Ebced Hesabı

Selamlar Sedar,
Sizin ebced bilen hocaya benim için kendi adınıza veya başkası adına arapça çeviri yaptırabilir misin? Çeviri yapılacak kelimeler Hep yabancı kelimeler.(İngilizce, Almanca, Fransızca, vs.) Ücret konusunda karşılığını vermeye hazırım. Cevabınızı bekliyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim. Selamlar...

Selamlar Sedar,
Sizin ebced bilen hocaya benim için kendi adınıza veya başkası adına arapça çeviri yaptırabilir misin? Çeviri yapılacak kelimeler Hep yabancı kelimeler.(İngilizce, Almanca, Fransızca, vs.) Ücret konusunda karşılığını vermeye hazırım. Cevabınızı bekliyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim. Selamlar...

bu konuya hala ilgi duyuyormusunuz?

ben ilgi duyuyorumm ama o arkadaşınıza nasıl ulaşabilirizki bizim içinde ebced hesabı yapabilirmi acaba..

arkadaşlar konuyu sonuna kadar okuyamadım yani şu baktıra bileceğiniz kişiyi buldunuzmu bilmiyorum ama gerçekten bakan hakkını veren birini biliyorsanız ki özellikle izmir tercihim başka yerdeyse bile giderim lütfen özel msj atın..
şimdi ben ilk evliliğimi yapmadan önce eski eşim çocukluk arkadaşının annesine baktırıyor bu kadın hoca mertebesindeydi.herkese bakmaz bakıcı değil yani onu sevdiği için bakmış ve beni olan biriyle evleniceksin demiş göbeğinde eşim benimle buluşunca açıp göbeğime bakmıştı ve tabi ter temiz vücudda bir bakıyorki orada parlayan bir ben:) vel hasıl evlendik biz..bu işe inanıyorum ve baktırmak istiyorum:9

merhaba arkadaslar umarım mailime cvp bulabilirim.
benim ismim saliha gözde eşimin ismi okan, çocuğumuza ali eymen koymak istiyoruz ama ebcet ile akıl ve fikire bakamadım. eymen ismini bulamadım. yardımcı olurmusunuz..şimdiden çok sağolun..

ayrıca benim 2 tane ismim var ve bebeğimizede iki isim koymak istiyoruz. ebcedi yaparken 2 isminde değerini hesaplayacakmıyız sadece ilk isimleirmi hesaplayacaz.

X