Ebru Şallı ile skinny jeans

Ben yeni baslayanlar icin pilates dvdsi ile baslamayi dusunuyorum. 3-4 kilo da vermem lazim ama o kadarini egzersizlerle veririm diye dusunuyorum. Sizin de dediginiz gibi 21 gun dvdsi biraz iddiali sanirim, baslangic icin cok yuklenmemek lazim bedene :) hadi bakalim kizlar, hazir miyiiiz? Batsin bu yağlar :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kolay gelsin :) Hadi bakalim :) Hazirizzz :) :KK52:

Akşam skinny jeans yaptım.bugün ikindi vakti vakti pazar işi için dışarda yürümüş oldum.ama diğer günler skinny jeans öncesi yapabildiğim kadarıyla brazilan butt cardio axe yapacağım.
Diyet yapıyorum ama çok fazla bir ilerleme kaydedemiyorum.Bari spora ağırlık vereyim de sıkılaşayım.:44:

Kizlar bi hafta doldu benim cok incelme var ama kilo anlaminda tik yok . Bakalim sonunda ne olacak....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba arkadaslar,

Skinny jeans workout DVD`sine 5 gün önce basladim ve sanirim bu DVD ile güzel bir sonuc alacagim. Her zaman beslenmeme dikkat etmeme ragmen oldugum kilodan bir türlü daha zayif hale gelemiyordum ama bu DVD ve yine tabii ki yediklerime dikkat ederek 4 gün sonunda hem 1 kilo verdim hem de bacaklardan 1 cm inceldim. Yalniz bu DVDde hic karin hareketi bulunmuyor. O yüzden streching kismina gelince DVDyi durdurup, yerde mekik ve top üzerinde karin ve bel inceltme hareketleri yapiyorum. Bu sayede belim de 2 cm inceldi. Ha bir de eklemeliyim ki her aksam yatmadan önce ve sabah kalkinca 1 bardak kaynar su icine 2 yemek kasigi saf elma sirkesi koyup iciyorum. Elma sirkesinin toksinleri atici etkisini bildigim icin son birkac aydir sabahlari iciyordum ama asil olay sanirim yatmadan önce icmekmis. Zira asil zayiflama olayi uyurken gerceklesiyor. Yatmadan yarim saat önce elma sirkeli su icilince metobolizma ciddi anlamda hizlaniyor galiba. Ve güzel olan hic de diyet yapmiyor olusum. Normal yeme düzenimde devam ediyorum. Bakalim 15 gün sonra sonuc nasil olacak! :18:

Ayrica sadece DVD ile sonuc olam kanaatimce yeterli degil. Mümkün oldugunca her yere yürüyerek gitmeye cabaliyorum. Yani hergün olamsa da haftada en 3-5 defa en azindan yarim saat da hizli hizli yürünmeli.

Merhabalar,

Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler :KK66: Cok guzel anlatmissiniz :KK66: Gaza geldim dogrusu. Elma sirekeli suyun faydasini ben de duymustum ama daha denemedim. Bu gece basliyorum! Tavsiyeleriniz icin tesekkurler.
Kolay gelsin :)

Akşam önce 15 dakika kadar cardio yaptım.Sonrasında skinny jeans yaptım.Hep ölçü almak istiyorum,unutuyorum. Bakalım ne kadar farkedecek?

Benden başka yapan yok mu?
Bu akşam da 10 dakika cardio ve skinny jeans yaptım.
Merhaba canim. Ben de bugun basladim. Yaklasik 15gundur diyet yapiyorum. Bu sure icinde yuruyuslerim oldu ve 3-5 kez selulit savar dvdsini yaptim. Bugun 40dk 6.0 da yurudum ve arkasindan skinny'i yaptim. Insallah araliksiz devam etmek istiyorum. :)

Selamlar,bir ara ebru şallının pilates videolarını yaptım ve oldukça faydasını gördüm.Şimdi de bacaklarımın üst kısmı kalınlaşmaya başladı diye skinny jeans videosunu yapmaya başladım.Niyetim o jeanleri giymek değil yani :))
Bunun da faydasını görürüm umarım.

Merhaba arkadaslar,

Skinny jeans workout DVD`sine 5 gün önce basladim ve sanirim bu DVD ile güzel bir sonuc alacagim. Her zaman beslenmeme dikkat etmeme ragmen oldugum kilodan bir türlü daha zayif hale gelemiyordum ama bu DVD ve yine tabii ki yediklerime dikkat ederek 4 gün sonunda hem 1 kilo verdim hem de bacaklardan 1 cm inceldim. Yalniz bu DVDde hic karin hareketi bulunmuyor. O yüzden streching kismina gelince DVDyi durdurup, yerde mekik ve top üzerinde karin ve bel inceltme hareketleri yapiyorum. Bu sayede belim de 2 cm inceldi. Ha bir de eklemeliyim ki her aksam yatmadan önce ve sabah kalkinca 1 bardak kaynar su icine 2 yemek kasigi saf elma sirkesi koyup iciyorum. Elma sirkesinin toksinleri atici etkisini bildigim icin son birkac aydir sabahlari iciyordum ama asil olay sanirim yatmadan önce icmekmis. Zira asil zayiflama olayi uyurken gerceklesiyor. Yatmadan yarim saat önce elma sirkeli su icilince metobolizma ciddi anlamda hizlaniyor galiba. Ve güzel olan hic de diyet yapmiyor olusum. Normal yeme düzenimde devam ediyorum. Bakalim 15 gün sonra sonuc nasil olacak! :18:

