Düzenli Evimiz & Hayatımız

Şunu da koyayım

Eklentiler

• Screenshot_20240416_223557_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20240416_223557_Huawei Health.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 18
Çay ağacı yağı uçuğa çok iyi geliyor bende çok çıkar uçuk kendimi bildim bileli
Hadi yaa hiç duymamıştım.
Benim kızımda da çok uçuk çıkıyor ya.
Annemde ve bende de çıkar. Bize benzemiş.
Çay ağacı yağını alayım hemen o zaman, en azından bitkisel şeyler sürerim çocuğa

Hadi yaa hiç duymamıştım.
Benim kızımda da çok uçuk çıkıyor ya.
Annemde ve bende de çıkar. Bize benzemiş.
Çay ağacı yağını alayım hemen o zaman, en azından bitkisel şeyler sürerim çocuğa
Bebekken bir kere uçuk bulaştığı zaman ömür boyu bağışıklığın her düştüğünde çıkarmış

Bebekken bir kere uçuk bulaştığı zaman ömür boyu bağışıklığın her düştüğünde çıkarmış
Nereden bulaştı kuzuma bilmem, uçuklarsam asla öpmem dokunmam ama o vucutta olan bişey zaten, kimi insanda kendini sıkça gösteriyo işte, kızım da öyle..
Aynen, ne zaman aşırı tempolu günler geçirse, hasta olsa falan çıkar.

Aktif Lora Aktif Lora Lorik, tavsiye ettiğin evvahe koltuk altı şeysini aldım o zaman hemen.
O günden beri kullanıyorum.
Yaa harika bişey ama yaa, inanılmaz memnun kaldım.
İnstagram fenoları gibi abartıcam ama gerçekten hakkını vermişler maşallah.
Çok beğendim haa.

Teşekkürler canım, vesile oldun.

Koku için mi diyorsun pinhan?
Ben kokudan ziyade direk terlemeye engel olmasını istiyorum ıslaklık olmaması için.
O zıkkım rexona kullanırken hiç ıslaklık yaşamazdım şu an çok sinir bir durumdayım ki yaz gelmedi daha

Koku için mi diyorsun pinhan?
Ben kokudan ziyade direk terlemeye engel olmasını istiyorum ıslaklık olmaması için.
O zıkkım rexona kullanırken hiç ıslaklık yaşamazdım şu an çok sinir bir durumdayım ki yaz gelmedi daha
Yaa ne bilim bende koku pek olmaz ama yine de hem güzel koksun, hem ıslanmasın, kıyafeti hele ıslak göstermesin, bitkisel olsun, boykot olmasın vs diyordum.
Bir de kızlarıma da kullanırım, yakında elbet kokmaya başlarlar, ergenlik yüklenecek🙃 kimyasal olmamasını istiyordum onlar için özellikle.
Evvahe diye bir marka önerdi Lora.
Krem gibi cam bir kavanozda, biraz küçük ama krem gibi sürüldüğü için, sert de olduğu için bereketli olur diye düşünüyorum.
Memnun kaldım açıkcası.
Rexona yı hiç deme deme ☹️

Yapacak bir şey yok 6 aydır bilerek hiç bir boykot ürününü almadım böyle de devam edicem
Allah şahit ben de bilerek almadım.
Didikleye didikleye alışveriş ediyorum. Arada bilmediklerim varsa öğrenirim inşallah.
Bilgi kirliliği de var ama.

Ben de devam edicem.
Yani bu benim hayatım olacak, geçici bir boykot değil.
Böyle de yaşanabilir, ölmedik domestos yok diye 😒😒

Allah şahit ben de bilerek almadım.
Didikleye didikleye alışveriş ediyorum. Arada bilmediklerim varsa öğrenirim inşallah.
Bilgi kirliliği de var ama.

Ben de devam edicem.
Yani bu benim hayatım olacak, geçici bir boykot değil.
Böyle de yaşanabilir, ölmedik domestos yok diye 😒😒

O domestosu zaten almazdım pahalı diye nadiren indirim vs olursa denk gelirse ayda yılda bir.
Artık mümkün değil

Yaa ne bilim bende koku pek olmaz ama yine de hem güzel koksun, hem ıslanmasın, kıyafeti hele ıslak göstermesin, bitkisel olsun, boykot olmasın vs diyordum.
Bir de kızlarıma da kullanırım, yakında elbet kokmaya başlarlar, ergenlik yüklenecek🙃 kimyasal olmamasını istiyordum onlar için özellikle.
Evvahe diye bir marka önerdi Lora.
Krem gibi cam bir kavanozda, biraz küçük ama krem gibi sürüldüğü için, sert de olduğu için bereketli olur diye düşünüyorum.
Memnun kaldım açıkcası.
Rexona yı hiç deme deme ☹️

Şundan memnunum ben de bunu kullanıyorum koku asla yok.
Ama ıslaklık baya var. Lacivert feracede baya belli oldu sinirim bozuldu.
Aliminyum falan razıyım 3 ay kullanıcam senede.
Tereson sipariş ettim gelir yarına falan

Eklentiler

• 20240416_225436.jpg
    20240416_225436.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 14
Şundan memnunum ben de bunu kullanıyorum koku asla yok.
Ama ıslaklık baya var. Lacivert feracede baya belli oldu sinirim bozuldu.
Aliminyum falan razıyım 3 ay kullanıcam senede.
Tereson sipariş ettim gelir yarına falan
7 güne kadar etkili yazıyor gülüyorum her gördüğümde ya hahahaha neden 7 günlük performans bekliyelim ki

X