Ebru Polat

MENAR

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
2.149
3
Doğum yeri: İzmir
Doğum tarihi:30 Ağustos 1983
Eğitimi: Lisans

Ebru Polat 30 haziran 1983 yılında İzmir’de doğdu.
Müzikten zevk alan Ebru Polat aslında Akdeniz Üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur. Psikoloji master’ını yapacakken birden karar değiştirdi ve müziğe yöneldi. Güzel şarkıcı Ebru Polat 2 yıl boyunca şan dersleri aldı. 2007 senesinde Çetin Ceviz adlı ilk albümünü
çıkarmıştır.2008 senesinde Çok Geç Maxi Single ile müzik piyasasındaki yerini alan Ebru Polat bu albümünde bir Sezen Aksu şarkısı olan Seni Yerler'e ayrı bir yorum getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir.

865779_22.jpg

107514_12.jpg

886482_24.jpg

GetAttachment[2]-(2).jpg

ebrupolat8.jpg

9526_156092866317_10017511317_3436799_3369771_n.jpg

7720_148561056881_99520621881_3462058_2890113_n.jpg

679260_ebru_polat.jpg

polat.jpg
[/B]

hiç beğenmiyorum bu kızı ne kendi ne sesi hiç güzel değil
hey Allahım ne özentilik bide öje sürdürüyo kameralara karşı

çok itici geliyor bana:umursamaz:

buda kim..... tanimiyorum ama resmini ilk görüste cok itici geldi bana...dudaklarida nerdeyse patlicak silikondan..kaydirigubbakcemile3

bende gıcık oluyorum bu hatuna.bide saçlarını sarıya boyatmış aysun kayacının kopyası olmuş.

Kim ki bu şişme kız:uhm:

Bunun memeleri silikon değilse bende kuzu değilimsengözlerimebaksanab

Oralarını buralarını açmayı marifet sanıyorlar :umursamaz:

buda kim..... tanimiyorum ama resmini ilk görüste cok itici geldi bana...dudaklarida nerdeyse patlicak silikondan..kaydirigubbakcemile3

hiçbir yerinde estetik yokmuş
hele dudaklarının ısrarla orjinal olduğunu söylüyor kaydirigubbakcemile3

Her şeyine iddiaya girerim dudakları ve göğüsleri estetik
Ebru Polat'ın eski resimlerine bakın anlarsınız zaten

göğüsler zaten birbirinden bağımsız iki top
öle meme mi olur benneyaptımki
estetik yaptırıp ısrarla inkar edenleri anlamıyorum
:1closedeyes:

Seksi olduğunu düşünüyorlar ama bence çok tuhaf duruyor ya hakikaten kötü yani:KK70:
Bence de yaptıracak cesareti buldu, açık açık söylesin yani ne bu inkar

çok seksiii bi kadın şarkımı soyluyorrr duymadım bennnnnkaydirigubbakcemile5

kız seni yerler şarkısını söyleyen değilmi bu sezen aksunun hani sanki ona benzettim ben

ayy aysun kayacıya nasıda benziyo.bariz belli iste ikisininde estetik güzeli oldugu! bide inkarmı ediyomus hey allahım yaa.igrenccc

kim ki bu?:hulya:
ilk defa görüyom, verdigi pozlara bakilirsa nasil dikkat cektigi anlasilyoşakkıdı

kızlar ben bi magazin programında izlemiştim burnu dudakları we göğüsleri silikonmuş ki zaten çok belli şişme olduğu her ne kadar inkar etsede:)

Ayy dudaklar silikon göğüsler silikon birde ön plana çıkartmaya çalışmış iğrençç.
Sarı saçlı hali daha beter hiç yakışmamış mirmirmirmir

X