Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

Bızde bı arkadasımla ramazandan sonra spora baslıcaz ben kendım de bı suredır dıkkat edıyorum.. 81 kıloyu goruyodm 2-3 hafta oncesıne kadar.. suan 77.6ym. hedef 60-65 arası bısey.. :KK76: dıkkat ettım ekmegı kestım suyumu fazla ıcıyorm. aslında he yaparsak yapalım yememeye baglı hersey. bırazcık ırade :KK53: sımdı ramazan malum corba salata azar azar yemeklerden yıyorum. bıde ballı sırkelı suyu denıyım dedım.. ramazan oldugu ıcın aynı olculerle ama gunde bı defa kullanıcam.. umarım ıse yarar canlarım.. daha once deneyıp sonuc almıs bıcok kısı vardır emnınım.. onerılerınızı beklıyorum :KK15:

ben yaklasık ıkı aydır sırkelı su ıcıyorum zayıflamak ıcın degıl saglıga cok faydalı oldugu ıcın basladım
cok selülitim yoktu ama sımdı bacaklarım cok daha puruzsuz olmus durduk yere nıye gıtsın bence elma sırkelı suyun etkısı oldu dıye dusunuyorum

bende başladım bu küre diyetle 10 günde 3 kilo vermişim bakalım bir hafta sonra yine tartılıcam dn gece başladım bu küre etkileri nasıl olacak yazzarım fakat ben bunun sadece sirkeli türünü yapıyorum. daha az sirke ama bal kullanmıyorum. mutlaka değişiklikleri yazıcam

bende başladım bu küre diyetle 10 günde 3 kilo vermişim bakalım bir hafta sonra yine tartılıcam dn gece başladım bu küre etkileri nasıl olacak yazzarım fakat ben bunun sadece sirkeli türünü yapıyorum. daha az sirke ama bal kullanmıyorum. mutlaka değişiklikleri yazıcam
merhabalar
sirke bal kürünü nasıl kullanıyoruz ben yeni başladım tarif verirmisiniz

kızlar merhaba, bende bugün içmeye başladım. 3,5 yılda 22 kilo aldım, çok yemekten ve hareketsizlikten. hamile kalmak istiyorum ama kilolarımdan korktuğum için öteliyorum sürekli. mayısa kadar kilo vermeye çalışıcam. bu sabah içtiğim kür midemi oldukça yaktı fakat bir kaç güne alışır sanırım. hafta içi yüzmeye gideceğim. bu arada iştahım bugün gayet normal açlık krizi çekmedim tok hisesdiyorum kendimi.

Bugüne kadar denediğim en etkili yöntemdi bu.yıllar geçti ve ben kilo almadım bugüne bugün 54kiloyum :)
Yani demek oluyoki bunu bıraktıktan sonra hiç kilo almadım aksine dikkat etmesemde kilomu korumayı başardım arkadaşlar.aksine dikkat ederek kilo bile verdim dahada.kilo almış olsam yine tereddütsüz bu karışımı kullanırdım.ama hiç niyetim yok kilo almaya :)

puccakanka puccakanka ara verdin mi hiç ? ben 1 haftadır içiyorum vücudumu daha iyi hissediyorum. inanılmaz tok tutuyor, tartıya çıkmadım ama göbeğimde erime oldu.

puccakanka puccakanka ara verdin mi hiç ? ben 1 haftadır içiyorum vücudumu daha iyi hissediyorum. inanılmaz tok tutuyor, tartıya çıkmadım ama göbeğimde erime oldu.
Tabiki ara verdim 4 5 yıl oldu bırakalı bunu içmeyi.ama ara ara 1kaç gün içmişliğim olmuştur 4 5 yıl zarfında..demek istediğim bunu içmeyi bırakınca verdiğim kiloları hiç almadım aksine kilo bile verdim dikkat ederek :)

Kızlar bende bal yerine limon kullanıp denedim ve çok işe yaradı şimdi sadecce sabahları ıllık ve ballı suya başladım midem hasta çünkü ve limon kullanmam yasak daha önceden hastaydı hani bununla olmadı. Ama sirkeye dikkat camşişede olmalı ben kemalkükrer kullandım kızlar sakın plastik şişe kullanmayın. Çok sakıncalı tadındanda anlarsınız zaten ve sirkeyi bir kaşıktan fazla koymayın.

Bende yarın başlıcam.
Zayiflamak için ne iğrenç şeyler denedim bundan bişey olmaz

X