Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Toplandı yumurtalar insallah gelisirler hayırlısı olsun

arkaaşalr banada bilgi verirseniz çok sevinicem bende 3 yıldır olmuyo ege üniv sitesine başlamak istiyorum ama napıcam önce arıcammı yoksa orayamı gidicem bende bi sorun olmadıhını söylüyodu doktorlar eşimde hareket sorunu vardı ama geçti ben tahlillerimin hepsini baştan orda yaptırmak istiyorum hastanenin normelkadın doğumunamı gideyim tüp bebek bölümünemi bicevap lütfennn

SLM Denizaa ben 3 numaralı odada baya bi oturdum sıkıldım çok kalabalıktı.:) sen ordamıydın.işim 11 30 da bitti.erken gelmenin pek bi espirisi yok egelim turizm küçük bir araba otobüs değil 7 yada 8 kişilik.5 de var birde 6 olması lazım en geç 9 da hastanedesin. zaten hastaneyekadar getiriyor.bana iğne yazdılar perşembe gene gideceğim hayırlısı bakalaım sabah akşam iğne yapıyorum.

bu sefer verdiği kağıtta 08:30 da burada olun kan verilecek yazıyor ondan dedim erken mi gitsem diye...
3 numaralı oda koridorun en basındaki androloji lab.yanındaki dimi ben ordan çok geldim geçtim kan aldırma yerini bulamadım da çok aradım :KK70: ben merkezin içindeki görüşme odasıının yanındaki odada muayene oldum bende hastaneye geldiğimde 10 du 11 gibi çıktım hastaneden 12 de tekrar geldim benim geldiğimde senin dediğin yerde 3 kişi bekliyordu. benim işimde 13 gibi bitti.

Son düzenleme:
arkaaşalr banada bilgi verirseniz çok sevinicem bende 3 yıldır olmuyo ege üniv sitesine başlamak istiyorum ama napıcam önce arıcammı yoksa orayamı gidicem bende bi sorun olmadıhını söylüyodu doktorlar eşimde hareket sorunu vardı ama geçti ben tahlillerimin hepsini baştan orda yaptırmak istiyorum hastanenin normelkadın doğumunamı gideyim tüp bebek bölümünemi bicevap lütfennn

merhaba direk tüp bebek merkezini ara anlat durumunu onlar sana zaten randevu günü veririler gelirken istedikleri evrakları söylerler biz hepimiz bu şekilde yaptık prosedür böyle ben gidiim yüz yüze görüşeyim dersen öylede görüşürler herhalde onu tam bilmiyorum canım hayırlısı olsun inşallah.

Arkadaşlar ben hemşire ile görüştüm.Bazı testlerden bahsetti.
Ben burada yaptırıp hazır olarak gitmek istiyorum.Ege üniversitesinin istediği testleri bana yazarsanız sevinirim.Tşk

Anestezi aldım kac yumurta toplandı bilmiyorum ama ultrasonda 10 tane görünüyodu.4 tanesi islem görmüş ama sadece 1 tanesi gelişmiş şimdi onu almaya gidiyoruz umarım bizimle kalır. Dualarinizi eksik etmeyin Allah heoinizden razı olsun

inşallah hayırlısı olur canım sonuçta 1 tanesi bizim için önemli inşallah o sana sımsıkı tutunur güzel haberlerini alırız nasıl ruh halin ağrıların iğnelerin etkisi

arkadaşlar günaydın 17 sinde ege ye gittik ama eşim sperm örneğini veremedi sanırım stresten ve 10 ocakta yeniden gelin dediler bizde bir gece önceden gidip pansiyonda kalacağız sabahta allahında izni ile örneği alıp androloji polikliniğine bırakacağız.ama benim başka bir problemim var hafta başından beri çamur yada kahverengi gibi bir akıntım geliyor neden olabilir bu şekilde akıntı bilgi olan arkadaş varsa paylaşabilirse memnun olurum.

