Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

Bende kullanıyorum ilk içtiğimizde biraz kotu tadı ondan sonra ben çok rahatlıkla içtim 2haftada 4 kilo verdim sonra 1 hafta hic dikkat etmedim yediklerime 2 kilo aldım ama 3 gündür yine devam yediklerime dikkat ediyorum ama sirkeli su çok etkili..

slm yorumlar i okduum herkez verdim diyo yarın sabah bende başlıcam bakalım :KK43: umarım weririm.. eyer werirsem yazcam burya ben 3yılda 30kg aldm 65kg dum.... boyum 1.75.. suan kg 94 :KK43: cok asşiri kilo aldım we resmen hayata küstüm :KK43: dısari bile cıkmıomartık üst bas almıorum aldıgım şeyler qüzel durmuo die almıom qitmiom biyere hep ewdeyim :KK43: denicem bu sirkeyi balla inşllah qider kilom

slm yorumlar i okduum herkez verdim diyo yarın sabah bende başlıcam bakalım :KK43: umarım weririm.. eyer werirsem yazcam burya ben 3yılda 30kg aldm 65kg dum.... boyum 1.75.. suan kg 94 :KK43: cok asşiri kilo aldım we resmen hayata küstüm :KK43: dısari bile cıkmıomartık üst bas almıorum aldıgım şeyler qüzel durmuo die almıom qitmiom biyere hep ewdeyim :KK43: denicem bu sirkeyi balla inşllah qider kilom
kesinlikle bende öyleyim..yıllardır içime kapandım..dışarı çıkmıyorum..alışverişe dahi gitmiyoru çok istediğim halde
bende deniycem bunu..artık bitsin bu çile

10 qünü qecti içeli hiç zayflama olmadi :/ eksik bişeymi yapıom :s 1 çay bardagına 1 çay kaşği bal. 1 yemek kaşği elma sirkesi ılık su .. bu şekl içiom sabh acc karnına

Hımm tadı fena değilmiş :KK66:
Çok önceleri sirkeli suyu denemiştim, kötüydü. İşin içine bal girince iyi olmuş.
Bu sabah kilom 59.9 çıktı. Yarın ne olur acaba:KK17:

İşe yarıyor arkadaşlar. 9 günün sonunda 1.200 verdim.
Bundan önce başka Kürler uygulamıştım, sonuç iyi olmamıştı.
Bu içecek bir harika!

Sosyafilizim hedefin nedir?

canım ben şuan 5 gün diyetini uyguluyorum,ramazan da da normal diyetisyenin verdiği listeme dönücem.sirkeli ballı suyu forumdan bir arkadaşım tavsiye etti,sonuç alındıysa bende denerim inşallah.
hedefim ideal kilom 64 aslında ben 62-63 olsam yeterli.6-8 kg yani.

canım ben şuan 5 gün diyetini uyguluyorum,ramazan da da normal diyetisyenin verdiği listeme dönücem.sirkeli ballı suyu forumdan bir arkadaşım tavsiye etti,sonuç alındıysa bende denerim inşallah.
hedefim ideal kilom 64 aslında ben 62-63 olsam yeterli.6-8 kg yani.
Kolay gelsin canım. İnşallah hedefine sağlıklı bir şekilde tez vakitte ulaşırsın :KK52:

inşallah hepimiz,çok teşekkür ederim,sağlıklı bir liste öğrenmek istersen diyetisyenin verdiğini günlük olarak yazmıştım,ordan bakabilirsin.

inşallah hepimiz,çok teşekkür ederim,sağlıklı bir liste öğrenmek istersen diyetisyenin verdiğini günlük olarak yazmıştım,ordan bakabilirsin.
Liste işine hiç uyumam canım. Zaten dedim ya iştahı açık biri değilimdir. Kışın aldık işte :KK43: şimdi veriyoruz. Dikkat etmeme rağmen kışın aldım ya, en çok ta bu beni üzüyor. Midemi serbest bıraksaydım kim bilir ne olurdum :KK17:

X