Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

Canım spor her yaşta yapılır uygun olduktan ve dikkatli yapıldıktan sonra. Ama pilates boy uzatmaz. Sadece duruşunu dikleştirio ve bedeini daha ince gösteio böylelikle uzamış gibi oluyorsun. Duruşndaki düzelme ile belki 1-2 cm fark olur boyunda ama öyle baya bi uzama felan yok :CüvCüv:

Kızlar ben de ebru şallının plates videolarıyla yapmaya başladım.
7 tanesini indirdim hemen hemen aynı hareketler sanırım hepsini indirmeye gerek yok.
Hangilerini indirmem gerektiği konusunda fikriniz var mı?bilmiyorumkismile

Bende başlamak istiyorum kızlar doğumdan sonra göbek kaldı göğüslerimde fena faydası olurmu acabaa,ama bende zaten kalça yok göbek ve belde fazla var sadece,hepsini yapsammı acaba?Netten açtım geçengün,ısınma hareketlerinden sonra dondu yürümedi siz nasıl izlyosunuz,hergün bi bölümmü yapmam gerekiyo bilenler cevap verirseniz sevinirim.

ara tatilde bi hafta boyunca hergün yaptım baya bi eğlenceli geldi yaptığım diğer sporlara göre yeniden başlıcam ama şu bi kaç kilo fazlalıktan kurtulucam guclubacismile

bende yapıyorum kızlar kilo kaybından ziyade vücutta sıkılaşma oluyor şimdi emzirdiğim için diyet yapamıyorum ama diyet + pilates eminim çok güzel olur

Kızlar ben de ebru şallının plates videolarıyla yapmaya başladım.
7 tanesini indirdim hemen hemen aynı hareketler sanırım hepsini indirmeye gerek yok.
Hangilerini indirmem gerektiği konusunda fikriniz var mı?bilmiyorumkismile

canim indirmeden online yappp ...

ebru şallı tv de lastiğe ve topa başladı, plates lastiğiyle yapılan hareketler çok gûzel çalıştırıyo artık saatleri de degisti 10:30 da başlıyor.

Bende kızlar önceleri çok spor yapan biriydim. Lisanslı sporcuydum. turkbayragi Yüzücüydüm Ama bıraktım ve vücudum resmen şişti. o kadar çok kilo aldım ki bir fok haline geldim. mafoldumben Sonrada 10 kilo verdim yemeyi azaltarak ve şuan 47 kiloyum boyum 1.58 ama selülitler cirit atmakta bacakalrımda. Halen dalış yapıyorum ama yazları yaptığım için sürekli bir spor olmuyor ve sıkılaşamıyorum. Neyse bu kısa özgeçmişimden sonra esas konuya geleyim :) Bende sizlerden okuduktan sonra neymiş bu Ebru Şallı çılgınlığı dedim ve internetten izledim videolarını, eh izlemişken bide yapayım dedim. Belim ve sırtım çok ağrıyordu ve gerçekten ilk yapışımda ağrılarım geçti. Sonucu gördükten sonra bu çılgınlığa bende dahil oldum ve bugün cd'sini koştum aldım. 2 saat kadar önce koşu bandımda 45 dk yürüdüm ve az sonrada cd'den egzersizlerime başlıcam. Öncelikle paylaşımlarınız ve bu çılgınlığı banada gösterdiğiniz için sizlere, sonrada Ebru Şallıya kendini bu kadar geliştirip, bizleride bilgilendirdiği için kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Gelişmeleri yazacağım. Daha sıkı ve seksi bir görünüm için haydi kızlar pilatese :lepi:

Ay mermaid canım, nickine bayıldım. eteklerde mermaid modeline hassstayyyıımmm ! ben de ebru şallının dvdsini indirdim 3 gündür pilates yapıyorum bakalım. Sıkılaşmayı hissediyorum ben de. Sonuç çok güzel olacak ! Sonuç alan bayanlar burada lütfen bizimle paylaşsın.. çok merak ediyorum.

kizlar ben 2 gundur basladim , sorunlu bolgelerim gobek migde bolgelerim, bu pilateslerle gobisini eritenler varmi, veys uzun zamandir devam eden kizlar ne gibi bir fark var sizde, bilgilendirirseniz sevinirim, ve de ne zamandir yapdiginizi merak ettim, neyse iyi gunler canlar.

ben 5 gündür yapıyorum pilates ve buna ek olarak yürüyüş de yapıyorum.

bugün kot giydim ve ancak benim fark edebileceğim bir bolarma var pantolonlarımda.. duruşum dikleşti.. kendimi iyi hissediyorum. bakalım ne zaman bir beden küçüleceğim. Ama sanırım doğru yoldayım kızlar:emir_bebek:

bende 5 gündür ara verdim vicdan azabı duyuyorum.. tansiyonum düştü kaç gündür rahatsızım..acaba pilatesten mi oldu ?:a015:

pilatesten olacağını sanmam düşük kalorili bi diyet falan mı uyguladın acaba fisfisfis

diyet yaptım ama düşük kalörili değildi..bilmiyorum dikkat etmedim sanırım r:KK43: pilatese de tekrar başladım dün..akşam yaptım..ben sabahları 6 da kalkıyodum,biraz zor oluyor siz ne zaman yapıyorsunuz..akşamları çok yorgun oluyorum..bide ben ebru şallının 2. dvd sinden yapıyorum en son streç hareketlerinde bacakları sonuna kadar açma var,onu yapamıyorum,açabildiğim kadar açıyorum v şeklinde ..kadına şaşıyorum ya sonuna kadar açıyor ve öne eğiliyor.. bu hareket için tv deki programında ne diyor? ben tv programını izleyemiyorum..

diyet yaptım ama düşük kalörili değildi..bilmiyorum dikkat etmedim sanırım r:KK43: pilatese de tekrar başladım dün..akşam yaptım..ben sabahları 6 da kalkıyodum,biraz zor oluyor siz ne zaman yapıyorsunuz..akşamları çok yorgun oluyorum..bide ben ebru şallının 2. dvd sinden yapıyorum en son streç hareketlerinde bacakları sonuna kadar açma var,onu yapamıyorum,açabildiğim kadar açıyorum v şeklinde ..kadına şaşıyorum ya sonuna kadar açıyor ve öne eğiliyor.. bu hareket için tv deki programında ne diyor? ben tv programını izleyemiyorum..

evet evet ben de o harekete çok özeniyorum. ebru şallı inanılmaz esniyor. nasıl esneyebiliyor o kadar.. ben de onun gibi yapamıyorum :sinifsinif:

bende geçen sene ıstenmeyen kılolarımı ebru sallıyla plates yaparak verdım...
ama artık yapmıyorum...54 kıloyum..
tavsıye ederım gercekten..vucut ıçın sart olan hareketlerı yaptırıyor..bende tekrar yapabılme fırsatını çok ısterdım..

X