Tüp Bebek Merkezleri Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Evette buraya nasi yazcaaaaaam?

özel mesaj göndermek istediğiniz kişinin nick inin üzerine gelin ve tıklayın özel mesaj seçeneğini göreceksiniz.
mesaj kutusuna girip mesajınızı gönderebilirsiniz.
özel mesaj gönderebilmek için 50 mesajınız olmalı.

Merhaba hanimlar nerelerdesiniz tedaviler yumurtalar transfler ne alemde ben minigimi bugun aldim evime gelim cok sukur biraz sorunlu oldu benim yumurta toplamanin 2.gunu cok siddetli ari ile merkeze gittim idrar yollarimdan usutmusum az daha transferim kaliyordu bir gecede iylesim 2litrserum 3itre su ile tum gece wcde yattim resmen :-)

Canim gecmis olsun insalla bebisin 9ay boyunca sana simsiki sarilir cok dua et ...bende adet bekliyorum birsey sorcam dogum kontrol hapi bitince nekadar sonra adet oldunben tup bebis icin sabirsizlaniyom sen nerde yaptin ben ege dogum evinde yapcam inşallah

Offff sinir oldum yaaa...bulamadim bende ozel msjlasma yerini yaa....nasi olcak bilmem,simdi yazivercem adimi buraya...bende telden giriyom ondan sanirim...neyse bulcam bi yolunu yarin aksam bakcam bi bilgisayardan...
Bisey sorcam canim ben ilk defa asilama yaptircam adet olunca aramami soylediler ben yarin olabilirim.adetimi ve yarin heryer kapali eger gelirse benim persembe 2. Gunum oluyo...ben aradigimda bana ne dicekler gelmi dicekler yoksa bi ilacmi vercekler nasi oluyo adet gununde ara deyince.....cunku yarin gelirse ve gitmem icin ara dedilerse ben arayamayagim.icin persembe aramadan gitmem lazim bu ayi kaybetmemek icin....genelde ne oluyo bana yardimci olurmusunnn...
Bu arada 2014 un bu ilk saatlerinde herkese saglik mutluluk ve bebek diliyorum hersay gonlunuzce olsuuuuuunnnnn....yalniz basima oldugum bu gunde herkes msjlarinda saglik mutluluk dilesede ben bebekten baska bisey dileyemiyoruuuuum....
Benim eski 1facem var kullanmiyordum Elif guven profilimdeki gelin var profilinde ara arkadaslik gonder ben ordan sana gercek facemi verim......ya ben iki kere asilama yaptim simdi tup yapcaz adetimle insallah 2yannis hatirlamiyosam ignelere basliyosun ilaclari almismiydin birde tup bebek bolumu tatil genelde yok yani nobetci oluyo cts acik pazarda olursa ariyon onnar ya gel yada pzt gel diyo ara bence:KK66:)

Benim eski 1facem var kullanmiyordum Elif guven profilimdeki gelin var profilinde ara arkadaslik gonder ben ordan sana gercek facemi verim......ya ben iki kere asilama yaptim simdi tup yapcaz adetimle insallah 2yannis hatirlamiyosam ignelere basliyosun ilaclari almismiydin birde tup bebek bolumu tatil genelde yok yani nobetci oluyo cts acik pazarda olursa ariyon onnar ya gel yada pzt gel diyo ara bence:KK66:)

Tamam canim ......

Canim ben msj attim senin ozeline fac adimi soydimi ama bi bakmaya calis istersen bana cvp veren baynin dedigi yerden gir ful site yazan yerden.ben senin face adresini bulamadim canim..

