Saç Bakım Ürünleri Elidorun Onarıcı ve Yapılandırıcı bakım Kremi ?

Gizzm

23.05.2008 sonzumm <3
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2011
257
2
Elidorun Onarıcı ve Yapılandırıcı bakım Kremini veya Şampuanını deneyen oldu mu ?
Ben daha yeni kullandım yeni ilk kullanışım saçım yağlı gibi gözktü :KK43: Kullanana varsa faydasını gördümü ?

canım ben bi ara şampuan arayışına girdiğimden bütün şamp.ları denedim bunuda kullandım saçımı acayip ağırlaştırdı diplerinden tırnağımla kazıdığımda yağ geliyodu yağlandırdı nemlendirmesi güzel ama saç diplerine hiç iyi gelmiyor doğrusu ben şuan gliss total repair şamp. oil nutr.saç kremini ve sıvı saç kremini kullanıyorum ağırlaştırmadan onarım yapan öok güzel bi seri olduğu kesin fiyatlarıda öyle aman aman pahalı değil
şampuanı 4,99
sıvı saç kremi 5,99
saç kremi 5,99'a aldım bilgine :KK71:

canım ben bi ara şampuan arayışına girdiğimden bütün şamp.ları denedim bunuda kullandım saçımı acayip ağırlaştırdı diplerinden tırnağımla kazıdığımda yağ geliyodu yağlandırdı nemlendirmesi güzel ama saç diplerine hiç iyi gelmiyor doğrusu ben şuan gliss total repair şamp. oil nutr.saç kremini ve sıvı saç kremini kullanıyorum ağırlaştırmadan onarım yapan öok güzel bi seri olduğu kesin fiyatlarıda öyle aman aman pahalı değil
şampuanı 4,99
sıvı saç kremi 5,99
saç kremi 5,99'a aldım bilgine :KK71:

Teşşekkür ederim canım birde gliss deneyeyim bakalım gerçekten o kadar pahalıda değilmiş

X