Eldivenle Ty alm ?

Kızlar ben bu eldiven olayını uzun zamandır biliyorum ama kullanmaya fırsat olmadı ben arka bölümdeki tüyleri hiç bir şey kullanmadan sadece ellerimle alıyorum ama duştayken rahat oluyor. Sormak istediğim de şu bu eldiveni kuru bir şekilde mi kullanıyorsunuz yoksa duşta da kullansak faydasını görür müyüz?

bende cerrah eldıvenı dıe eczaneden aldım cokta rahatmıs bundan sonra herkıl eldıvenden korksun heheheh :)))

Kızlar ben bu eldiven olayını uzun zamandır biliyorum ama kullanmaya fırsat olmadı ben arka bölümdeki tüyleri hiç bir şey kullanmadan sadece ellerimle alıyorum ama duştayken rahat oluyor. Sormak istediğim de şu bu eldiveni kuru bir şekilde mi kullanıyorsunuz yoksa duşta da kullansak faydasını görür müyüz?

duştayken etki etmez sanırım çünkü eldiven kılların kaymamasını sağlıyo

ayrıce tüm eldiven almak zoruna değilsiniz ben parmak eldiven kullanıyorum bütün eldiven ellerimi terletiyo. bacakları bununla almak çekirdek yemek gibi bişey tv izlerken filan alıyom ben :)

ben de eldiven kullanıyorum, hem ağda gibi yapışma bulaşma derdi de yok, 10 tanesi bir milyona olanlar çabuk yırtılıyor,hastanede kullanılanlar pudralı oluyor galiba pudralı oluşundan dolayı daha iyi alıyor.

ayrıce tüm eldiven almak zoruna değilsiniz ben parmak eldiven kullanıyorum bütün eldiven ellerimi terletiyo. bacakları bununla almak çekirdek yemek gibi bişey tv izlerken filan alıyom ben :)

:1shok: NASIL YAPIYORSUNUZ BEN PUDRALI AĞDA KULLANILIRKEN BİLE Kİ 5 DK.LIK İŞ DÜZ DUVARA TIRMANIYORUM SİZ TEK TEK ALMAKTAN BAHSEDİYORSUNUZ YADA TUTAM TUTAM DİYELİM sırnaşık şey SİR E DEVAM :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canim o eldivenler genelde saglam oluyor, sen yanlis bi eldiven kullaniyo olmayasin ?

bence de öyle ben hiç öyle yırtılma gibi bir durumla karşılaşmadım eczaneden alıyorum uzun zamandır kullanıyorum ama en ufak bir yırtılma olmadı daha

çok rahat bir şey bu acı da hissedilmiyor bence masrafsız da bi de kısa bile olsa alınabiliyor acaba kim icat etti ?

kızlar ben kullanmıyorum acıyomu acımıyomu bilmiyorum ama;
sadece o dedikleri eldiveni takıyorsunuz o kadar snra kıllara hucümm :)

arkadaşlar nedir bu yha bi ömür böyle tavuk gibi bi yerlerimizi mi yolacağız yhakafamçokkarıştıaslında en güzeli lazer haatatlicadiarzu

kizlar cevap verin lütfen nasil aliyorsunuz??? jiletli killari alirmi :KK43:( ve kisa killari

jiletli kılları almaz lazım çok kısa olanları da almıyo.alışana kadar teker teker alacaksın artık alıştıktan sonra tek tek almazsın.ben uzun zamandır eldivenle alıyorum artık kıl köklerim zayıfladı herhalde acı filan duymuyorum hiç

ya bu tek tek almak çok üzün sürer :KK43: bi de hassas bölgeyi acıtırsa diye korkuyorum ..walla hep jilete güvendm ama artık olmucak onla..önce bi kremle alayım,biraz uzayınca da eldiven denerim.kızlar cidden acı hissetmiyo musunuz?? şaşırdım walla..öyleyse süper bişeymiş bu:KK70:

vallahi eldivenlerin kalitesine göre değişiyor..bende ilk kullanım ve taıyorum normalde ağda ile heryerim yapış yapış oluyor...yarım saatte bitiyorsa eldivenle 15 dak bitmiştir iş...

Eldivenlede alınsa tabiki sonuçta kılları kökünden koparıyorsunuz jilet yada tüydökücü birşey değil mutlaka ağrı oluyor ama uzun bi süre kullanıldığında cilt alışabilir ve acıması her seferinde aynı olmayabilir. Bende çok memnunum yaklaşık 3-4 seneden beri alıyorum bikini bölgesini ağda gerçekten uğraştırıcı oluyor ama eldivenle çekiveriyorum hızlı hızlı en fazla 15 dkda tamamdır bütün tüyler :)

YAPILIŞI
İlk etapta eczaneden doktor(ameliyat) eldiveni makul fiyata alınır. Rahat ettiğiniz elinize sağ yada sol geçirilir. Tabi bunun öncesinde tüyler alinizle tutulacak boyutta olmalı yoksa iki parmağınızla tüyleri kavrayamaz alamazsınız. Jiletten kaçının bırakın biraz uzayıversinler.Vücudunuzun herhangi bölgesindeki kılları almak istediğiniz yeri kendinizi cimdirir gibi hareketle tüyleri tutarak asılın onlar zaten eldivene yaşışacaklar.Sıcaklık derdi yok ortalığa buaşma derdi yok sonradan cildinden kalıntı temizleme derdi yok.. Hadi kızlar kolay gelsin :KK70:

X