Merhaba hanimlar nerelerdesiniz tedaviler yumurtalar transfler ne alemde ben minigimi bugun aldim evime gelim cok sukur biraz sorunlu oldu benim yumurta toplamanin 2.gunu cok siddetli ari ile merkeze gittim idrar yollarimdan usutmusum az daha transferim kaliyordu bir gecede iylesim 2litrserum 3itre su ile tum gece wcde yattim resmen :-)

Canim hayili olsun bebegin canim cok sevindim heyecanla bekliyorum haberlerin kendine cok dikkat et patikleri hic cikarma artik ......

hayırlı olsun canım inşallah bebeğin seninle olur bende cuma günü kan tahlili yaptırıcam çok heyecanlıyım inşallah güzel sonuç alırım 10. gün test yaptım ikinci çizgi çok ince göründü ama kullandığım progestan kapsülün harmonal bir etkisi olabilir belki diye pek ümitlenmek istemedim umarım doğrudur

Son düzenleme:
İlginize çok teşekkürler çok sagolun....

Canim hayili olsun bebegin canim cok sevindim heyecanla bekliyorum haberlerin kendine cok dikkat et patikleri hic cikarma artik ......

Slm kizlar ben geldim ya bisey sorcam ama buraya cok ugrayan yok galiba benim dogum kontrol hapim 3kaldi bitmesine nekadar sonra adet olurum tup bebek ignelerine baslamak icin yardim!!!!!

İlginize çok teşekkürler çok sagolun....

Slm kizlar ben geldim ya bisey sorcam ama buraya cok ugrayan yok galiba benim dogum kontrol hapim 3kaldi bitmesine nekadar sonra adet olurum tup bebek ignelerine baslamak icin yardim!!!!!

Nameal cim ozeline msj attim seni bulamadim umarim sen beni bulursun 2saatten fazla ugrastim amabulamadim adimi yazdim :)

hayırlı olsun canım inşallah bebeğin seninle olur bende cuma günü kan tahlili yaptırıcam çok heyecanlıyım inşallah güzel sonuç alırım 10. gün test yaptım ikinci çizgi çok ince göründü ama kullandığım progestan kapsülün harmonal bir etkisi olabilir belki diye pek ümitlenmek istemedim umarım doğrudur

sağol canım valla zaman nasıl geçer bilmiyorum benimde 14 ünde test günüm sen idrar testine takılma bence onların doğruluk payı olmuyor çok hele bizi durumumuzda ay çok heycanlı beklemesi ya ben heran konuşuyorum bebeğimle inşallah tüm isteyenlere veriri rabbim.

ben doğum knotrol hapı kullanarak tedavi olmadım ama bildiğim kadarı ile 3 4 gün içinde oluyorsun adet canım

Bu gün sonuç günümdü sonuç negatifff.... Bitti gitti yani

kendini üzme canım inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebişin olur bende cuma günü test yaptırdım değerim 23 çıktı pazartesi tekrar yapıcam ama yükseleceğini sanmıyorum kimyasal gebelik herhalde napalım nasip değilmiş denemeye devam moral bozmak yok

Son düzenleme:

kendini üzme canım inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebişin olur bende cuma günü test yaptırdım değerim 23 çıktı pazartesi tekrar yapıcam ama yükseleceğini sanmıyorum kimyasal gebelik herhalde napalım nasip değilmiş denemeye devam moral bozmak yok

bu ne böyle hep olumsuz sonuçlar :KK43: inşallah daha güzel haberler alacağımız günler yakındır canım dediğin gibi nasipten öteye gidilmiyor.

İNŞALLAH CANIM NASİP DEĞİLMİŞ ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.MERAK ETTİM PAZARTESİ TEKRAR YAPTIRDINMI

İNŞALLAH CANIM NASİP DEĞİLMİŞ ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.MERAK ETTİM PAZARTESİ TEKRAR YAPTIRDINMI

yaptırdım canım 3.84 çıktı hastaneyle görüştüm 1, 2 ay ara verelim dediler bende bu arada izmirde iyi bir doktor arıyorum başka yerlere gitmektede fayda var diye düşünüyorum belki yapılması gereken ama yapılmayan şeyler vardır araştırıcam biraz

X