Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ben bu hafta biraz saçmaladım hiç diyet yapmadım desem yalan olmaz ama uzun zamandır katı bir diyet uyguluyorum ve buna rağmen çokta kilo veremedim ama çok yoruldum bu yüzden bu hafta biraz rahat bıraktım kendimi yarın tartı sonucum ne olacak bilmiyorum ama yarından sonra yine sahalardayım

Ay çok acıktım bugün
Yiyimde kurtulayim🤓

Birde mide rahatsizligimda açlık hissim olmuyor çok üzülüyordum bugun uzun aradan sonra midem guruldadi aclik hissettim cok mutlu oldum🥲🫶🏻

1000066061.jpg

Hoş bulduk canım benide eklermisin
Canım kusura bakma bakamıyorum pek
1. Sayfada kurallar ve tanışma bilgileri var. Doldurup buradan paylaşırsan sevinirim.
Salı günleri kontrol tartısı cumartesi günü fotoğraflı haftalık tartilarimiz var. Onun dışında günlük menü ve spor paylasimimiz var 😍

Canım kusura bakma bakamıyorum pek
1. Sayfada kurallar ve tanışma bilgileri var. Doldurup buradan paylaşırsan sevinirim.
Salı günleri kontrol tartısı cumartesi günü fotoğraflı haftalık tartilarimiz var. Onun dışında günlük menü ve spor paylasimimiz var 😍
Estafullah canım ne kusuru bakayım hemen ☺️

Bilgilerimi burdan mı vereceğim yoksa özelden mi atacağım.

Son bir kaç aydır iyice saldım. Ailede sağlık sorunları oldu. O stres ile kendimi yemeğe tatlıya verdim sonuç olarak bana bol yağ olarak geri geldi.
Buradan ilk sayfadaki formu doldurup paylaşabilirsin
Hoşgeldin canım

Asya89
Yaş 35
Evliyim
4 çocuğum var.
Kilom 95 😔
Hedef kilom 78
Boy 1.65 cm
Hedefim 17 kg vermek
Hamilelik ve doğumdan dolayı kilo aldım.
Bende Kolestrol var
Sağlıklı yaşam için kilo vermek istiyorum.
Kendimi böyle kötü hissediyorum
Böyle oldu mu var mı eksik 🥰hoş baya bir fazlam var kilo konusunda 😂

X