Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar ürünüm geldi..daha kullanmaya başlamadım ama açıkcası 10ml dikkat etmeden almışım..yani gördüğümde gercekten sok oldum..küçücük birşey..hatta annem baya kızdı bukadarcık seye 100 tl mi veriyorsun die..ben kapıda ödeme istedim oyuzden 98 tl tuttu..sanırım kaşıma kullanamam yetmez çünkü...buna üzüldüm..ama kirpiklerimde etkisini görürsem kaşım için birdaha isterim..kullanmaya basladıgım andan itibaren burdan izlenimlerimi yazar size haber veririm...

arkadaşlar ürünüm geldi..daha kullanmaya başlamadım ama açıkcası 10ml dikkat etmeden almışım..yani gördüğümde gercekten sok oldum..küçücük birşey..hatta annem baya kızdı bukadarcık seye 100 tl mi veriyorsun die..ben kapıda ödeme istedim oyuzden 98 tl tuttu..sanırım kaşıma kullanamam yetmez çünkü...buna üzüldüm..ama kirpiklerimde etkisini görürsem kaşım için birdaha isterim..kullanmaya basladıgım andan itibaren burdan izlenimlerimi yazar size haber veririm...

canım kullanmaya başladınmı nasıl bir değişiklik varmı?

iyi geceler ben de küçüklüğümden beri kirpiklerimin uzun olmasıyla övünürüm herkes hayran kalır takma zannederdi kirpik kıvırma aletini de çok sık kullanırım uzun olmasına rağmen düz olduğundan bazende fön makinesinin soğuk tarafını kullanıyorum kıvrık dursun diye acelem varken de çok iyi oluyor rimeli sürer sürmez aşağıdan tutunca tavsiye ederim...
neyse en on bayramda bir akrabamı ziyaret ederken dışarı çıkacaktım saçlarımı alel acele düzleştirdim kıvırma aletini bulamadm dedı saç düzleştimin sıcaklığı ile kenarından sürteyim tabiki içine skıştırmayacaktım :))) neyse meğer kirpiklerime rimel sürdüğümü unutmuşum tabi daha yaklaştırıp yaklaştırmaz rimelin içindeki yanıcı madde ile ateşe tutulmuş ip gibi kirpiklerimin ucları yanmış benim güzelim kirpiklerimin yarısı gitmiş aynaya bakınca şok oldum kirpiklerimin yarısı gitmiş bi üzüldm bi üzüldüm sormayın:KK43:( sonra bir yerde duydum yaan kaş ve kirpikler bir daha uzamaz diye bende uzundan kestim uzasınlar diye tabı kesınce daha da kısaldı ve bırde arpacık cıkmasın mı :KK14: Allhım bütün aksılıkler mı benı bulur aynaya bakamaz oldm nasıl moralım bozuk gezdm bılemezsnız ama ıyıkı kesmısım bıraz uzadılar cunku neyse su gunlerde de ıstedıgım boyuta gelmıolar dıe bende uzuluorm zaten tesadufen reklamını gordm kırpıklerınız uzun olsn ıstermısınız falan fılan Allah ıstemezmıyım arastırdım bole bırseyın dogruluk payı var mı dıe cunku sordum sorustrdum 95 lıra az para deıl anmlerden ıstesem delımısın derler okadar para verılır mı :)) neyse gecen pazartesı gunu ıstanbula gıtmıstım dedım su eczanelere sorayım ne kadar dıye bırıne gıttım yok dedıler oburune gıttım yok 3. gıttım yok hıc bı yerde bulamadım. sonra ısım bıttı tam eve donuorm bı baktım bı eczane kırpık serumu gelmıstr yazıo kocaman gırdım hemen aldım tabı 10 ml ufacık bırsey 95 lıra bayıldm annem duymasın öldürür :)) pazartesı gecesı salı gecesı ve carsamba gece kullandım yanı 3 gece ve bugun baktıgımda kırpıklerımın sertlestıgını farkettım ve ınanırmısınız resmen uzamıs sok oldm bu kadar kısa zamanda beklemıodm 2 hafta bekleyın sonuc ıcın yazıo klavuzunda benım 3 gunde farkettı ve de ıcınden kulak pamuguna benzer bısı cıkıo ben pamuk kısmıyla surmedım cunku zaten 10 ml bısı ılacın okadar kısmını pamuga harcayamam dıye cubugun tersıyle surdum bol bol oldu eyelıner ceker gıbı uzerıne surun yazıodu ben buladım valla ıcıne dısına heryerıne belkıde bol kullandıgım ıcın 3 gunde farkettı bılmırom daha gelısmelerı yazarım kızlar farkındayım uzun oldu :))

ReinedelAmour; bu dediğin LASH FOOD adlı ürünü AYŞENUR YAZICI kendi sitesinde kullandığını ama tam bir hayal kırıklığı yaşadığını yazmış.Daha önce NEU LASH kullanmış ve gerçekten etkili olduğunu yazmış.Alacaksanda bunu al derim.Yazık olmasın o kadar verilen paraya.

