 0.96 çıktı doktor alt sınıra çok yakın dedi bende çikolata kisti ameliyatı oldum tüpler açıldı amh ameliyat öncesi 1.48 di şimdi bu değerlere düşmüş maalesef
Merhaba yazdığınızı şimdi gördüm.Ben bu süreçten sonra infertilite bölümüne yönlendirildim tüp bebek için hazırlık yaparken hamile olduğumu öğrendim. Burdan okuduklarım araştırdıklarıma göre hayıt otu arı sütü bal polen propolis karışımı kullandım zeytin yağlı incir kürü günlük avokado kefir tükettim bir ay boyunca bir ay sonunda haberi aldım.Bir araştırın belki sizede bir faydası olabilir inşallah ❤️

Merhaba yazdığınızı şimdi gördüm.Ben bu süreçten sonra infertilite bölümüne yönlendirildim tüp bebek için hazırlık yaparken hamile olduğumu öğrendim. Burdan okuduklarım araştırdıklarıma göre hayıt otu arı sütü bal polen propolis karışımı kullandım zeytin yağlı incir kürü günlük avokado kefir tükettim bir ay boyunca bir ay sonunda haberi aldım.Bir araştırın belki sizede bir faydası olabilir inşallah ❤️
Yaa maşaallah ne güzel Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

X