Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

2 nisan'da basladım elma sirkesi bal karışımına. sabah aç karnına ve gece yatmadan önce içiyorum. şekeri kestim, akşam 6'dan sonra yemek yememeye dikkat ediyorum ama gündüz herşeyi yiyorum. ek olarak işe yürüyerek gidip geliyorum ki bu yarım saat gidiş yarım saat dönüş oluyor yani günde 1 saat yürüyorum. 82 kiloyla başladım şuan 75 kiloyum.. tavsiye ederim...

1 ayda 7 kiloo bu mükemmeeeel canııımmm:KK9::KK9::KK9:çok güzel devam edersin umarım böyleee:KK16::KK16::nazar:

Bende 2 gündür içiyorum 1 kg gitti onun etkiisimi yoksa evde kızlarımla tek başına kaldım koşturuyrum omu bilemedim ama kardeşim 1 haftada 2 kg verdi o tavsiye etti ne zamandır veremiyodu kız şimdi çok mutlu ben sadece sabahları içiyom üşenmessem akşamlarıda içicem yorgunluktan takat kalmıoo bu arada seni tebrik ederim 23 kg nerdeyse darısı başıma sağlıklı beslenme ne kadar önemli

1 ayda 7 kiloo bu mükemmeeeel canııımmm:KK9::KK9::KK9:çok güzel devam edersin umarım böyleee:KK16::KK16::nazar:

işin en güzel tarafı dışarıdan bakınca çok belli oluyor kilo verdiğim. inceldim baya. toparlandım. devam ediyorum bakalım. ben alıştım bu şeyi içmeye :) seviyorum da tadını.. insallah böyle devam eder..

bende bugun başladım bu küre. inşallah faydasını görürüm. bir ay sonra sonucu yazcam mutlaka. su anda 73.5 kilodayım :KK20: ama hedefim 65. insallah dahada fazlasını verebilirim.

ha birde başlamadan önce 105 cm olan göbek ölçüm şuan 95.

bence mükemmel :) tebrik ederim bende yarından itibaren başlıyorum , peki ne kadar sürede bu kadar kilo verdiniz?
Benim sadece göbeğim war 1.68 boyundayım 58.9 ben kısaca 60 diyorum canım sıkılıyor biraz :KK43: 55 olursam en azından biraz göbeğim inse iyi olur hem moralmen hemde görüntü olarak .. Gizliyorum ama yinede olmuyor işte :KK43:
birde sürekli acıkıyorum :KK43: az yeyip sık yemem lazım :KK43: çok çabuk doyuyorum ama çabuk da acıkıyorum :KK43:

kızlar 10 gün oldu başlayalı 4 kg gitmiş şaşkınım afedersiniz günde 3 kere tuvalete gidiyorum ondanmı hızlı yoksa emziriyorum ondanmı bilemedim çokta yiyorum süper yaa böle giderse müthiş olur hiç yoktan aldığım hızlı kilolar hızlıca gitse yemeğede dikkat edicem ama içim sömürülüo sanki bebişlerim emdiğinden

kızlar 10 gün oldu başlayalı 4 kg gitmiş şaşkınım afedersiniz günde 3 kere tuvalete gidiyorum ondanmı hızlı yoksa emziriyorum ondanmı bilemedim çokta yiyorum süper yaa böle giderse müthiş olur hiç yoktan aldığım hızlı kilolar hızlıca gitse yemeğede dikkat edicem ama içim sömürülüo sanki bebişlerim emdiğinden

Ne güzel vermişsiniz bende kullanmıştım 1ay kadar düzenli 1kilo kadar ancak vermiştim sizin yorumunuzu görünce tekrar başlamaya karar verdim hangi marka sirke kullanıyorsunuz vede günde kaç defa içiyorsunuz

Ne güzel vermişsiniz bende kullanmıştım 1ay kadar düzenli 1kilo kadar ancak vermiştim sizin yorumunuzu görünce tekrar başlamaya karar verdim hangi marka sirke kullanıyorsunuz vede günde kaç defa içiyorsunuz

walla canım bilmiom neden böle hızlı çok hareketliyim oda etkili galiba sabahları aç karnına içiyorum 1 kere fersan markasını kullanıyorum

bence mükemmel :) tebrik ederim bende yarından itibaren başlıyorum , peki ne kadar sürede bu kadar kilo verdiniz?
Benim sadece göbeğim war 1.68 boyundayım 58.9 ben kısaca 60 diyorum canım sıkılıyor biraz :KK43: 55 olursam en azından biraz göbeğim inse iyi olur hem moralmen hemde görüntü olarak .. Gizliyorum ama yinede olmuyor işte :KK43:
birde sürekli acıkıyorum :KK43: az yeyip sık yemem lazım :KK43: çok çabuk doyuyorum ama çabuk da acıkıyorum :KK43:

not defterimden aynen yazıyorum :)
2 nisan: 82 kg bel:88 göbek:105 kalça:111
21 mayıs: 75 kg bel: 82 göbek: 95 kalça: 105

Dr Mehmet Öz programında 1 su bardagı buzlu suya 30 gr kadar elma sırkesı ekleyıp gunde 1 bardak ıcersenız metabolızmanız % 30 hızlanır dedı bu da yılda 7 kılo vermenız demek dedı.:KK42:

arkadaşlar ben geçen hafta baslamıstım bu küre, bi haftada iki kilo gitti valla. aksam altıdan sonra bısey yememeye calısıyorum birde 2 lt . su icmeye ugrasıyorum. insallah bu hızla devam ederim...:nazar:

kızlar bimde satılan efor marka elma sirkesini bim fersan'a yaptırıyormuş belki bilmek isteyenler vardır diye söyledim,ben onu kullanıyorum

kızlar bimde satılan efor marka elma sirkesini bim fersan'a yaptırıyormuş belki bilmek isteyenler vardır diye söyledim,ben onu kullanıyorum

Bende eforun kini kullanıyorum canım..
Hatta çiçek balı da bimin
.

3 gündür uyguluyorum, hadi bakaLım , işe yarayacakmı.

X