Selülit Elektrik Süpürgesi İle Selülit Giderme Ve İncelme..

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
aklıma ne geldi ya ******** de kurabiliriz aslında süpürgeyle selülit tedavisi başlığı:) gerçekten açsak konuyu katılım olur bence ,gelir misiniz:))

ben gelirim üyeliğim var zaten :)) yapabilirizz :))

Son düzenleyen: Moderatör:
merkezdeyim ben çamlıktayım erdoğdu tarafında :) sen neredensin canım şehirde belirtmemişsin?:)

ya arkadaşlar.bunun hastalık, kir, mikrop vb. emmeyle alakası.süpürge kan dolaşımını hızlandırıyor.böylelikle selülit gideriliyor.(ilk başlarda yazan arkadaşlar için söylüyorum)isterseniz yapın.fayda sağlayabilir.

Son düzenleme:
vay anasını yaw. sankim aklıma yattı.
annemde deneyeyim öncede bakayım ona göre belki bende uygulayabilirm:)))

canım ben dün bir kez denedim ama birinin yapması gerekiyo tek başına olmuyo fırsat buldukça deneyeceğim bakalım ne olacak

He he arkadaşlar allahtan kk foruma erkek üye almıyor şu yöntemleri erkekler görse bu kadınlar deli derlerdi ama neyseki forum dişi forumu koptum yaw :))))delikafadulden

mantıklı geldi bana da.. sonuçta selülitten kurtulmak için masaja felan gidiyorlar. tvlerde de gösteriyor ya hep genelde show tvde :KK70: önce yağlarla masaj yapıyorlar kan dolaşımını arttırıyorlar sonra da vakumlu aletlerle işlem yapıyorlar. eee biz de bunu şöyle yapabiliriz bebek yağıyla masaj yaptıktan sonra süpürebiliriz bacaklarımızı hehe. şaka bir yana da bebek yağıyla masaj yaptıktan sonra vakum yapmak iyi gelebilir sonuçta masaj yapıp kan dolaşımını arttırmış oluruz. annem evde yokken deniyim birgün. herkeste olduğu kadar bende de selülit var bacaklarımı sıktığımda görünüyor sadece. ama deniycem bunu ben. sağol paylaştığın için

yok canım elektrik faturası için değil artık o kadar bişiyler dnedimki işe yaramadı hep ondan bıktım artık dio bişi denemeyeceksin , sonunda olanlarıda kaybedecen die kızıo düşünün artık saçıma zeytin yağını bile korkarak sürüom:p bıktı kadın beden yaa:) artık delimisin nesin anlamadım ki diyo banaaaaa:KK43:((

X