Ebru Polat

Aaa,evet!..Dikkat etmemişim.:78: Okuyanlara biraz torpil geçiyorum sanırım.:KK53:Benden 2 yaş küçükmüş.Makyajdan sanırım büyük göstermesi.

aa bana geçmedin ama:KK1::KK1:

Şimdi netten baktım İktisat mezunu yazıyor .

Ebru Polat: Ebru Polat Biyografi

Bence yaşına gitmeyen kıyafetler seçtiği için biraz büyük gösteriyor .

iktisat mı:KK1::KK1: her yerde başka haber var demek ki:KK1:

http://www.ebrupolat.net/ebru-polat-roportaj/1071-ebru-polat-kibris-roportaji-kibris-ta-cok-guzel-yillar-gecirdim.html

burdada kıbrısta hukuk okudum demiş livom:)

Son düzenleme:
Minik üniversite mi ,lise mi ?Torpil geçeriz ne demek...:KK9:
Okan'ın programına çıkmıştı ceza hukukundan falan bahsediyordu.:26:

Kuşadası mı ?Harika...Yazın düşünemiyorum bile...:KK23:

Canımmm,izmir e mi gidiyorsun ? :KK69: Özel mesaj için 10 dakika beklemek lazım,sabredemedim..msn inm yeni sürümünü yükleyince pc de çalışmaz oldu,görüşemedik..ara ara tekrar düzeltiyorum,yine bozuluyor..Telefonla da rahat konuşamıyorum kuzularım yüzünden...
Mesajlarınıza göz attım da ayy evde bebeklerle uğraşırken ne kadar cahil kalmışım :KK1:
Kim bu Ebru Polat yav ? Hemen bakayım gogıldan :KK9:

Son düzenleme:
Görsellerden baktım ,o da neee..Hep zoomlu göğüs dekolteleri vardı...:KK53:

bilmesem de ,tanımasam da olurmuş :))

Son düzenleme:
Canımmm,izmir e mi gidiyorsun ? :KK69: Özel mesaj için 10 dakika beklemek lazım,sabredemedim..msn inm yeni sürümünü yükleyince pc de çalışmaz oldu,görüşemedik..Telefonla da rahat konuşamıyorum kuzularım yüzünden...
Mesajlarınıza göz attım da ayy evde bebeklerle uğraşırken ne kadar cahil kalmışım :KK1:
Kim bu Ebru Polat yav ? Hemen bakayım gogıldan :KK9:

Evet Alminam İzmir'e gidiyorum.Uyumam lazım 4 saat sonra kalkacağım,heyecandan uyuyamadım,dermişim.:KK1:Hadi siz de gelin!..:KK17: Kısmetse yaza görüşürüz artık.:KK16:Damadımla da tanışırız hem.:KK23:Maşallah sana ve kuzucuklarına.:nazar:

Evet Alminam İzmir'e gidiyorum.Uyumam lazım 4 saat sonra kalkacağım,heyecandan uyuyamadım,dermişim.:KK1:Hadi siz de gelin!..:KK17: Kısmetse yaza görüşürüz artık.:KK16:Damadımla da tanışırız hem.:KK23:Maşallah sana ve kuzucuklarına.:nazar:

Yerime de gez..Yaza inşallah çok istiyorum ...:KK16:

ben de yatıcam az sonra..öptüm kocaman :KK16:

Yerime de gez..Yaza inşallah çok istiyorum ...:KK16:

ben de yatıcam az sonra..öptüm kocaman :KK16:

Hava güzel olur umarım,ama ben yine de gezerim.:KK1:Senin için de gezeceğim Bostanlı'da özellikle...:KK34: Yaza az kaldı,hem de çok az...Ben de öptüm iyi uykular,tatlı rüyalar...:KK3:

:KK37::KK37::KK37::KK37: Bu estekli hali mi anlamadım ya?Dudakları değişik çıkmış :/

0.jpg

Son düzenleme:
dudak yapısı çok kötü ve şekilsiz bence silikon olmadığını olsaydı sigortalamayacaklarını söylüyor ama bilemiyorum bu kadar şiş ve şekilsiz dudaklar ancak silikonla olur.

Sanatçının s'sini bile taşımıyor bu kadın resmen başka şeyleriyle gündemde yazık!

Avatarımdanda anlaşılacağı gibi bu kadına ba-yı-lı-yo-ruuuumm :82: bana hiç itici gelmiyor herseyiyle tastamam taşşşş mübarek taaaşşşş :84::86:

X