düşük yaptım düşük yapanlar düşükten ne kadar zaman sonra hamile kaldınız

bende ocak ayında 5 haftalık düşük yaptım. yaklaşık 4,5 ay sonra tekrara hamile kaldım şimdi 3 aylık hamileyim.benim kanamam 1 hafta sürmüştü.

kendini toparlamaya çalış.moralini bozma herşeyin hayırlısı.unutma doğru zamanda gelecektir bebeğin.

bişey sorabilirmiyim ben düşük yapalı 6 ay oldu ama ben hamiş kalamıyorum sen kaafandan tamamıyla atmışmıydın acaba ve bunu nasıl becermiştin banada bilgi verirmisin lütfen

canim bunu dr a sorsan daha iyi olurdu...ben de dusuk yaptim 7 haftalikti dr 3 ay korun dedi ama zaten 4 ayda ancak kendime gelebildim...insallah bir daha basina gelmez canim...

kızlar bende 6 haftalık düşük yaptım.sonra kurtaj yapıldı.doktor 1 ay korun yeter ddı ama ben bıraz daha dınlenmeyı planlıyorum.kanamam 8 gundur suruyo.bakalım azalıcak sanırım artık.ben 3 4 ay beklemeyı planlıyorum.ama artık cok kesın planlardan kacınmak ıstıyorum.allah ne zaman hayırlıysa o zaman versın hepımıze ınsallah.allah saglıklısını omurlusunu versın dıye dua edıyorum hep...

canım çok geçmiş olsun bende 3 defa bebişimi kaybettim ilk hamişligim evlendikten 1 yıl sonra oldu kaybettim 2 ci hamişligimin arasında yıne 1 yıl var ama 3 cü 2 ay geçmeden hamiş kaldım onuda kaybettim yani belli olmuyo rabbim ne zaman nasip ederse o zaman hamile kalırsın kimseninkiyle uymaya bilir ama çok yeniyse biraz 2 v 3 ay gibi bi zaman beklemeni tavsiye edrim rahim biraz toparlansın kendine gelmesi açısından kanamaya gelince benim adetim normalde 1 hafta sürüyo 10 gün kadar kanamam oluyodu her birinde daha uzun sürerse dr başvur agrı ve kanama düşükten parça kaldıgına işaret genelde

X