Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

Kizlar balsiz tuketmeyin mideye cok zararli, zayiflayacagiz diye mideyi delmeyelim. En azindan 1 cay kasigi bal, 2 yemek kasigi sirke koyun, dengelensin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bugün bende elma sirkesine başlıyorum,triendy canım sen faydasını gördüm dedin umarım bendede işe yarar.. bugünkü kilom 61.1 :KK24:
gelişmeleri günlük aktarıcam sabırsızlanıyorum,yediklerime birazda dikkat etmeye çalışıcam,sporumu yapıyorum hergün zaten :KK76:

Kızlar ya ben regl olucam galiba :KK43: karnım şişti :KK43: dün akşam içtim bu gece de içicem inşallah hadi hayırlısı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dün akşam aldığım için sirkeyi,sadece akşam yemeğinden önce içtim,saat 21.30da yemek yedim ve sabah 60.6 çıktım.500gr gitmiş.akşamları bide erken yiyebilsem yemeği çok iyi olcak ama eve anca gidiyorum.yemek hazırlayana kadar saat 9u geçiyo.neyse bu şekilde devap edip gün gün gelişmeleri yazıcam buraya:KK16:

SELAM BAYANLAR,bugün elma sirkesinde 2.günüm ve tartıda 60.3ü gördüm,61.1le başladım,2 günde 800gr fena değil,çünkü dün akşamda 21.30da yedim havuç kavurma(yoğurtlu) yarım d. tam b. ekmeği ve 2 tabak makarna yedim yoğurtlu ve ketçaplı bugün evdeyim akşam yemeğimi 5te yemeği düşünüyorum,birazdan elma sirkemi içicem,yarın 59u görürüm umarım :KK16:

ben sirkemi kendim yapiyorum. Ama bu kadar kisa zamanda olmamin tek sebebi benim fikrim hem elma kuru spor ve rejim. Spor yapiyorum ama hiz tempomu hergun degistiriyorum.sabah yuruyusse aksam kostum.ertesi gun paten yaptim aksama bisiklet evin bir odasinu sirf spor aletleri . Unutmadan gecmeyeyim ayni zamanda mate cayi ve acai beere ekstra aldim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay 86 dan 78 e düşmüşsünüz bende uygulayacagım bunları teşekkürler

11.05.2014
dün 59.9u gördüm 4 günde 1.200 gitmiş oldu (elma sirkesine devam):nazar:
akşamları az yiyim diyorum ama hem geç hemde çok yiyince malum korkuyo insan ama cidden okadar yemeye 59u gördüm ne olsun :KK76:

12.05.2014

bugünse 59.8dim 100gr daha gitmiş,(5günde 1.300 kg)ama dün gün içinde abur cuburun dibine vurdum resmen,akşamda çiğ köfteleri götürdüm,patates kızartması yedim fena halde ,bide bunların yanında beyaz ekmeK yedim akşam,tam b. alamadım çünkü mecbur kaldım,bunlara rağmen ekside olmak güzel,bugün akşam dahada dikkat edicem abartmıycam bakalım nasıl etkiliycek kilomu:KK14:

Son düzenleme:
bu kadar güzel yorumları okuyupta başlamamak olurmu :) bende aranızdayım bu günden itibaren :) evlendim ve 8 ayda 13 kilo aldım çok üzülüyorum :KK43: inşallah eski halime, yani 65 ten 52 ye düşeceğim sirke ile:44:

Walla kizlar bu yorumlardan sonra baslamamak aptallik olur :) bu geceden itibaren bende basliyorum.. Hedefim 60 olmak, su anki kilom 64.1 bakalim ne olacak ???
Bide spor yapicam yaninda tabi yediklerimede dikkat edicem... Hadi hayirlisi :)

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Arkadaşlar elma sürmesini evde yapanlar tarif veebilur mi? Birde kaç günde oluyor?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Walla kizlar bu yorumlardan sonra baslamamak aptallik olur :) bu geceden itibaren bende basliyorum.. Hedefim 60 olmak, su anki kilom 64.1 bakalim ne olacak ???
Bide spor yapicam yaninda tabi yediklerimede dikkat edicem... Hadi hayirlisi :)

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Seninle aynı gün başlamış olduk sonuçlarını cidden merak ediyorum bi faydasını görürsen mutlaka bildir canım olurmu :KK34:

