Duygu'nun Yeni Gelin Evi:)

eviniz çok güzel olmuş güle güle oturun canım.özellikle kahve tonları takımın çok hoş beğendim:KK3:

evin süpermiş cnm yaa bayıldm gerçekten köşe koltuğun bizimki gibi çok rahat memnun kalacaksndr

Duygucum evini görmeyi bekliyordum ben de kaydirigubbakcemile3
tahmin ettiğiş gibi çok zevkli döşemişsin Şeniz
salondaki yemek odası takımın çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile2
oturma odandaki renk uyumu şahane bayanssulusmile bekar odanı özletmeyecek anlaşılan kaydirigubbakcemile3 hele o ponponlu dekoratif çiçeğe bayıldım ne şirinler öyle opuyorumnanaktan

songül başkanımın gönderdiği hangi vazo bi tahmin yapamadım kaydirigubbakcemile3
eğer evine o güzel pastanla kekini yemeye gelseydim oğullarım arabalarını görünce sevinçten çok uslu durur evini dağıtmazlardı aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 ben de ortasındaki papatya dekorunu yemeye talip olurdum cokacimcoook

sözün kısası ağız tadıyla güle güle otur, bir ömür boyu mutlu ol inşaallah Şeniz

Canım güle güle oturun Duygucum. opuyorumnanaktan
Mutfağı çok beğendim kırmızı kırmızı
:asigim:

SAĞLIKLA HUZURLA VE HEP MUTLULUKLA YAŞAMANIZI DİLERİM...
bol bol çek içine mis gibi kokusunu evinin..zaman çabuk geçiyor malesef..

çok zevkli döşemissiniz.özellikle salon koltuklarınızı çok beğendim.güle güle oturun mutluluklar.

Allah huzurla mutlulukla oturmayı nasip etsin inşallah..
Mutluluklar.. :nazar:

duygucuğum güle güle otur allah nazarlardan saklasın canım evin çok güzel oturma odasının renkleri misafir odan çok güzel canım allah mutluluğu ve huzuru hiçbir zaman eksik etmesin canım

Duygucum, güzel mutlu huzurlu günlerde otur sevdiceğinle:nazar:
Herşey tam kıvamında olmuş ne eksik nede fazla, hiç göz yormuyor evin.

Duygu'cum evin çok güzelmiş ince detaylarla süslü çok beğendim opuyorumnanaktan huzurla sağlıkla oturun inş bir gün Chevroletin de olur kaydirigubbakcemile5

evin hayırlı olsun canım evin çok güzel olmuş özellikle mutfağını çok beğendimzemuszemus

canımm evın cok gsell rabbım mutlu huzurlu oturmanızı nasıp etsınn

Çok güzel duygucum hayırlı olsun güle güle otur. Köşe takımını nereden aldın?

X