eliptik bisiklet mi kondisyon bisikleti mi koşu bandı mi ?

kedimediyedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
963
349
Herkese merhaba
Konuyu bdv de açtığım için öncelikle tüm hakiki dertlilerden kusura bakmamasını rica ediyorum
Derdim şu kaç aydır kararsızım eliptik bisiklet mi kondisyon bisikleti mi koşu bandı mi
Hepsini iyice detaylı araştırdım zaten araştırdığım için kararsız kaldım iyice :KK70: hangisini alayım acaba benim baldırlar kalın maalesef kalınlaşma olsun istemiyorum birini bu geceye kadar seçmem lazım yardımcı olur musunuz :KK68:

Biz koşu bandı kullanıp, sonra da çatı katına kaldırmıştık.
Keşke bisiklet alsak demiştik o aralar.
O yüzden eliptik olur, diğeri olur bilmem ama bisiklet öneririm :)

Bende eliptik bisiklet ve koşu bandı var.Müstakil evde oturduğum için sorun olmuyor.Apartmanlar için eliptik bisiklet daha az ses yapar.Şu an en çok koşu bandını kullanıyorum.

Kondisyon bisikleti alacağınıza havalar düzeliyor,normal bisiklet alın daha iyi.

Yıllar önce yüksek kilolarla mücadele etmiş biri olarak önceliğiniz açık hava yürüyüşü olsun.
İmkan yoksa eliptik bisiklet öneririm.
Benimki yarım adım olandı.
Her sabah 6da uyanıyordum, yağlı kahvemi içip 45 dakika yapıyordum. Sonra duş, hazırlanıp işe gidiyordum. İş yerinde kahvaltı yapıyordum.
Bu şekilde 30 kilonun üzerinde verdim.
Koşu bandıda vardı sürekli ses yaptığı için onu elden çıkarmak zorunda kalmıştım.

Ben olsam koşu bandı alırdım. Şu iç bacaklar için önerisi olan var mı 🥺ya tüm gün bunu taktım kafama yazamamıştım hazır konu açılmışken 😇

Herkese merhaba
Konuyu bdv de açtığım için öncelikle tüm hakiki dertlilerden kusura bakmamasını rica ediyorum
Derdim şu kaç aydır kararsızım eliptik bisiklet mi kondisyon bisikleti mi koşu bandı mi
Hepsini iyice detaylı araştırdım zaten araştırdığım için kararsız kaldım iyice :KK70: hangisini alayım acaba benim baldırlar kalın maalesef kalınlaşma olsun istemiyorum birini bu geceye kadar seçmem lazım yardımcı olur musunuz :KK68:
Ben eliptik almıştım, pandemide çok işime yaradı, hatta sadece kollarının hareketini kullanarak kol bile çalıştım. Ha yürüyüş bandınınezelden sevmem, bisiklet hareketi hep daha keyifli gelmiştir bana

Ben olsam koşu bandı alırdım. Şu iç bacaklar için önerisi olan var mı 🥺ya tüm gün bunu taktım kafama yazamamıştım hazır konu açılmışken 😇
Çember alın.
Bacaklar masa pozisyonunda, üst gövdeyi kaldırın.
İç bacaklarda çemberi sıkın bırakın 5 kez. Yatın, 5 saniye sonda tekrar kalkıp 5 kez daha sıkıp bırakın.
10 set ile başlayın zamanla artırın.
Epey etkili.
Düzenli yaparsanız sonuç alırsınız.
Düzenli reformer pilatese gidiyorum.
Ramazan ayında gidemediğim için evde yapıyorum.
Reyhan Oksay videolarını tavsiye ederim.

Çember alın.
Bacaklar pozisyonunda, üst gövdeyi kaldırın.
İç bacaklarda çemberi sıkın bırakın 5 kez.
Epey etkili.
Deneyeceğim kilo alınca direk iç bacaklarım kalınlaşıyor. Teşekkür ederim 🌺

koşu bandı aşırı elektirik yakıyor cebinize zarar birde çok gürültülü bisiklet alın derim

Yıllar önce yüksek kilolarla mücadele etmiş biri olarak önceliğiniz açık hava yürüyüşü olsun.
İmkan yoksa eliptik bisiklet öneririm.
Benimki yarım adım olandı.
Her sabah 6da uyanıyordum, yağlı kahvemi içip 45 dakika yapıyordum. Sonra duş, hazırlanıp işe gidiyordum. İş yerinde kahvaltı yapıyordum.
Bu şekilde 30 kilonun üzerinde verdim.
Koşu bandıda vardı sürekli ses yaptığı için onu elden çıkarmak zorunda kalmıştım.
Eliptik lat bacaklarda kalınlaşma yaptı mı acaba

Çember alın.
Bacaklar masa pozisyonunda, üst gövdeyi kaldırın.
İç bacaklarda çemberi sıkın bırakın 5 kez. Yatın, 5 saniye sonda tekrar kalkıp 5 kez daha sıkıp bırakın.
10 set ile başlayın zamanla artırın.
Epey etkili.
Reyhan oksay bana nedense enerji vermedi ısınamadım ona:KK64:
Reformer istiyorum ama bebeğimle zaten imkan yok ama dediğiniz yapacagm mutlaka

X