Neu Lash ın fiyatı da 275 TL mi neymiş. üfff. mümkün değil o minicik şişeye o kadar para veremem !

Ben de 20 gundur eeose'yi kullaniyorum. Kirpiklerimin boyunda uzama oldu ama dikkat cekicek olcude degil henuz. Yalniz 1 damlasi benim hem iki gozume hem iki kasima yetiyodu. Sanirim ozellikle ust kirpiklerime cok az surdum ben.cunku icindeki kagitta 1 damla bir goze diye belirtilmis. Boyle seylerden gozume kacar mi bisey olur mu diye korkarim cunku :KK66: ama bugunden sonra biraz daha arttirmayi dusunuyorum bakalim etkisi nasil olcak. Burdan yazarim gelismeleri

ben de Rapid Lash kullanmaya basladim uzun bir arastirmadan sonra. ilk surdugumde biraz korktum cunku yakiyor gibi bir his oldu kirpiklerin dibinde.. bir de gozume kacarsa diye odum patladi. neyse ki birsey olmadi. henuz 3 gun oldu o yuzden bir degisiklik yok ama fotograf cektim 1 ay sonra karsilastirmak icin. bakalim... youtube'de hakkindaki tum videolari izledim oldukca ovgu almis. ben de gozumu karartip aldim korka korka suruyorum :KK1:

merhaba arkadaslar benim kirpiklerim cok guzel uzadi ikinci siseyi de kaslarimda kullanmaya basladim arkadasim inanilmaz memnun kalmis,kaslarimi zamaninda fazla inceltmistim simdi de kalin kas istiyorum kuaforum aralar dolmaya baslamis dedi cok sevindimm :21:

ben de Rapid Lash kullanmaya basladim uzun bir arastirmadan sonra. ilk surdugumde biraz korktum cunku yakiyor gibi bir his oldu kirpiklerin dibinde.. bir de gozume kacarsa diye odum patladi. neyse ki birsey olmadi. henuz 3 gun oldu o yuzden bir degisiklik yok ama fotograf cektim 1 ay sonra karsilastirmak icin. bakalim... youtube'de hakkindaki tum videolari izledim oldukca ovgu almis. ben de gozumu karartip aldim korka korka suruyorum :KK1:

merhabalar ben rapid lash de kullanmistim hic memnun kalmadim benim de gozlerim yandi o yuzden badem yagini da kesmistim zaten,boyle urunlerde gozun yanmamasi gerektigini soyluyorlar icindeki ilacin etkisiymis, o yuzden dikkatli olun derim ben ilerde bir goz sorunu yasamamak icin :)

kızlar bu eeose sadece uzatıyor mu benim gözümde arpacık çıkmıştı bir ara o yerde kirpiğim çıkmıyor kullansam sizce doldurur mu?

kızlar bu eeose sadece uzatıyor mu benim gözümde arpacık çıkmıştı bir ara o yerde kirpiğim çıkmıyor kullansam sizce doldurur mu?

kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu..hiçbir değişiklik yok şimdilik...ama daha erken yorum yapmak için..burdakii kesin yorumları görünce gercekten sasırıyorum...sonuçta ucuz birşey değil..insanları yanlış yönlendirip günahını almak istemem...oyüzden almayı düşünenenler 1 hafta daha bekleyin ozaman kesin bir sonuc yazarım...içinde 2 hafta içinde yüzde 25 sonuc alırsınız yazıyor..daha 1 haftam var yani..aama öle 3 -5 günde birşey değiştiği falan yok..

kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu..hiçbir değişiklik yok şimdilik...ama daha erken yorum yapmak için..burdakii kesin yorumları görünce gercekten sasırıyorum...sonuçta ucuz birşey değil..insanları yanlış yönlendirip günahını almak istemem...oyüzden almayı düşünenenler 1 hafta daha bekleyin ozaman kesin bir sonuc yazarım...içinde 2 hafta içinde yüzde 25 sonuc alırsınız yazıyor..daha 1 haftam var yani..aama öle 3 -5 günde birşey değiştiği falan yok..

bn urunu kullanalı 1 hafta oldu 3 gun bıttıgınde yazmıstım fark ettm dıe kırpıklerım sertlesmıstı baya ben urunu cok bol kullanıorm yarısı bıttı bıle :/ umarım bır zararı olmaz... ama 1 haftada farkettm ben valla hatta rımel surup fotograf cektm sonctan cok memnun kaldm 2. haftanın soonunda tekrar cekıcem. ıstersenız fotograf yuleyebılırım ama ürün kullanmadan oncesını gormeyınce ne kadar bılgı verır sze bılemırom:/

