Ece Erkene Çok üzüldüm..

UÇAKTA DAYAK

Çiftin mutlu giden evliliğinin, davalı Öztarhan’ın “sözlü ve fiili” şiddet uygulamaya başlamasıyla birlikte sarsıldığının iddia edildiği dilekçede, delil olarak ilginç bir olay anlatıldı: “Müvekkilimin yaşadığı ilk şiddet olayı, 2007 yılının Ekim ayında, tarafların birlikte gittikleri bir seyahat dönüşü, uçakta gerçekleşmiştir. Olaya hostesler de şahit olmuştur. Müvekkilem ne olduğunu anlayamadan davalının darbelerinden kurtulup, hosteslerin yardımıyla eşinin yanından ayrılmış ve saatler sonra sakinleşebilmiştir. Davalı, özür dilemiş ve böyle bir olayın tekrarlanmaması konusunda söz vermiştir. Müvekkilem, bu özür üzerine basına bu olayı yalanlamıştır.”

ıKıNCı SALDIRI EVDE

Dilekçede, davalı Öztarhan’ın “saygısızlık, küfür, hakaret ve aşağılama” içeren davranışlarının “özür sonrası”nda da devam ettiği iddia edildi. Davalı Öztarhan’ın alkol alışkanlığının olduğunun ileri sürüldüğü dilekçede, “ikinci bir şiddet olayı” na yer verildi: “Bu olay, tarafların aile konutunda gerçekleşmiştir. Davalı eş, yine son derece alkollü bir şekilde müvekkileme saldırmıştır. Saldırı sonucunda davacı, yüzüne ve vücuduna darbeler almıştır. Müvekkilem, bu yüzden ertesi gün hastaneye gitmek zorunda kalmış ve tedavi görmüştür. Olaya, davacının arkadaşı dizi oyuncusu Yeliz Şar tam anlamıyla tanık olmuştur. Müvekkilem, bu olayı da evliliğini korumak adına, gazetecilerin önünde yalanlamıştır.”

KARıYERıNı TEHLıKEYE ATTI

Davalı koca Öztarhan’ın davacı karısını evden kovduğunun iddia edildiği dilekçede, “Bu süreçten sonra dahi kocasından, müvekkilemin cep telefonuna küfür, tehdit ve hakaret içerikli mesajlar çekilmiş ve halen çekilmektedir” denildi. Dilekçede, ileri sürüldü: “Müvekkilem, yalvarmaları sonunda, bir kanalda yemek programı yapmaya başlamıştır. Ancak davalı koca. ’Sabah çok erken kalkıyorsun, beni de uyandırıyorsun, rahatsız oluyorum’ gibi bahanelerle çalışmasına engel olmuştur. Müvekkilem, kariyerini tehlikeye atarak, eşini dinlemiş ve işinden ayrılmıştır. Ancak ağır eleştiri, hakaret ve şiddet görmüştür. ”mağazin sitesinden alıntı yaptım

Son düzenleyen: Moderatör:
Ünlü olup da mutlu evlilik sürdüren çok nadirdir o piyasada.Örnekleri çok zira..
Hakkında hayırlısı olsun.
ama ben kariyerini seçen kadınları anlayamıyorum o piyasada..Belliki bir gün gidecekler silinip;en azından oturun evinizde yada sektörünüzü değiştirin..

ece erken bize üzülsün ya, taliplileri kapısında sıra olmuştur bileee,kaydirigubbakcemile3
yanlız kalacak hali yok, acınacak bi halide yok bence
:hulya:

boşanmaları hoş degıl tabıkı
bır de babasının albaylıgıyla ovunmus madem albay baban vardı neden adam gıbı bı meslek sahıbı olamadın da magazın kulturunde yozlaştın kalıtelı programını hıc gormedım
dayak yedıgı dogru olabılır cunku bu camıadakı kadınların cogu sevgılılerınden bıle dayak yıyor
ılk askı koasıysa eger ondan oncekıler neydı acaba

Daha öncekiler sayılmaz..Onlar provaydı...-tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

canım bu kadar duyarlı biri olduğun için seni taktir ediyorum.
ünlü olsun ya da olmasın farketmez...
bende üzüldüm çünkü anlattıkları bir insanın duyguları...

yıllarca evlenmeye yanasmadı adam
sonrasında evlenmek ıstedı ancak normalde de hep ıckı ıcen bırıydı ece erken hep bundan bahsedıyordu evlenmesyle dayakları basladı ve bosandı ,bosanmasıcok normal bır durum ece erken cok temız ve sırın bır bayan ayrıca bosanma olayı neredeyse gecenyıl oldu
bu baslık cok cok gec acılmadı mı ?

okadar faydası olan adamın azcıkta kahrını cekmek lazım ozaman
gulu seven dıkenıne katlanır derler
hem kuranı kerımde kımse ıcın uzulmeyın der
okadar kotu nıyetlı ınsanlar varkı ınsanların para ıcın organlarını satan veya para kazanmak ıcın uyusturucu ıle bagımlı hale getırıp zehırleyen oyuzden kımseye üzülmemek lazımmıs buna ınandım
allah kotulerden ıyılerı korusun agzımızdan duayı eksık etmesın

yaşadıkları kolay şeyler değil..ünlü olması acı çekmediği üzülmediği yada hakettiği anlamına gelmez...
aslında içi kan ağlayıp ekranda gülmekte çok kolay bişey olmasa gerek..ben
ece erken' e insan olarak insani ölçülerde üzüldüm..herkes yaşayınca normal ünlüler yaşayınca anormal olmuyor elbette..hayat....ne olursa olsun insan kaderini yaşıyor..
bende ece erkenin temiz ve doğal olduğunu düşünürüm...kimbilir ne hayalleri vardı 8 yıl dile kolay az değil.........

hakkında hayırlısı olsun.........

herkes için iyi dileyelim iyi olsun........:Saruboceq:

Eli elime değdiğinde titriyordum, o benim için Alacakaranlık filmindeki Edward’tı

**ılk ve en büyük aşkımdı. Eli elime değdiğinde titriyordum. Hayatımda kimse için yapmayacağım şeyleri onun için yaptım, resmen süründüm belki çok argo olacak ama köpek oldum

şu cümlelerden özellikle etkilendım
ece erkenliği fln ilgilendirmiyor sıradan bir insan olarak konuya yaklaştığımızda üzücü bir durum

4yil sürünmüs hatta köpek olmus öylemi
bile bile kendini atese atmis ozaman
hic sevmem ece erkeni cok simarik ve yapmacik geliyo
ama yinede hakkinda hayirlisi böyleymis demekki

ben daha çok bu zmanda şiddet gören ve hiçbir sosyal güvencesi ekonomik özğürlüğü olmayan kadınlara daha çok üzülüyorum. ece erkende bir kadın onun yaşadıklarınada oh iyi olmuş şımarık şey diyecek kadar kalbsiz olamam sonuçta oda kadın onu bizlerden başka kimse daha iyi anlayamaz dileğim herkez gönlünün ekmeğini yer iyide bize kötüde bize gülün dikeni var diye şakayet etmeyin dikani gülü var diye sevinin derim ben

Üzme kendini Barbivekevin'cım..

Hayat bu, evlenmek de var boşanmak da..Hele ki sanat camiası için çok çok sıradan bir olay bu.Boşver..

X