Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

vücudun ne güzel olmuş canım bende önceden 60 kiloydum doğuma 64 le girdim yani hamileyken almak yerine kilovermiştim ama emzirme döneminde çok aldım şuan 71.500 olmuşum aynadan kendime bakmak bile istemiyorum elme sirkesini bekarken denedim yemeğide kısmıştım o zamanlar bir ayda 4 kg vermiştim inş şimdide verebilirim

Ben 50 kiloyum 47 - 48 arası olmak istiyorum. Günde tek içsem yeter galiba tadını tahmin edebiliyorum. :18: İnşallah faydasını görürüm.

arkadaşlar ben hiç balkoyarak içmedim sirkeyi,çok değişik markalar kullandım,dünde kühne markasını aldım,kkda kühneyle 1haftada 2kilo veren birini okuyunca merak ettim,benim içtiklerimin içinde hiç haftada 2kilo verdiğim olmadı,,yalnızca yediklerimi eritiyodu sanırsam hiç kilo almadım öküz gibi herşeyi yediğim haldee:KK16:
bakalım kilo vermem yavaşladı denemedik yöntem bırakmadım,şuan bile detokstur bazı karışımlardır hep içiyorum,sirkeyide asla aksatmadan sabah aç ve yatarken içiyorum,hangisi işe yarıyor bilmiyorum,ama elma sirkesi bambaşka kilo aldırmıyo ne yersem yiyim,,ama biraz kıssam boğazımda vericem eminim..az az başladım sağlıklı beslenmeyee yine:KK16::KK16:
sirkeye 5 ay önce başlamışım,,ve ozaman burdada yazıyo 63.3müşüm dikkat etmeden yememe yinede üste kilo vermişim bırakmam aslaaa,,20kilomu 1sene önce başladığım sağlıklı yaşamla verdim,herşeyim düzenliydi,zararlı şeyleri keserek,ve düzenli ara öğünümle beraber yiyerek verdim zor olmadı...
:KK24:

ben yememe dikkat ediyorum ekmeği tamamen kestim 1,5 ayda 7kilo verdim elma sirkesinide denemek istiyorum ama cesaret edemiyorum

arkadaşlar bende kesinlikle tavsiye ediyorum.ben 2 haftadır yapıyorum 1 kilodan fazla verdim ama kepek ekmeği ve yemeklerden az yiyorum.gerçekten etkili miğde sorunu olanlar ve ilaç kullananlar hiç başlamasın.

arkadaşım hangi marka kullandın bide bal koydunmu cvp sevinirim:)

fersan kullanıyorum bal iki çay kaşığı kouyorum ama dolu şekilde sirkenin tadını gideriyo eğer zorlanıyosan burnunu sık iç kokusunu alma daha rahat içiliyo içtikten sonrada bir dakika falan gripmiş gibi ağzından nefes al ver miden bulanmaz kusmayı engelliyo bir kilom daha gitti inanamıyorum hala

kızlar imkanı olan varsa doğal elma sirkesi alsın ya da kendisi yapsın. ben de 3 gün oldu başlayalı, amcamın yaptığı doğal sirkeyle yapıyorum içiyorum. hazır olanlarda koruyucu oluyor ve içindeki yararlı bakteriler ölmüş oluyor genelde. yine de buna rağmen işe yaradığına göre doğalını kullansak kim bilir nasıl işe yarar ve daha sağlıklı oluruz:KK66: ben de bal koymuyorum. 73 kiloydu sanırım evden gelirken kilom. maalesef öğrenci evinde tartımız olmadığı için kilo değişimimi size bildiremeyeceğim. sadece ben de bildiklerimi yazayım dedim. hepimize başarılar kızlar :)

fersan kullanıyorum bal iki çay kaşığı kouyorum ama dolu şekilde sirkenin tadını gideriyo eğer zorlanıyosan burnunu sık iç kokusunu alma daha rahat içiliyo içtikten sonrada bir dakika falan gripmiş gibi ağzından nefes al ver miden bulanmaz kusmayı engelliyo bir kilom daha gitti inanamıyorum hala

cvp için teşekkürler ben o kadar çok içtimki bunları okuduktan sonra tekrar başlamak istiyorum eşimin dalgası oldum sirke küpüne döndün diyor içiyorum içiyorum bişey olmuyor belki bal koymuyordum ondan olabilir markada farkediyor herhalde bide senin dedigin markayı alacambende aslında kötü marka almamıştım :KK43:

cvp için teşekkürler ben o kadar çok içtimki bunları okuduktan sonra tekrar başlamak istiyorum eşimin dalgası oldum sirke küpüne döndün diyor içiyorum içiyorum bişey olmuyor belki bal koymuyordum ondan olabilir markada farkediyor herhalde bide senin dedigin markayı alacambende aslında kötü marka almamıştım :KK43:

markadan deildir bal koymamışsınya kesin ondandır benim ablamda benle aynı başladı inatlaştı bal koymadı oda veremedi benim verdiğimi görünce bal koymaya başladı umarım etkili olur

Ben herhalde 1 seneden fazladır her sabah içerim bu karışımı. Zayıflatmasını hiç beklemedim zaten ama bana en büyük faydası vücut direncimi arttırması oldu. Sayesinde kışın 1-2 kırıklık dışında hasta olmuyorum :)

X