Ayrica sadece DVD ile sonuc olam kanaatimce yeterli degil. Mümkün oldugunca her yere yürüyerek gitmeye cabaliyorum. Yani hergün olamsa da haftada en 3-5 defa en azindan yarim saat da hizli hizli yürünmeli.

kızlar durumunuz nedir ?

Başlama tarihine göre sona gelmiş olmalısınız

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bende başalayacagımm :KK73:

Benden başka yapan yok mu?
Bu akşam da 10 dakika cardio ve skinny jeans yaptım.

Merhaba canim,

Ben de 21 gunde yaglarinizdan kurtulun DVDsine tekrar basladim. Agirliklar agir gelmisti. Alistim simdi :)
Donusumlu olarak skinny jeans DVDsini de yapiyorum. Ne de olsa asagi yukari ayni egzersizler sadece daha bolgesel calistiriyor.
Bende de incelme oldu cok da ise yariyor. Zorlayici ama hem zinde hem de formda hissettiriyor.

Yola devam kizlar kolay gelsin! :KK49:

Merhaba kızlar
Ben diyetisyene gidiyorum ve spor olarak bu dvd yi denemek istiyorum. Top yada farklı yardımcı bir ürün kullanılıyormu internetten alıcam almışken gereken ne varsa hepsini söyleyeyim dedim:)
Yardımcı olursanız çok sevinirim öpüyorummm

Merhaba kızlar
Ben diyetisyene gidiyorum ve spor olarak bu dvd yi denemek istiyorum. Top yada farklı yardımcı bir ürün kullanılıyormu internetten alıcam almışken gereken ne varsa hepsini söyleyeyim dedim:)
Yardımcı olursanız çok sevinirim öpüyorummm
büyük boy top ,iki minik top avuc içini doldurnlardan, bitane futbol topu büyüklüğünde top, plates bandı ve cemberi ,ayaklara bağlamak için agırlık,dambıl (bence 1kg mı gecmemeli),mat,spor ayakkbı,uygun kıyafet aklıma gelenler bunlar ama bende sadece büyük top dambıl ve bant var bunlarlada rahatlıkla yaptım hareketleri mesela çemberi bacagın içine koyup yaptgı hareketi ben büyük topla yaptım orta boy topla yaptgı hareketide benim minik minderimle yaptım eger sürekli yapıcaksan bu malzemeri al ama benm gibi cabuk bıkıyorsan bi işten sadece bant ve büyük topla da işin görülür:KK66:)

büyük boy top ,iki minik top avuc içini doldurnlardan, bitane futbol topu büyüklüğünde top, plates bandı ve cemberi ,ayaklara bağlamak için agırlık,dambıl (bence 1kg mı gecmemeli),mat,spor ayakkbı,uygun kıyafet aklıma gelenler bunlar ama bende sadece büyük top dambıl ve bant var bunlarlada rahatlıkla yaptım hareketleri mesela çemberi bacagın içine koyup yaptgı hareketi ben büyük topla yaptım orta boy topla yaptgı hareketide benim minik minderimle yaptım eger sürekli yapıcaksan bu malzemeri al ama benm gibi cabuk bıkıyorsan bi işten sadece bant ve büyük topla da işin görülür:KK66:)
Canım faydasını gördün mü gerçekten araştırıyorum bende sabahtan beri kafam karıştı. Bende eliptik bisiklette var biraz kısa sürede bişeyler olsun istiyorum da:)
Sen nedersin?

Merhabalar :)

Ben bugün skinny jeans'i bitirdim yanı 15.günüm başlangıcta sanırım yalan olmasın 52 kilo felandım şuan 49,7'yim ama tabiki skinny jeansle beraber bi gün aralıklı 45 dakika hızlı yürüdüm ve 6dan sonra yemek yemedim günde 3 litre su içtim :) başlarda dvdyi alırken işe yaramaz diyordum fakat ilk haftam bittiğnde gördüğüm sonuc inanılmaz eskiden balon gibi şiş olan basenler kücülmüş bugün bidha karşılaştırdığımda dahada gitmişti yani etkili hizli sonuc almak isteyenler yapsın biraz sıkılıyor insn ama değiyor buna ben tamamen basenlerm küçülene kdr buna devm edicem :)