arkadaşlar günaydın 17 sinde ege ye gittik ama eşim sperm örneğini veremedi sanırım stresten ve 10 ocakta yeniden gelin dediler bizde bir gece önceden gidip pansiyonda kalacağız sabahta allahında izni ile örneği alıp androloji polikliniğine bırakacağız.ama benim başka bir problemim var hafta başından beri çamur yada kahverengi gibi bir akıntım geliyor neden olabilir bu şekilde akıntı bilgi olan arkadaş varsa paylaşabilirse memnun olurum.

burcu bızde gecen hafta gıttık test sonucu ıyı cıkmadı yıne,doktor yardımcı ureme teknıklerıne basvurulabılır yazdı ama daha arayan sorn yok sızınkıde nasııp degılmis,ne kadar uzun zaman sonraya gun vermisler yaa,ne cıkarcaklar daha bakalım...o camur gıbı gelen sey bende genellıkle adet oncesınde oluyo...ne zamandı gunun yaklastımıydı?herseyın hayırlısı canım...

günaydınlar hepinize :)

bifembahya yum yumlar toplanmıştır inşallah güzel güzel gelişirler hayırlısı ile :)
aslana36 sen neler yaptın görüştükmü acaba seninle oralarda :) egelim tur dediğin küçük dolmuş gibi olan arabalar mı canım bir sonrakinde bende onlarla gitmeyi düşünüyorum 10 du hastaneye girdiğimde bu seferki kağıdımda 08:30 da gelin yazıyor geç kalmayayım.

ben dün gittim egeye kan tahili ve muayene mi oldum decapeptly kullanıyordum ona devam et ama yarısını at sadece kalan yarısını çöpe at birde gonal-f verdi günde 200ml atılacak cumaya kadar bu şekilde cuma günü tekrar kontrole gidiyorum. Size bir şey sormak istiyorum doktor muayene sırasında 7-8 sağda 7-8 solda orta boy dedi ismini söyledi anlamadım kist falan sandım doktor çıkınca hemşireye o 7-8 ne demek kist falan mı dedim yok hayırlı şeyler onlar iyi şeyler dedi yumurta mı oluyor kızlar onlar :) raporumda onaylanmış çok şükür.

denızaaa evet o 7–8 sey senın yumosların, yumosların toplandıgını okucaz insallah burdan,hersey gonlümuzce olur ınsallah canım haberlerını beklıyorum belkıde toplanmıstır bugun gıtcektın sanırım...denızaa bende beklıyorum hala arıcaklar dıye ama arayan yok...sen hangı numaradan aryosun hastaneyı,sonu 58–59–60–61 olanı aryorum 58 59 ara dıyo 59 60ı aara dıyo sasırdım kaldım:KK43:

denızaaa evet o 7–8 sey senın yumosların, yumosların toplandıgını okucaz insallah burdan,hersey gonlümuzce olur ınsallah canım haberlerını beklıyorum belkıde toplanmıstır bugun gıtcektın sanırım...denızaa bende beklıyorum hala arıcaklar dıye ama arayan yok...sen hangı numaradan aryosun hastaneyı,sonu 58–59–60–61 olanı aryorum 58 59 ara dıyo 59 60ı aara dıyo sasırdım kaldım:KK43:

evet dün kontrole gittim canım gonal-200 ml ve decapeply yarım olarak aynı şekilde devam dedi pazartesi hem ultrason hem kan var yine

kızlar benden dün 4 tüp kan aldılar geçen 1 tüp almışlardı diye dedim yumurta toplamada ytış oluyor ya o yüzden dedi ama yine kontrol benim onu anlamadım

burcu bızde gecen hafta gıttık test sonucu ıyı cıkmadı yıne,doktor yardımcı ureme teknıklerıne basvurulabılır yazdı ama daha arayan sorn yok sızınkıde nasııp degılmis,ne kadar uzun zaman sonraya gun vermisler yaa,ne cıkarcaklar daha bakalım...o camur gıbı gelen sey bende genellıkle adet oncesınde oluyo...ne zamandı gunun yaklastımıydı?herseyın hayırlısı canım...

