Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 37 17,5%
  • 2

OY: 50 23,6%
  • 3

OY: 23 10,8%
  • 4

OY: 32 15,1%
  • 5

OY: 18 8,5%
  • 6

OY: 12 5,7%
  • 7

OY: 11 5,2%
  • 8

OY: 7 3,3%
  • 9

OY: 7 3,3%
  • 10 ve daha çok

OY: 15 7,1%

• Ankete Katılan
    212
27 yaşında amh 1,35 çıktığında doktorlar normal ama çocuk denemeye başla demişti. 6 ay sonra 0.78e düştü. Doktorlar şaka yapıyor galiba yaşınıza göre gayet iyi. Ben 27 yaşındayım 0.78 amh. Napalim ölelim mi 😂 moral bozmadan genç yaşımda çabalıyorum, sizin yaşınıza göre gayet iyi. Takılmayın vitamin kullanıp ovulasyonla takip edin. Ben bile ovulasyonla takip ediyorum iki aydır. 0.01 ile hamile kalan çok kişi var önemli olan sayı değil nitelik
Bende 28 yaşındayım 1 geldi benim de bana da hemen başla çocuk için dedi 26 yaşında baktırdığımda 0,90 dı 1 hafta sonra 1,8 geldi anlayamadım tahlil yanlıştı sanırım 5 ay önce 1.2 geldi şimdi 1 geldi ben değerden analamdım

27 yaşında amh 1,35 çıktığında doktorlar normal ama çocuk denemeye başla demişti. 6 ay sonra 0.78e düştü. Doktorlar şaka yapıyor galiba yaşınıza göre gayet iyi. Ben 27 yaşındayım 0.78 amh. Napalim ölelim mi 😂 moral bozmadan genç yaşımda çabalıyorum, sizin yaşınıza göre gayet iyi. Takılmayın vitamin kullanıp ovulasyonla takip edin. Ben bile ovulasyonla takip ediyorum iki aydır. 0.01 ile hamile kalan çok kişi var önemli olan sayı değil nitelik
Bende 28 yaşındayım 1 geldi benim de bana da hemen başla çocuk için dedi 26 yaşında baktırdığımda 0,90 dı 1 hafta sonra 1,8 geldi anlayamadım tahlil yanlıştı sanırım 5 ay önce 1.2 geldi şimdi 1 geldi
Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim 😊 amin inşallah. Sabah akşam Femara, günlük 300 gonal f canım. Bakalım inşallah dolu çıkar bu sefer ilerler artık. Senin kaç gün oldu canım
Merhaba benim 22 cm geldi içinin dolu olmasıyla bi ilgisi var mı büyüklüğünün

Bende 28 yaşındayım 1 geldi benim de bana da hemen başla çocuk için dedi 26 yaşında baktırdığımda 0,90 dı 1 hafta sonra 1,8 geldi anlayamadım tahlil yanlıştı sanırım 5 ay önce 1.2 geldi şimdi 1 geldi

Merhaba benim 22 cm geldi içinin dolu olmasıyla bi ilgisi var mı büyüklüğünün
Merhaba, e2 diye bir değer var onunla ilgili genelde dolu olması

Benim üçüncü gün bakıldı o kadar yüksek ki buradaki değerden. Ben iki aya baslicam tedaviye. Fsh 6 ama bu da çok yüksek. Birazcık moralim bozuldu. Benim prolaktin yükseliyor ya onun icin başka branş doktora gitmeli miyim? Bir de yüksek olduğu için beyin emari cekildim

Dr umdan hiç memnun değilim, mesleki anlamda bilgisine ve donanımına güveniyorum o ayrı. Oğlumu onda doğurdım 1kürtajımı onda yaptım tüp bebek sürecimi o takip etti, onın tavsiyesiyle Ankara'da transfer oldum. Ara farklın dr lara gittim ama yine ona döndüm. Dr değiştirmek istşyorım ama benim sürecime o kadar hakim ki cesaret edip başka birine gidemiyorum. Duyguları ameliyatla alınmış gibi sanki 🥲 tabi ben demiyorum benim kankam olsun diye ama olumsuz olumsuz konuşup ben ağlayınca ne dedim ben şimdi deyip benden kötü durumdakileri anlatıp bir nevi nankör olma bir çocuğun var diyor bana🤦‍♀️ Üzerimde ki baskıdan kurtulsam belki daha farklı olacak ama elimde değil. Buralarda dolanıp benimle ayni durumda olanlarla dertleşmek bana iyi geliyor 😔 amh 6 ay içinde bu kadar düşebileceği bilmiyordım çok şaşırdım açıkçası. Allah yardımcımız olsun. 1 2 gün içinde adet olmayı bekliyorum bakalım kısmet 🌸

Benim üçüncü gün bakıldı o kadar yüksek ki buradaki değerden. Ben iki aya baslicam tedaviye. Fsh 6 ama bu da çok yüksek. Birazcık moralim bozuldu. Benim prolaktin yükseliyor ya onun icin başka branş doktora gitmeli miyim? Bir de yüksek olduğu için beyin emari cekildim
Umarım çabucak düzelir değerleriniz. Benim fsh ve Amh hariç diğer hormon değerlerim de sıkıntı yoktu o yüzden diğerleri için başkasına gitmek gerekir mi bilmiyorum. Bir arkadaşımın prolaktini çok yüksek 120 geliyordu o nörolojiye gidiyordu. Gerçi şimdi tüp bebek sürecindeyseniz doktorlarda yönlendirme yapıyor eğer gidilmesi gerekiyorsa

Bende ne kadar yüksekse o kadar kötü rezerv olduğunu biliyordum
Yumurta toplama öncesi 2 kez bakıldı.
Birinde 800 çıktı, yumyrta toplamadan 2 gün önce de 3200 çıktı E2 yumurtam da 19 tane toplandı. Bunların 8 tanesi 5-6. Güne geldi.

Toplama öncesi ne kadar fazlaysa o kadar yumurta çıkıyor.

X