Ellerimde geçmeyen kaşıntı

Peripadisahininkizi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
652
547
Ellerimin üzerinde parmaklarda çok minik kaşıntılı bikaç sinek ısırığı gibi kabarcık çıktı tam geçiyor başka bikaç tane daha çıkıyor.
İlk çamaşır deterjanından oldu sandım bi süre çamaşır yıkamadım ama geçmedi
Ellerimi çok sık yıkıyorum bebeğim olduğundan beri kuruluk oluştu bundan mı oluyor anlamadım
Bişeye alerjim olsa dicem şimdiye kadar hiç böyle bir şey yoktu

Geçmiş olsun.Benim de vücudumda kaşıntı vardı. Ben de uyuz oldum diye telaşlandım. Aile hekimine gittiğimde bu endişemi söylediğimde ellerimde kaşıntı olup olmadığını sormuştu. Benim ellerimde kaşıntı yoktu. Alerjiymiş. İlaç ve jel verdi, geçti. Aile hekimine gidebilirsiniz.
Karşıma uyuz vakaları çoğaldı diye videolar çıkıp duruyor bende hastalık hastasıyım takıldım bu alerji mi uyuz falan mı ya yoksa 😭

Bir de ellerinizi çok sık yıkadığınız için cilt kurulduğundan egzama gibi birşey olmuş olabilir. Aile hekimi ne olduğunu anlar.
Ellerimin üzerinde parmaklarda çok minik kaşıntılı bikaç sinek ısırığı gibi kabarcık çıktı tam geçiyor başka bikaç tane daha çıkıyor.
Ellerimi çok sık yıkıyorum bebeğim olduğundan beri kuruluk oluştu bundan mı oluyor anlamadım

Öncelikle geçmiş olsun benimde yaklaşık iki Aydır felan vücudumun heryerinde kaşıntı vardı çok şükür şimdi iyiyim kullandığım kremler iyi geldi

X