günaydın canım benden daha önce hiç gelmemişti tam adet günümde geldi 5 gün sürdü çok yoğun değildi ama anlamadım neyse geldi geçti zaten.
evet biraz uzun zaman sonraya verdiler çok yoğun dedi görevli en yakın zaman bu araya sıkıştıracağız dedi artık nasip ne diyelim.inş sizide en yakın zamanda aralar.

evet dün kontrole gittim canım gonal-200 ml ve decapeply yarım olarak aynı şekilde devam dedi pazartesi hem ultrason hem kan var yine

kızlar benden dün 4 tüp kan aldılar geçen 1 tüp almışlardı diye dedim yumurta toplamada ytış oluyor ya o yüzden dedi ama yine kontrol benim onu anlamadım

Hayırlısı olsun canım. Benim transferim oldu tek yumurta gelişti onunda gelişimi yavaş dedilet bakalım nasıl olacak insallah ozitif olur

arkadaşlar uzun zamadır yazamadım hemen neler yaşadığımı anlatmak istiyorum 9 aralıkta hastaneye gittim gonalf 225 mg verildi ve decapeptyl in yarısını kullanmam söylendi 1 hafta kullandım 16 sında pazartesi günü gittim iğneleri bırak akşam çatlatma iğnesini yap dediler çarşamba günü 26 tane yumurtam toplandı ve cuma günü transferim oldu 5 tane de yumurtam donduruldu :) ama bugün karnımda şişlik ve sırt üstü yatınca zor nefes almaya başladım hastaneyi aradım bol su iç idrar çıkışını takip et artarsa hemen hastaneye gel dediler sanırım ohss oldum şimdi biraz daha iyiyim ama artarsa diye korkuyorum aranızda bunları yaşayan varmı neler yapabilirim bebişime bişey olurmu diye korkuyorum :KK43:

evet dün kontrole gittim canım gonal-200 ml ve decapeply yarım olara,k aynı şekilde devam dedi pazartesi hem ultrason hem kan var yine

canım hangı numaradan arıyosun bana cvp verebılırmısın...

Ben de bugün egedeydim gene.çarşamba yumurta toplanacak.Allah hepimize hayırlısını nasip etsin.

hayırlı olsun canım benimde perşembe kontrol var yine son kontrol olabilir benimde ondan sonra toplanır diye düşünüyorum. dün bende egedeydim 3 nolu odanın önünde bekledim hep birini gözüme kestirdim acaba sen misin diye ama sen miydin ki :) ne ile gittin dün egelim mi sebat mı canım

arkadaşlar uzun zamadır yazamadım hemen neler yaşadığımı anlatmak istiyorum 9 aralıkta hastaneye gittim gonalf 225 mg verildi ve decapeptyl in yarısını kullanmam söylendi 1 hafta kullandım 16 sında pazartesi günü gittim iğneleri bırak akşam çatlatma iğnesini yap dediler çarşamba günü 26 tane yumurtam toplandı ve cuma günü transferim oldu 5 tane de yumurtam donduruldu :) ama bugün karnımda şişlik ve sırt üstü yatınca zor nefes almaya başladım hastaneyi aradım bol su iç idrar çıkışını takip et artarsa hemen hastaneye gel dediler sanırım ohss oldum şimdi biraz daha iyiyim ama artarsa diye korkuyorum aranızda bunları yaşayan varmı neler yapabilirim bebişime bişey olurmu diye korkuyorum :KK43:

canım çok yumurta toplandığında olunan bişey diyorlar ama inşallah atlatmışsındır. var mı bir haber gelişmeleri ve güzel haberlerini bekliyoruz.

X