Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

pardon yanlıs olmus iftardan iki saat sonra yazacaktım bu arada selülit savar dvd sinden yapanlar varmı ben ondan yapmaya basladım 1 haftadır yapanlarda degişme varmı :KK3:

pardon yanlıs olmus iftardan iki saat sonra yazacaktım bu arada selülit savar dvd sinden yapanlar varmı ben ondan yapmaya basladım 1 haftadır yapanlarda degişme varmı :KK3:

Arkadaşlar ebru şallının televizyonda tanıtımını yaptığı karın savar dvd çıkmış Ebruli Pilates rnler adresinde satışa çıkmış siparişimi verdim Ayrıca şubat ayının başında da tv8 de program başlıyor.Yaşasın ebrulu sabahlar...

Arkadaşlar ebru şallının televizyonda tanıtımını yaptığı karın savar dvd çıkmış Ebruli Pilates rnler adresinde satışa çıkmış siparişimi verdim Ayrıca şubat ayının başında da tv8 de program başlıyor.Yaşasın ebrulu sabahlar...

ayy canım çok sevindimm proğramının başlayacağına nerden öğrendin tv den falanmı

Yapıyorum ve çok mutluyum,çok güzel bir spor pilates ve ayrıca evet boy uzatıyor:KK16:

arkadaslar banada bi yardim edin. ben uzun zamandir tartiya cikmiyordum neyse 1aydir pilates yapiyorum sonra bi tartiya cikayim dedim 3 kilo almisim tabi bunlari ne zaman aldigimi bilmiyorum cünkü yaklasik 1yildir cikmiyordum tartiya. neyse simdi size sorum: pilates yaglari kas yapiyor ya ben önce kilomu verip öylemi yapayim pilates yoksa devammi edeyim sporuma. sonra hic veremem diye korkuyorum yoksa alakasi yokmu yani pilatese devam etsem bile kilo verebilirmiyim? yaglar kas olur tümü vücudumda kalir diye korkuyorum

arkadaslar banada bi yardim edin. ben uzun zamandir tartiya cikmiyordum neyse 1aydir pilates yapiyorum sonra bi tartiya cikayim dedim 3 kilo almisim tabi bunlari ne zaman aldigimi bilmiyorum cünkü yaklasik 1yildir cikmiyordum tartiya. neyse simdi size sorum: pilates yaglari kas yapiyor ya ben önce kilomu verip öylemi yapayim pilates yoksa devammi edeyim sporuma. sonra hic veremem diye korkuyorum yoksa alakasi yokmu yani pilatese devam etsem bile kilo verebilirmiyim? yaglar kas olur tümü vücudumda kalir diye korkuyorum

yağlar kas olmaz canım yok öyle bir şey, yağlar kasa dönüşüyor derken kastedilen vücutta yağlar eriyor ve kas kütlesi artıyor, ikisi aynı zamanda oluyor ama bir birine dönüşme olmuyor aslınsa. yağları kaslar yakıyor sizin kas kütleniz artınca durduğu yerde bile harcadığı enerji miktarı artıyor bunu da yağdan karşılayınca yağ kütlenizde azalıyor. ayrıca yağlar kaslara göre daha fazla yer tutar ama daha hafiftir dolayısıyla spor yaparken ilk başlarda atıyorum 1 kilo yağ gidince yerine 2 kilo kas gelebilir ama kas daha az yer kapladığı için daha ince görünürsünüz...

kısacası 1 ayda pilatesin vücudunda yarattığı değişimi incelmeyi görmüşsündür tartıya fazla aldırmayıp devam et bence, eğer kilo da azalsın dersen 30dk yürüyüş vs bi kardiyo ekleyerek kilo da verirsin.

cok tesekkür ederim cevabin icin. haklisin kilo daha önce olan bisey pilatesten degildir tabiki. ama kilomu genede vermek istiyorum. bi sekilde vericem ama nasil bilmiyorum.

