Elevit vitamin ilaci

canım selam.. bende 35+4 haftalık gebeyim.. ve bende gebeliğimin 2,ayından itbaren aralıksız elevit kullanıyorum. doktor doğurana kadar dedi :)

bende 10. haftama kadar kullandim eleviti artik kullanmiyorum.. kiloda yapmadi..doktoruma tekrar almam gerekirmi diye sordum fakat gun icerisinde cesitli besleniyorsan gerekmez ama tek tip besleniyorsan devam et dedi...devam etmiycem...

15 haftalık hamiletim ilk haftalardan itibaren bu ikacı günde 2 kez tok karnına alıyorum

4 hafta yeni bitti...doktorum eleviti verdim..ve ayriyeten folik asit vermedi..acaba yeterli olurmu...sadece elevit...benim midem bulanmiyor ..4 haftalik oldugu icin mi acaba..erken mi yanii..

www.ilgincvideo.com

Bende hamile kalmadan önce 6 ay içtim .ne kilo yaptı,ne iştah açtı.hamilelikte içilmesi en gerekli ilaç o bence.bebişini düşün gerisini boşver sen cnm.
En önemlisi onun sağlığı

Ben de hamileliğimin 11. haftasından beri elevit kullanıyorum. Hapla alakası var mıdır bilemicem ama benim iştahım fena halde açık ve 52 nin üzerine çıkamayan ben şimdiden 15 kilo aldım. Neyse sonuçta bebeğin sağlığı için gerekliyse içerim ve içiyorum da. Ama topiği görmeden önce de acaba ben bu hap yüzünden mi kilo alıyorum diye hiç düşünmemiştim:)

bende 12 haftalıgım elevite başlayınca folikasidi bırakıcagım elevitin içinde folik asitte varmış ikisine gerek yok dedi drum.folik asit bende iştah açtıgı için gebe yatarken içiyordum dr bunuda öyle yapmamı söyledi sizde gece için daha rahat oluyo

eleviti bana mide bulantısı yaptı.bu yüzden d,ğer b,r ilaca geçtim ondada 100 mg demir var bu sabah korkunç derecede çıkardım.çok kötü demiri çıkartmak.demir alımına bağlı olarak bulantı yaşayan varmı ben17 haftalık gebeyim

hamileligimin ilk 3 ayi kullandim eleviti..
hamile kalmadan 1 ay once baslamistim
suanda 27+0 haftalik hamileyim sadece 5 kilo aldim...
bende kilo falan yapmadi hic

hiç alakası yok arkadasım kilo milo yapmadı bende. iştahımı bile açmadı. 13 kılo aldım, dogumda 11 i gitti

bende 3 aydan sonra kulanamaya basladım 3 aydır içiyorum bende de iştah acmadı yani kilo da aldırmıyo ==?? an azından bende öle

İştah açmasınıbırakın ben içerken tiksiniyorum nasıl br kokusu ve tadı vardır onun öylee

3.aya kadar folik asit kullandım, 3. aydan sonra elevite basladım. kızım 3. ayını bitirdi hala içiyorum. dr. um emzirme döneminde de kullanmamı önerdi çünkü bebek bizim depolarımızdan kullanıyor, biz depoları dolu tutmalıyız kendi sağlıgımız için de. kilo aldırıcı veya iştah açıcı bir etkisini görmedim.

ilk 1 ay folik acid kullandim daha sonra elevite basladim 26 haftama kullandim doktora bana evitle ayni degeri iceren hatta omega 3 deger bakimindan fazla olan gynefemme adli vitamini verdi rengi kahve tadida elevitten daha iyi Türkiyede varmi bilmiyorum ben cok memnunum simdilik. tavsiye ederim

kızlar ben 12+4üm ve sadece folik asit içiyorum.onu da bırakacam.bana neden vitamin vermediler bilmiyorum...yarın doktorumu arayıp bir sorayım.

canım bende doğuma kadar elevit kullandım dendiği gibi kiko yapıyor falan hikayesi yalan...ben normalde kiloluyum ama hamileliğimde 12 kg verdim :))))

kızlar bana da doktor vitamin ilacı olarak eleviti verdi.mide bulantımı geçirir mi acaba birazcık da olsa????

kızlar bana da doktor vitamin ilacı olarak eleviti verdi.mide bulantımı geçirir mi acaba birazcık da olsa????

Canım valla umarım bulantın bir an önce geçer, ama bunda elevitin etkili olacağını sanmam.
Çünkü ben ne zaman içsem midemi bulandırıyor, kocaman bişi zaten.
Zoraki içiyorum.

X