Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
iyi geceler uyku tutmadı ya kızım uyumadıgı zaman acayıp uykum oluyor yavrum kac gundur erken yatıyor bu seferde ben uyuyamıyorum yarın agır mısafırım var strestenmı uyuyamıyorum acaba

MaşaAllah kızlar amma misafir ağırlıyorsunuz. Mavi boncuk size :)

Yarın okul var hazırlık yapıyodum canım ama çok yoruldum yatıyorum ben size iyi geceler, güzel sohbetler :)

günaydın kızlar :) kahvaltıdan önce bi günaydın diyim dedim :)

mrb kızlar bugün çooooooook uykusuzum:111::111::105::105::105: sihirli deynek değen oğlum bugün hiç uyutmadı beni abartısız 6-7 kez uyanmıştır sabah 7:30da iyice uyandı bidaha uyumadı saat 11 hala uyanık huzursuz falanda değil keyfi yerinde:emir_bebek: ama uyumuyo tabi benim sinirlerim zıpladı :KK57::KK57::KK57::KK57::95::95::95::84::84::84:

mrb kızlar bugün çooooooook uykusuzum:111::111::105::105::105: sihirli deynek değen oğlum bugün hiç uyutmadı beni abartısız 6-7 kez uyanmıştır sabah 7:30da iyice uyandı bidaha uyumadı saat 11 hala uyanık huzursuz falanda değil keyfi yerinde:emir_bebek: ama uyumuyo tabi benim sinirlerim zıpladı :KK57::KK57::KK57::KK57::95::95::95::84::84::84:

aman canım keyfı yeındeyse bosver hasta falan lmasında bu gece bızde hersaat bası kalktık gazımı vardı anlamadım kıvrandı durdu bıde bogazından mı burnundanmı anlamadım hırıltı gelıyor mısafırımde gelıcek dr da goturemıyorum yarın falan gotrurum artık

günaydın kızlar,oğlum huysuz bugün,şimdi kucağımda bişeyler söylüyor sizlere:KK1:

aman canım keyfı yeındeyse bosver hasta falan lmasında bu gece bızde hersaat bası kalktık gazımı vardı anlamadım kıvrandı durdu bıde bogazından mı burnundanmı anlamadım hırıltı gelıyor mısafırımde gelıcek dr da goturemıyorum yarın falan gotrurum artık
genizden geliyodur o hırıltı serum fizyolojik kullan

X