Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Herkese merhaba
Yaş 35
Kg 72
Boy 160
Hedef 55
Romatizma var ve kg vermem şart
İnsülin direncim oluğundan zor diyet yaparım ve kısa zamanda bırakırım bu 5. Günüm 3 kg verdim ama kendimi çok hasta ve halsiz hissediyorum pazartesiye dayanıcam sonra başka bir diyet yapmayı planlıyorum inşallah devam edebilirim
Yarışma belki beni hırslandırır dedim ve buraydım
Cumaları mı kg bildirimi yapıcaz

Herkese merhaba
Yaş 35
Kg 72
Boy 160
Hedef 55
İnsülin direncim oluğundan zor diyet yaparım ve kısa zamanda bırakırım bu 5. Günüm 3 kg verdim ama kendimi çok hasta ve halsiz hissediyorum pazartesiye dayanıcam sonra başka bir diyet yapmayı planlıyorum inşallah devam edebilirim
5 günde 3 kilo mu maşallah canım insülin direnci diyorsun ama gayet de vermişsin 🥰ben bir ayda anca veriyorum o kiloyu burda çok güzel bir ortam var inşallah hep birlikte yaza fit gireceğiz aramıza hosgeldin😍

Herkese merhaba
Yaş 35
Kg 72
Boy 160
Hedef 55
Salı ve cumartesi bu arada kilo bildirimi. Salı kontrol tartısı fotoğrafsiz, cumartesi üstünde nick ve tarih yazan fotoğraflı bildirim yapıyoruz. Yarın sabah aç karnına saat 1e kadar fotoğraflı bildirim yapıp Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia etiketi yapman gerekiyor.

5 günde 3 kilo mu maşallah canım insülin direnci diyorsun ama gayet de vermişsin 🥰ben bir ayda anca veriyorum o kiloyu burda çok güzel bir ortam var inşallah hep birlikte yaza fit gireceğiz aramıza hosgeldin😍
Hoşbuldum canım teşekkür ederim
Şeker ilacı içip tek öğün yedim spor yaptım omad diyeti bu yaptığım. Bugün baktım 75 den 72 ye inmişim mutlu oldum ama resmen hasta oldum spor yapacak yemek yapacak evi süpürecek halim yok. Buna pazartesiye kadar dayanabilirsem iyi walla. Ayrıca ödemdir yarısı bu verdiğim kilonun bence ama yinede sevindim

Salı ve cumartesi bu arada kilo bildirimi. Salı kontrol tartısı fotoğrafsiz, cumartesi üstünde nick ve tarih yazan fotoğraflı bildirim yapıyoruz. Yarın sabah aç karnına saat 1e kadar fotoğraflı bildirim yapıp Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia etiketi yapman gerekiyor.
Tamamdır sabah aç karnına tartılırım o zaman şimdi full doluyum zaten😂

X