Canım faydasını gördün mü gerçekten araştırıyorum bende sabahtan beri kafam karıştı. Bende eliptik bisiklette var biraz kısa sürede bişeyler olsun istiyorum da:)
Sen nedersin?
şimdi burdaki arkadasların biçoğu faydasını görmüş okuduklarıma göre sıkılaşmak isiyosan bu dvd yeterli ama yanonda kilo fazlalağın varsa bence eliptikle ısın30 dk kadar sonra dvd ye gecersin.ben sadece 2 gün yaptım :) cok kısa biliyorum ama ramazan girdi sonra bayram sonra tatil düğünler anca bu hafta bosa cıktım bugün bende denicem tekrar bakalım sonuç ne olcak :) bende 21 günlük dvd si var d&r dan almıstım skiny de youtube indirmiştim belki ikisini dönüşümlü yapabilrim mutlaka faydası olur ama beklentin ne onu karsılarmı bilmem canım :KK66:

şimdi burdaki arkadasların biçoğu faydasını görmüş okuduklarıma göre sıkılaşmak isiyosan bu dvd yeterli ama yanonda kilo fazlalağın varsa bence eliptikle ısın30 dk kadar sonra dvd ye gecersin.ben sadece 2 gün yaptım :) cok kısa biliyorum ama ramazan girdi sonra bayram sonra tatil düğünler anca bu hafta bosa cıktım bugün bende denicem tekrar bakalım sonuç ne olcak :) bende 21 günlük dvd si var d&r dan almıstım skiny de youtube indirmiştim belki ikisini dönüşümlü yapabilrim mutlaka faydası olur ama beklentin ne onu karsılarmı bilmem canım :KK66:
Evet haklısın kilo için eliptik ilk etapta kullanmam gereken bir alet. Ama yanındada bunu deneyebilirim.
Teşekkürler canım :)

dün gece skiny jeans i tekrar yaptım .arada kacırdıgım hareketler oldu (yorgunluktan yapamadagım )mesela ayaklarda bant varken daireler çiziyoduk ya onu yapamadım çünkü onun öncesinde aynı ayakta 2 harekt daha vardı siz yapabiliyormusnuz hepsini :))

dün gece skiny jeans i tekrar yaptım .arada kacırdıgım hareketler oldu (yorgunluktan yapamadagım )mesela ayaklarda bant varken daireler çiziyoduk ya onu yapamadım çünkü onun öncesinde aynı ayakta 2 harekt daha vardı siz yapabiliyormusnuz hepsini :))

Merhaba canım başta bende bazı hareketleri yapamıyordum ve inanilmaz bacak ağrılarım oluylrdu fakat 1 hafta geçtikten sonra kolaylıkla ve daha direncli bi şekilde yapabildim :)

bugün agrım yok ebru salllı hatta yarın sabah beni hatırlıcaksınız dio ama acıkcası hiç hatırlamadım :) bugün yapmazsam bişler yarın agrıcak ama onu biliyorum cok kararsızım acaba 21 gün dvd sni mi yapsam skiny e mi devam etsem skiny de cünkü göbekle alakalı bişi yok benim göbek sorunumda var sizce ne yapmak lazım kızlar öneriniz varmı?program bitincemi başlamaılıyım yoksa 1 gün skiny diğer gün 21 günlük dvd yi mi yapsam ikisini birden önermiyin pestilim cıkar :)))

bugün agrım yok ebru salllı hatta yarın sabah beni hatırlıcaksınız dio ama acıkcası hiç hatırlamadım :) bugün yapmazsam bişler yarın agrıcak ama onu biliyorum cok kararsızım acaba 21 gün dvd sni mi yapsam skiny e mi devam etsem skiny de cünkü göbekle alakalı bişi yok benim göbek sorunumda var sizce ne yapmak lazım kızlar öneriniz varmı?program bitincemi başlamaılıyım yoksa 1 gün skiny diğer gün 21 günlük dvd yi mi yapsam ikisini birden önermiyin pestilim cıkar :)))

Benim göbek sorunum yok aslında o yüzden skinny'yle başladım ama eğer göbek+bacak çalışmak istiyorsan 21 günde yağlarınızdan kurtulun yapmanı tavsiye ederim bende başta onu yapmak istedim ama çok zor geldi şimdi skinny'yi bıraktm akşam diğer dvdyle başlıcam karnımında çalışması için ( çok zor ama yapacak bişe yok ) bu arada skinny'de olan hareketler zaten diğerindede çoğunlukla var :)

Merhaba arkadaslar,

Ben de 21 gunde yaglarinizdan kurtulun DVDsi ile yola basladim. Sonra zor geldigi icin agirliksiz yaptim. Alismistim en azindan tamamlayabilyorum DVDyi :) Donusumlu olarak skinny jeans DVDsini de yapiyorum. Ne de olsa cardio ile destekledigim icin her halukarda yararli olur diye dusundum. Arkadasin da dedigi gibi cogu hareket skinny jeans DVDsinde de var. Skldigim zaman skinny jeans yapiyorum cunku 21 gun DVDsi tempolu ama cok ise yariyor!

Velhasil 1 aylik pilates doneminde bayagi inceldigimi hissediyorum. Gelecek hafta olcecegim tam olarak. Basenlerden bayagi toparlandigimi hissediyorum. Esnek ve zinde bir vucut da cabasi!

Herkese tavsiye ederim. Basarilar. Kolay gelsin herkese :KK15:

X