Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

ben de yaptım bunu doğumdan sonra, ve acaip faydasını gördüm..
ama öyle ucuz sirkelerle olmaz, midenizi yakarsınız..
ya evde kendiniz yapın, yada hakiki sirke bulun..
şuan dukan diyetinde olduğum için içemiyorum ama resmen bağımlılık yapmıştı bende.. yemekten yarım saat önce ev halkına içiriyordum herkesin iştahı kesiliyordu :KK1: çok az yemek yapıyordum böylece :KK1:

dur bakalım 15 gün olsun öyle görürsün etkisini hemen 3 günde etkilemez ben 4 kilo verdim bir ay ayda şimdi ara verdim 15 gün sonra yine başlıycam bu arada troit var ve hiç zayıflayamıyodum

Kızlar bal koymasak olmuyor mu bunun içine :KK70: Birde hangi marka elma sirkesi kullandınız merak ediyorum :)

ya bende kullanıyorum 1aydır ama hiç kilo veremedim ama kabızlığıma çare oldu nasıl kullanmalıyım açmı tokmu ben bi yatmadan önce bir bardakta gün içinde içiyorum

ya bende kullanıyorum 1aydır ama hiç kilo veremedim ama kabızlığıma çare oldu nasıl kullanmalıyım açmı tokmu ben bi yatmadan önce bir bardakta gün içinde içiyorum

Gündüz aç karnına kahvaltıdan önce için sanıyorum o zaman daha faydalı olur.

Arkadaşlar...işte size hem metabolizmayı hızlandıran hem yağ emilimini azaltan,hem tok tutan bir de bunların üstüne sizi hastalıklardan koruyan en önemlisi de kanserden koruyan formül..
Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce 1/2 ya da 1 çay bardağı suyun içine tepeleme 1 çay kaşığı toz zencefil + 1 çay kaşığı tepeleme toz zerdeçal + 4-5 damla ya da az doldurulumuş 1 çay kaşığı çörekotu yağını suyun içinde karıştırıp içiyorsunuz..önce tartılın.. Içmeden önce kaçtınız.. Içtikten sonra kaça düştünüz..gözlerinizle görün..
Ben denedim.. Ama ben hastalıklardan korunmak için içiyordum.. Baktım ki iştahım kesilmeye başladı.. Tokluk hissi verdi..sonra bende tatlı atakları oluyordu hergün..tatlı ataklarını tamamen geçirdi..hayretler içerisinde kaldım..deneyin.. Farkı görün..ben tartılmadım ama 20 gün kadar içinde 3-4 kilo vermişimdir..hem de açlık ve halsizlik, sinirlilik hissetmeden....
Zerdeçal başta kanser olmak üzere sizi 100 den fazla hastalıktan korur..vücuttaki iltahabı eritir..zencefil solunum yolları ve kanser için iyidir..metabolizmayı hızlandırarak sizi tok tutar..sindirim sistemini çalıştırır..
çörekotuda şekeri dengeler..aç karnına alındığında zayflatarak tepeden tırnağa vücudu ve hücreleri yeniler..ölümden başka herşeye devadır..
Artıları çok fazla olan bu formülü denemenizi şiddetle tavsiye ediyorumm...:))

Evet.. Zencefil kan sulandırır.. çörekotu da adet söktürür..hamile kalmak isteyenler ya da lohusa olup bebek emzirenler doktorlarına danışıpda kullansınlar...ama hamile kalmak istemeyen ya da lohusa olmayanlar çocuk emzirmeyenler bence mutlaka kullanmalı..zerdeçalı ve zencefili dünyaca ünlü onkoloji profu erkan topuzun önermesinin yanında birçok proflar tavsiye ediyorlar..çörekotunu da aynı şekilde..ender saraçtan tutun ahmet marankiye kadar..ya da eğer şüpheniz varsa googledan araştırın ve de doktorunuza sorun..ben sadece bu bilgiyi paylaşmak istedim..belki zayıflamak isteyipte dışarıdan destek ya da bilgi almak isteyenlere deneyen bir kişi olarak bir parça fikir verdiysem ne mutlu bana..:)))

bende dün itibariyle içiyorum bakalım degişiklik hissetcekmiyim bir bardaga 1 yk sirke koydum miem hassattır zorlanmadan içtim:KK55:

bugün itibariyle başlamış bulunuyorum. inşl. faydasını görürüm cok degil, 3-4 kilo gitsin istiyorum. ben bu kürle birlikte karın haraketlerinede başladım. umarım etkisini görürüm.

valla arkadaslar bu kürü annem aylardir kullaniyor cogu kisiyede tavsiye etti inanilmaz faydasi oluyor gercekten :) yani annemde baya ise yaradi ama sirke fazla kullanimda iyi degil bunuda arastirmak lazim..

bende denedm ama hiç fayDASI OLMADI umutla başladm hüsranla bitti üstüne kilo bile aldım ne yapsam olmuyor kilo weremiyorum ooooofff oooooofff :KK43: :2::2::KK4:

arkadaşlar ben sabahtan beri bu kürü araştırıyorum okadar mucizevi yorumlar okudumki,işe yaramıyor diyen yok ben bugün başladım,:KK68:

kullanımı:

1bardak ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,(fazla kilosu olanlara 3kez öneriliyo ) öteki türlüyseniz fazla kilonuz yoksa günde 2 kere bunu uyguluyoruz,
yemekden 15-20dk önce,,, okadar heycanlıyımki,bu sefer bundan fayda görmeyi ümit ediyorum,varmı aranızda uygulayan ve yararını gören paylaşırsanız sevinirim:KK16:

kilom 63.3 şuan

son halim(60.4) eveli gün çekildim 1 şubatta yani(01.02.2012),,buda size moral olsuun:KK12::KK16::KK16::KK16::KK16:

aman kıskadım bende istiyorum..lütfen yeni başladım bakalım zayıflayacakmıyım

X