SELAM BAYANLAR,bugün elma sirkesinde 2.günüm ve tartıda 60.3ü gördüm,61.1le başladım,2 günde 800gr fena değil,çünkü dün akşamda 21.30da yedim havuç kavurma(yoğurtlu) yarım d. tam b. ekmeği ve 2 tabak makarna yedim yoğurtlu ve ketçaplı bugün evdeyim akşam yemeğimi 5te yemeği düşünüyorum,birazdan elma sirkemi içicem,yarın 59u görürüm umarım :KK16:

Şu an ne durumdasın? lütfen 59 hatta 58 oldum de :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Şu an ne durumdasın? lütfen 59 hatta 58 oldum de :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

tatlım dün yazmıştım zaten görmedin heralde:KK34: allta alıntı yaptım dünkü yazımı evet dediğin gibi 59u gördüm:KK1:

11.05.2014
dün 59.9u gördüm 4 günde 1.200 gitmiş oldu (elma sirkesine devam):nazar:
akşamları az yiyim diyorum ama hem geç hemde çok yiyince malum korkuyo insan ama cidden okadar yemeye 59u gördüm ne olsun :KK76:

12.05.2014

bugünse 59.8dim 100gr daha gitmiş,(5günde 1.300 kg)ama dün gün içinde abur cuburun dibine vurdum resmen,akşamda çiğ köfteleri götürdüm,patates kızartması yedim fena halde ,bide bunların yanında beyaz ekmeK yedim akşam,tam b. alamadım çünkü mecbur kaldım,bunlara rağmen ekside olmak güzel,bugün akşam dahada dikkat edicem abartmıycam bakalım nasıl etkiliycek kilomu:KK14:

arkadaşalr en az 7 .8 sayfa okudum ve hiç bende değişiklik olmadı dıye n yok ocaktan ber kılo vermeye calışıyorum ve 78 den 69 düştüm ama 65 olmama lazım kılo vermem durdu aşırı yogun rejim yapmıyorum ama yedıkleıme dıkkat edıyorum spor yapıyorum hergun 1 saat

mide problemı yaşayan bırıyım yanma fln olur sık sık sizce bu sirke işi bana zararlı olurmu
birde kilo vermede zor bi donemece girdim bu odem atmaya mı yarıyo yoksa gercekten mı zayıflatıyor

çok mu konuştum nee yorumlarınızı merakla beklyıorum arkadaşlar

arkadaşalr en az 7 .8 sayfa okudum ve hiç bende değişiklik olmadı dıye n yok ocaktan ber kılo vermeye calışıyorum ve 78 den 69 düştüm ama 65 olmama lazım kılo vermem durdu aşırı yogun rejim yapmıyorum ama yedıkleıme dıkkat edıyorum spor yapıyorum hergun 1 saat

mide problemı yaşayan bırıyım yanma fln olur sık sık sizce bu sirke işi bana zararlı olurmu
birde kilo vermede zor bi donemece girdim bu odem atmaya mı yarıyo yoksa gercekten mı zayıflatıyor

çok mu konuştum nee yorumlarınızı merakla beklyıorum arkadaşlar

gerçekten zayıflatıyo canım,hatta tartıdaki rakam başlarda oynamasa bile vücuttaki incelme bariz gözle belli ediyo kendini,:KK34:
midende sıkıntı varsa zararlı olabilir sana,çünkü eşimde mide sorunu vardı sirkeyi denemek istedi ozamanlar bikez içti fena çarpıldı söyliyim sana sancıdan duramadı,neyseki bidaha içmedi,dikkatli ol :KK34:

gerçekten zayıflatıyo canım,hatta tartıdaki rakam başlarda oynamasa bile vücuttaki incelme bariz gözle belli ediyo kendini,:KK34:
midende sıkıntı varsa zararlı olabilir sana,çünkü eşimde mide sorunu vardı sirkeyi denemek istedi ozamanlar bikez içti fena çarpıldı söyliyim sana sancıdan duramadı,neyseki bidaha içmedi,dikkatli ol :KK34:

tşk ederim canım cevabın için zayıflamak insanı mutlu edıyor
hemen bu akşam başlıyorum gun ve gun yazacagım inş. sonuç alırım

arkadaşlar bir kere denedim bu kürü. sabah aç karna. midem bulandı. çok kötü oldum :KK43: siz nasıl uyguluyorsunuz? ölçü nasıl oluyor?

arkadaşlar bir kere denedim bu kürü. sabah aç karna. midem bulandı. çok kötü oldum :KK43: siz nasıl uyguluyorsunuz? ölçü nasıl oluyor?

1 su bardağı sıcağa yakın su 1 çorba kaşığı elma sirkesi sabah aç karına,akşam aç karına ve yatmadan yarım saat önce hepsi bu:KK34:

X