Ebru Polat

Kişiliğini ,karakterini,ses rengini bilmem,ama gayet dikkat çekici,gösterişli bir kadın.Ben beğendim şahsen,havalı...
Estetik yaptırmış olabilir,orası beni pek bağlamaz.Artık sanatçı olmayan halktan insanlar da burnunu yaptırıyor,dudaklarını şişirtiyor,silikon taktırıyor.yerimseniben

dıudaklar facia göğüsler silikonum diye bas bas bağırıyor. . vücut güzel ama keşke dudağını ve göğsünü yaptırmasaymış.
,işte o zaman daha güzel görünürmüş. böyle çok kötü.

vücuda laf yokk şimdiii icraatta müthişşş:nazar: ama o ağızz varyaa o ağız olmamış be ebru derhal söndürmen lazım onları :jeyyar:

vücuda laf yokk şimdiii icraatta müthişşş:nazar: ama o ağızz varyaa o ağız olmamış be ebru derhal söndürmen lazım onları :jeyyar:

hahahahah koptum yorumuna gece gece :))))

vücudu çok güzel gerçekten bi havası duruşu var ama yüzünü beğenmedim ayrıca hiçte doğal durmuyo...

valla isteyen istediğini giyer yakışıyosa bence çok hoş duruyo

Dudakları ve göğüsleri bariz silikon...
Neden inkar eder bilmem..
Bunları nerdeyse herkes yaptırıyor artık..Halktan kişiler bile.. Kamera karşısında olanların yaptırması gayet normal ama inkarda biraz komik oluyor yani....
Resmen güldürüyor kendine...
Dış görünüşüne bakıldığında bana göre her orasını burasını açan kişi bana hiçte çekici yada seksi gelmiyor..(Beğendiklerimde var tabi.Ama bu kadın çekici değil bana göre) Neden bilmiyorum itici bi tarafı var bunun..

Resmen devrim gecirmis.. estetiksiz hali ve estetikli hali bambaska..
Yapay sahte güzellik diyorum sadece.. heryerini sisirmis yakinda buda patlar töbe töbesırnaşık şey

bu kızı ilk defa gordum aaaaaaay bu ne :bbo:

dudakları cok yapay duruyor

ebrupolatokge2008wd4.jpg

bune be kişiliği oturmamış daha biyerde aysun kayacıya benzemiş bi yerde başkasına benzemiş banu zorlumuydu ne biyerde fahriyeye kendisi hariç herkese benzemeye çalışmış

X