Kızlar ebru şallının dvdlerini aldım pilatese başladım 3 gündür yapıyorum acayip rahatlıyorum az da yiyorum tabi yemeği azalttım kilo verir miyim acaba fazla yürüme imkanım olmuyor ama kalçam fln erir mi yapanlar yardıııııımmm?ne zaman belli olur faydası?

kızlar ebru şallının selülit savar videosunda neler kullanıyor acaba ?
sipariş vermek istiyorum başlamadan önce. pilates çemberi kullanıyor mu ? acaba kullanılan lastik derecesi ne ?
pilates yaylı bir ip var ondan kullanıyor mu ? kullandığı top kaç cm ?

kızlar ebru şallının selülit savar videosunda neler kullanıyor acaba ?
sipariş vermek istiyorum başlamadan önce. pilates çemberi kullanıyor mu ? acaba kullanılan lastik derecesi ne ?
pilates yaylı bir ip var ondan kullanıyor mu ? kullandığı top kaç cm ?

mrh lastik ,büyük ve küçük top kullanıyor kücük top bildiğimiz lastik küçük topta kullanabilir,büyük top boya göre seciliyor 55,65,75 cm üç boy üzerinde veya alcagın yerde yardımcı olurlar,lastikte orta sertlikte olan kullanıslı ama zamanla sert olanıda kullanabilirsin .

mrh lastik ,büyük ve küçük top kullanıyor kücük top bildiğimiz lastik küçük topta kullanabilir,büyük top boya göre seciliyor 55,65,75 cm üç boy üzerinde veya alcagın yerde yardımcı olurlar,lastikte orta sertlikte olan kullanıslı ama zamanla sert olanıda kullanabilirsin .

hmm lastik yani direnç lastiği değil dimi ?
normal pilates lastiği..bir de böyle ip atlarken kullanılan o ip şeklinde direnç lastikleri oluyor onlar değil dimi ?

şunu kastediyorum :

$adler-direna-yaya.jpg

Son düzenleme:
kızlar okuyunca fena gaza geldim ben de başlayacağım yarın sabah. elimde sadece lastik var top memlekette (üni öğrencisiyim) dolayısıyla çevire çevire lastikli bölümlerini yapacağım ben de. meşgulüm derslerden dolayı ama insanın vücuduna ayıracak 45 dakikası olmalı sanırım :)

ebru şallının cd si var bende fakat çocuğum küçük olduğu için çok fazla zaman ayıramıyorum cd de sırf konuşması bile uzatıyo baya resimli pilates ama ebruya ait bulamıyorum sizler nasıl yapıyosunuz devamlı cd den yada tv den mi takip ederek yapıyosunuz bana pratikleştirmek lazım bu işi

ebru şallının cd si var bende fakat çocuğum küçük olduğu için çok fazla zaman ayıramıyorum cd de sırf konuşması bile uzatıyo baya resimli pilates ama ebruya ait bulamıyorum sizler nasıl yapıyosunuz devamlı cd den yada tv den mi takip ederek yapıyosunuz bana pratikleştirmek lazım bu işi

canım bir kaç kez cd den yap öğren, sonra bi kağıda hareketlerin sırasını kaç kere yapılacağını not alır, ordan yaparsın...

bende de tv8'den indirdiğim eski bölümler var onlardan başladım bu sabah ama uyanınca tamamen aç karna yaptığım için olsa gerek 30. dakikada bayağı midem bulandı bırakmak zorunda kaldım. hareketleri de çok iyi yapabilmiş değilim ama gün be gün daha iyi olacak elbette. :KK8:

Kızlar ebru şallının dvdlerini aldım pilatese başladım 3 gündür yapıyorum acayip rahatlıyorum az da yiyorum tabi yemeği azalttım kilo verir miyim acaba fazla yürüme imkanım olmuyor ama kalçam fln erir mi yapanlar yardıııııımmm?ne zaman belli olur faydası?

ben cok faydasını gördüm sellit dvdsini gercekten eriyor

X