Ben de bu ürünü dayanamadım ve dün kendi sitesinden sipariş verdim.Başka sitelerde de satılıyor ama orjinal olmayabilir ve o yüzden etki de etmeyebilir diye düşündüğümden güvenemedim doğrusu.Bekliyorum bakalım.Kullanayım yorumumu,sonuçları buraya yazarım.

arakdasla bu urunu dedıklerı sure ıcınde kullnıp uzatan ve sonrasında kullnmayıp gerı kırpıklerı dokulen varmı ?????? baı urunlerde ole oluyomus da sormak ıstedım

arakdasla bu urunu dedıklerı sure ıcınde kullnıp uzatan ve sonrasında kullnmayıp gerı kırpıklerı dokulen varmı ?????? baı urunlerde ole oluyomus da sormak ıstedım

gnelde öyle oluyor evet,,,,çünki kirpikler bir seferliğine azıcık da olsa uzuyor ve hızlı uzayan kirpik( eski uzama hızına göre) daha hızlı dökülme fazına giriyor,,,sonuçta sil baştan,,tekrar ürün kullan ki uzasın,,orta vadeli çözümler bu uzatıcı solüsyonların hepsi,,,,o nedenle bilhasssa sordum ben de,, kaşa etkisi oluyormu diye,kullanan arkadaşlardan,,çünki kaş sahtekarlığa izin vermez:)kirpik gibi değil,,

gnelde öyle oluyor evet,,,,çünki kirpikler bir seferliğine azıcık da olsa uzuyor ve hızlı uzayan kirpik( eski uzama hızına göre) daha hızlı dökülme fazına giriyor,,,sonuçta sil baştan,,tekrar ürün kullan ki uzasın,,orta vadeli çözümler bu uzatıcı solüsyonların hepsi,,,,o nedenle bilhasssa sordum ben de,, kaşa etkisi oluyormu diye,kullanan arkadaşlardan,,çünki kaş sahtekarlığa izin vermez:)kirpik gibi değil,,

bencede bu urunlerın ıcınde buyuk ıhtımal kımyasal maddeler var bu fırmaların sattıgı urunlerın hıcbırı %100 dogal degıl ben hınt yagı kullnıyorum menununum yavas uzuyo ama uzuyoya gerısı onemlı degıl bende dusundum bu urunu reklamını okuyunca ınsanının alası gelıyo cıdden ama vazgectım ınanamadım sonra kızlar almayın bence bu ve buna benserı urunlerı
offff benım kasımda seyrek acık renklı bı de beyaz tenlıyım ondan sanırım ama hıc cıkmayan yerlerde kas cıkartan bı formulun varmı cnm dogal hın tyagı surdum bı hafta ben sıvılce yaptı krem gıbı bısey onerırımısın yada baska bı yag ??

bencede bu urunlerın ıcınde buyuk ıhtımal kımyasal maddeler var bu fırmaların sattıgı urunlerın hıcbırı %100 dogal degıl ben hınt yagı kullnıyorum menununum yavas uzuyo ama uzuyoya gerısı onemlı degıl bende dusundum bu urunu reklamını okuyunca ınsanının alası gelıyo cıdden ama vazgectım ınanamadım sonra kızlar almayın bence bu ve buna benserı urunlerı
offff benım kasımda seyrek acık renklı bı de beyaz tenlıyım ondan sanırım ama hıc cıkmayan yerlerde kas cıkartan bı formulun varmı cnm dogal hın tyagı surdum bı hafta ben sıvılce yaptı krem gıbı bısey onerırımısın yada baska bı yag ??

şekerim karşında gördüğün bu zat-ı muhterem:KK33: kaşının küsen bir yeri için iki yıl önce servet sayılabilecek bir meblağ ödedi toplamda bir sürü ıvırzıvıra ama,,ııhh,maalesef,,o kısım düzelmedi,,,,o nedenle aslında umudumu yitirdim küsen kaş sorunsalı için:KK37:...ki şöyle bişiy tavsiye edilir çokça: bıçak değdirmeden bir sarmısak tanesini elinle ikiye böl ve kaşlarına sür,iyice kızarana kadar...ve mütamadiyen sektirmeden bunu bir süre devam ettir,,,bu kısmen etkili fakatt,,,,,küsen yerlerde değil başka yerlerde kaş çıkartmada:) her nasılsa,,,,ama onun dışında hiç bir yağ yada solüsyon kaş olmayan yerden kaş çıkarmaz ,,sadece olan kaşı besler ve büyütür....küsen kaş hikayesinin aslı şudur: kaşın ana bir omurga hattı vardır,,,o ince sinirler üzerinde belirli açılarda yeralan kökler bir kez o ayda bu şekilde zarar görürse(yanlış kaş alım tekniği,fazla inceltme,yanma vs...) sittin sene artık ordan kaç bitmez...çünki hücre ölmüş,,,ama beznede uyuyan kaş sendromu avrdır,deri altında,,bak onun için bişiyler yapılabilir,,deri altı kortizon iğneleri gibi,,,,,şahsen ben bunuda denedim ama inat etti kaşım,,,ıhhhh dedi:KK53:,,,,,,formülü olan varsa bana da yazsın,,aslında formül değil mucize beklentisindeyim,,,:KK14:

