Selülit Elektrik Süpürgesi İle Selülit Giderme Ve İncelme..

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
valla super kizlar , opuyorumnanaktan sizi tebrik ediyorum olagan ustu bir bulus bu kesinlikle deneyecegim zemuszemus

bnde deniycem kesinlikle..resmen bacak bacak üstüne attığımda mini etek ya da şort gydiğimde aradan bi kaç tane pırt die frlıyolar..
zemuszemusohh ohhh bunu yaza girmeden önce yapabilseydkk ne guzl olurdu... neyse şimdi başlayalım da incelelim gelsin miniler gitsin şortlarrkaydirigubbakcemile5

hehehehe süpermiş işe yarayacagına eminim,bi aralar masaj yapmaya üşendiğimden krem sürüp titresimli bel aletleri oluyor ya onları takıyordum yarım saate falan ayarlıyorum ayarını derken 1 ay sonunda sonuc inanılmaz mükemmeldi =) süpürgede kesin işe yarar.. Deneyeyim bakayım :nazar:

ya kızlar ben kahve limonla baya yok etmiştim selülitleri birde bunu deneyeyim dedim sanki içtekileri dışamı çıkarttı ne yaptı anlamadım ama giden selülitler geri geldi üstelik sadece bir kere yapmıştım belki kahve limonu bırakmamında etkisi olmuşdur bilemiyorum ama canımı çok sıktı bu olay

ya kızlar ben kahve limonla baya yok etmiştim selülitleri birde bunu deneyeyim dedim sanki içtekileri dışamı çıkarttı ne yaptı anlamadım ama giden selülitler geri geldi üstelik sadece bir kere yapmıştım belki kahve limonu bırakmamında etkisi olmuşdur bilemiyorum ama canımı çok sıktı bu olay

Bir kere denemendemi hemen belli etmeye başladı akannehir

sabah sabah hic gulecegim yoktu bayanlar bi supurgemiz eksikti .cillere cis bacaga supurge allah bu gidisle yakinda ucacaz:eek: ama valla mantikli geldi

arkadaşlar bende bu fikre bayıldım yaaw.. güzellik merkezlerine tonlarca para harcamak yerine kendi güzelliğimizi kendimizin yapması çok hoşş. peki deneyenler varmı nedir sonuçlar.. merak ediyorum..

canım bunu eğer çıplak tene uyguladıysa morarıyor, çorap veya sıkı bir tayt giyip yapılacak, ve süpürgeyi en güçlü seviyesinde açmayacaksın. düşün seviyede yoksa morarma olması çok doğal..

X