Düzenli Evimiz & Hayatımız

Akşam kayinvalideme gideceğiz tatlı yaptım sabahtan. Sonrasında bi hastane işim vardı rutin kontrol onu hallettim ordan hizli bi market alışverişi. Gelince bi kahvaltı yaptık.
Sebze meyveleri yıkadım buzdolabını düzelttim yerleştirdim.
Ayakkabılığı bi silmem lazım botları kaldıracağım bi de yerleri silerim yavaş yavaş bana bugünlük bu kadar 😅

Marudermin temizleyicisi ve asitli tonik çok iyi geldi yağlanmaya hiç parlama olmuyor artık.
Toniği her gün kulllanmayacağım 3 gün kullanırım geri kalan günlerde gül suyu çay ağacı yağı ile tonikleme yapıcam

Bende kahve telvesiyle yüzüme ve ellerime bakım yapıyorum ( hafta da en az 2 kez )
maşallah kızlar ne güzel kendinize bakıyosunuz ben sadece yüz kremi ve güneş kremi kullanıyorum. cildim yağlı deil orta bişe :KK45:

Aktif Lora Aktif Lora Lorik, tavsiye ettiğin evvahe koltuk altı şeysini aldım o zaman hemen.
O günden beri kullanıyorum.
Yaa harika bişey ama yaa, inanılmaz memnun kaldım.
İnstagram fenoları gibi abartıcam ama gerçekten hakkını vermişler maşallah.
Çok beğendim haa.

Teşekkürler canım, vesile oldun.
koltuk altı şeysi neki :confused:geçmişi okuyunca anladım , malesef bende kızımda çok terleriz havalar ısınmaya başladı birde kapalı olunca ekstra zor oluyo

maşallah kızlar ne güzel kendinize bakıyosunuz ben sadece yüz kremi ve güneş kremi kullanıyorum. cildim yağlı deil orta bişe :KK45:

Bakmak değilde mecburiyetten gözenekler dana kadar oluyor yüzümü yıkıyorum pırıl pırıl parlıyor yağ sürmüşsün gibi.
Bunun dengesini tutturana kadar zaten baya zaman geçiyor

İn dı home biraz geç oldu bugün :confused:

Kahvaltıdan hemen kalkamadım bacaklarımın ağrısından birinin ağırlığımı çöktü noldu bilmiyorum birden kitlendim sanki.
Ordan okula gittim dönerken bi yerlere uğra falan.

Şu an iyiyim hamdolsun o ağrı yok çamaşır attım hemen iş güç bişeyler yapıcam.
Aksi gibi eşim erkenci 🫠

Biber dolması yapıyordum, iç harcını dengeleyememişim yaprak çıkardım sarma sardım 😃

Bu benim için büyütülmesi gereken bir vaka arkadaşlar, ben yaprak sardıysam tebrik beklerim.
Bi maşallahınızı alırım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Eline sağlık 💐afiyet olsun ❤️

Juki hiç kullanmadım görmedim de araştırdigım dönemde de singer den daha iyi olduğunu öğrendim videolardan . kursta kimse de de yok ki sorayım. Takip ettiğim bir influencer var onda sanayi tipi var ev tipi yok :KK45:
Sanayi makinalarında Juki güzel. Öyle olunca ev tipinde de kalitelidir diye düşündüm . Buraya attığım modeldeki özellikler de baya iyi .

Sanayi makinalarında Juki güzel. Öyle olunca ev tipinde de kalitelidir diye düşündüm . Buraya attığım modeldeki özellikler de baya iyi .
Buraya attigini görmedim de ..dijital olup özellik arttıkça bazı makinalarin arızaları da çok olabiliyor onu da düşün..

Mesela ben alacağım ürünün ince iyi sonra kötü yorumlarına bakıyorum. Sonra sikayet vardaki şikayetlere 🤓 ne gibi arızalar çıkıyor firma nelerin arkasında duruyor öğrenmiş olursun

X