şekerim karşında gördüğün bu zat-ı muhterem:KK33: kaşının küsen bir yeri için iki yıl önce servet sayılabilecek bir meblağ ödedi toplamda bir sürü ıvırzıvıra ama,,ııhh,maalesef,,o kısım düzelmedi,,,,o nedenle aslında umudumu yitirdim küsen kaş sorunsalı için:KK37:...ki şöyle bişiy tavsiye edilir çokça: bıçak değdirmeden bir sarmısak tanesini elinle ikiye böl ve kaşlarına sür,iyice kızarana kadar...ve mütamadiyen sektirmeden bunu bir süre devam ettir,,,bu kısmen etkili fakatt,,,,,küsen yerlerde değil başka yerlerde kaş çıkartmada:) her nasılsa,,,,ama onun dışında hiç bir yağ yada solüsyon kaş olmayan yerden kaş çıkarmaz ,,sadece olan kaşı besler ve büyütür....küsen kaş hikayesinin aslı şudur: kaşın ana bir omurga hattı vardır,,,o ince sinirler üzerinde belirli açılarda yeralan kökler bir kez o ayda bu şekilde zarar görürse(yanlış kaş alım tekniği,fazla inceltme,yanma vs...) sittin sene artık ordan kaç bitmez...çünki hücre ölmüş,,,ama beznede uyuyan kaş sendromu avrdır,deri altında,,bak onun için bişiyler yapılabilir,,deri altı kortizon iğneleri gibi,,,,,şahsen ben bunuda denedim ama inat etti kaşım,,,ıhhhh dedi:KK53:,,,,,,formülü olan varsa bana da yazsın,,aslında formül değil mucize beklentisindeyim,,,:KK14:

sende baya gı dertlıymıssın cnm bu konuda anlasılan :KK34:
hınt yagı cok guzel cıkartıyo ama olan kası uzatıyo sadewce bı haftalık ızlenımım bu yonde benım cnmkusen kastan kastın senın su mu hanı mesel atersten alırsın kası da bı hafta ıkı hafta cıkmaz ınat eder ole dıyosan hınt yagı cok ıyı gelıyo ama benım derdım hıc olmayan cıkmayan yerımde kas cıkartmak :KK34:kas bolgemde tabı bu arada:KK52:
bı kas ıcın de ıgne mıgne yaptıramam vala aman napıyım cıkmıyosa da kı dedıgın gııb cıkması mucıze hıc cıkmayan yerden o zaman bende kas kalemı farı falan surerım artık :2:

kızlar ben kullanıyorum şimdilik aman da aman bir gelişme yok..yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum görücez bakalım..ama şunu belirtmek isterim gözü çok yaşartıyor..alerjik bir gözünüz varsa size gelmeyebilir.

sende baya gı dertlıymıssın cnm bu konuda anlasılan :KK34:
hınt yagı cok guzel cıkartıyo ama olan kası uzatıyo sadewce bı haftalık ızlenımım bu yonde benım cnmkusen kastan kastın senın su mu hanı mesel atersten alırsın kası da bı hafta ıkı hafta cıkmaz ınat eder ole dıyosan hınt yagı cok ıyı gelıyo ama benım derdım hıc olmayan cıkmayan yerımde kas cıkartmak :KK34:kas bolgemde tabı bu arada:KK52:
bı kas ıcın de ıgne mıgne yaptıramam vala aman napıyım cıkmıyosa da kı dedıgın gııb cıkması mucıze hıc cıkmayan yerden o zaman bende kas kalemı farı falan surerım artık :2:

bu hint yağını bende kullandım fakat küsen yeri çıkartmadı,sadece olanı besliyor,,,,ve yapısı biraz katı bir yağ,tam likit ve akışkan değil,,,,baktım faydası yok saça sürmüştüm ben de:KK1: enteresan bi kaş benimksi,,,inadından belli :KK1:zaten...mesela çoğu kişide bademyağı fayda sağlar ama ben de tam tersine,,kaşıma sürdüğümde döküyo,,,,yanlız ben şimdiye kadar bir şeyden fayda gördüğüme inanıyorum,,o da güneş kremi:) sanki fayda etti biraz gibi,,,,,ama abartı bi etkisi olmadı,,,biraz daha uzasınlar zaten kuaföre gidicem ben de,,,,yanlız bi kaç ay beklemeyi düşünüyorum....son demler yani,,

X