Göz Makyajı ela gözleri belirginleştirmek için önerileriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
siyah ve gri tonları rengini çoq açıyor gözün bnce sn buuuu tonlarda yap çünkü bnimde gözlerim eladelikafadulden

bende ela gözlüyüm belirginleştirmek istediğim zamanlarda kalın siyah kalem çekiyorum altına ve üstüne..bu arada söylenenlerin tersine ben kahverengi far sürdüğümde gözümün yeşili ön plana çıkıyo,yeşil far sürdüğümde de kahvesi..mürdüm tonları yani içinde hafif morluk olan tonlar da elayı daha yeşil gösterir çünkü yeşilin ters rengi kırmızıdır ama sevmiyorum gözde mürdüm far o yüzden sürmüyorun.en iyisi siyah kalem ve kahverengi far bence..

ben de ela gözlüyüm altın gümüş ve yeşil tonlarından vazgeçmem çoğunlukla bu renkleri tercih ederim ve herkes bayılır makyajıma. Gözlerim iri bu yüzden daha hoş görünmesi için eyeliner çekiyorum (flormar) kuruduktan sonra altın tonlarını hafifçe dağıtıyorum sonrada simli yeşil bi farla hafif üzerinden geçiyorum gözümün iç kısmına kaliteli bir siyah kalem sürüyorum alt kısma ise yeşil göz kalemi uyguluyorum sonrada fırçnın ucuyla simli yeşil farımı göz kapağımın altına hafifçe değdirip dağıtıyorum son olarak rimelimi sürüyorum ve gerçekten çok iyi duruyor.

ben en son yeşil rimeli denedim ela gözlerim için...yeşil rimel gerçekten yemyeşil yaptı sanki gözlerimi hoşuma gitti...bide lacivert rimel kullanın diye bi yazı okumuştum ela gözler için...

kızlar ben kahve renkleri uyguluyorum
birde böle yanık koyu yeşil ile elıte ın 308 numarasını suruyorum
yanı elalılıgını ortaya koymayı gectım bu makyaj gozlerımın yapısını ortaya cıkarıyor herkes begenıyor

Benim de gözlerim sarı gibi bi renk,füme çok güzel oluyor ve şeftali tonlarda makyaj çok hoşuma gidiyor benim,füme göz makyajı gündüz için biraz abartılı olur ama gece için çok hoş oluyo şeftali ya da bronza yakın bi tonda prıltılı bi allık ve dudak renginde bi parlatıcıyla deneyin diyorum

melike.png

buyrun kızlar,benden kahve tonlarında hafif bi makyaj..kimse foto koymamış,dilerim benimki başlangıç oluropuyorumnanaktan

bende hangi renk kıyafet giyiyorsam ona uygun kalem çekiyorum alta, far da o tonlarda sürüyorum.ve şimdiye kadar begenmeyen çıkmadı. herkes önce gözlerimi farkeder zaten. çok dikkat çeker. eyeliner fln kullanmıyrm, beni çok yorgun gösteryr. genelde mavi, yeşil ve gri tonlardadır kalemlerim.başka renk kullanmam. farım da yeşil, gri, pembe-mor tonları. ama bende kahverengi farın ela gözleri daha belirgin yaptıgını duymuştm.inşallah kahverngi far da alacagım. resim paylaşmak isterdim ama hiç yakından fotom yok :)

çektim....

http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=10706&pictureid=59700
http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=10706&pictureid=59699
http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=10706&pictureid=59698

Son düzenleme:
benimde yeşil-ela göz rengim siyah , yeşil , gri tonlarını çok yakıştırıyorum . akşam üzeri de eladan ziyade yeşil duruo göz rengim o zaman da mor tonlarını yakıştırıyorum bu renk gözlere tavsiye ederim bu renkleri . rimel olarakta siyah renk tercihim =)

Canlı yeşil tonlarından kaç malısın sarıya dönük yeşil tonu çok iyi olacaktır. Mor tonları mavi tonlarıda güzel durur.(yani kontran renkler) Gri ve kahve ise ela rengin içindeki kahveleri bastırıp yeşili ön plana çıkarır. bazı renkler çok canlı durur göz rengini bastırır.

mavi çok güzel belirginleştirir tabi eladan elaya değişir
benim böyle oluyo

saçlarım kızılken gözlerimi yeşil sanıyolardı
yeşil renkler kullanıncada yeşil gibi oluyo

Bende yeşil kalem çok güsel oluyor..far sürmem gerekirsede alta yeşil kalem üste yeşil kalem gözkapaklarımada altınsarısı parlak farlardan sürerim.. gözlerim öyle güsel oluyor klasik yaptıgım makyajımdır..yaparsam bu şekilde yapıyorum..
başkada bir renk hiç yakıştırmadım kendime yaa..gelinlikte ne renk sürcem hiç bilmiyorummm

bencede elanın tek rengi yeşil ve altın sarısı ya onları kullandığım zamn herkes bayılıyor söylenenin aksine kahve tonu beni hasta gibi gösteriyor göz rengnimi de mahvediyor koyu oluyor gözlerim . ama yeşil göz kalemi siyah bir eyeliner üstünede yeşil ve altın sarısı karışık bir far kullandığım zaman gerçekten gösterişli oluyor göz rengim tam olarak ortaya çıkıyor.simli gümüş rengi de fena değil ama kahve rengine kesinlikle HAYIRRRR diyorum

buda benim sevdiğim makyaj tipi

Eklentiler

• $Kopyası IMG_0429 - Kopya - Kopya (2).jpg
    $Kopyası IMG_0429 - Kopya - Kopya (2).jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 255
bencede elanın tek rengi yeşil ve altın sarısı ya onları kullandığım zamn herkes bayılıyor söylenenin aksine kahve tonu beni hasta gibi gösteriyor göz rengnimi de mahvediyor koyu oluyor gözlerim . ama yeşil göz kalemi siyah bir eyeliner üstünede yeşil ve altın sarısı karışık bir far kullandığım zaman gerçekten gösterişli oluyor göz rengim tam olarak ortaya çıkıyor.simli gümüş rengi de fena değil ama kahve rengine kesinlikle HAYIRRRR diyorum

benimde o makjamı begenirlerrr.. kahve rengini hiç düşünmedim bile düşünmemde zaten.

pırlanta84 cnm yeşil göz kalemi veya far fraketmz ela gözde çok hoş duruyor benim gözlerim ela yeşile dönük çok hoş görünüyor c.dden denemeni tavsiye ederim :)

X