Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

ben 1 haftadır kullanıyorum ama önce midem biraz alışsın die günde bir bardakla başladım bu hafta 2 bardağa çıkartcam, ama ben bal katmıyorum çünkü bal daha çirkinleştiriyor tadını, ben şöyle yapıyorum önce balı sade bir çay kaşığı yiyorum ondan sonra elma sirkeli suyumu içiyorum tadi daha güzel oluyor bence böyle de bir deneyin :)

arkadşlar 1 yemek kaşığı çok değil mi ben mi yanlış okudum. ben küçük kupaya 5-6 damla falan damlatıyorum. göz kararı.
fazlası zarar vermesin mideye.

arkadşlar 1 yemek kaşığı çok değil mi ben mi yanlış okudum. ben küçük kupaya 5-6 damla falan damlatıyorum. göz kararı.
fazlası zarar vermesin mideye.

yok canım fazla değil,2tatlı kaşığı deniyo zaten ben direk 1çorba kaşığı katıyodum 6aydırda içiyorum hiçbi zararı olmadı,:KK34:ama su bardağınıda fazla küçük tutma az büyük bardak olsun,zaten pek anlaşılmıyo bile sirke tadı,sirkesine bağlı gerçide:KK14:neyse korkulacak bişey yok ben ara vermek zorunda kaldım dünya hap kullanıyorum aç karna alınan haplarda var,,hem dedim ara vermiş olurum vücut alışmıştır belki diye:KK31::KK8:

en kısa zamanda başlamam lazım...ideal kilom için 4-5 kilo versem yeter..doğum öncesi kilomum altına düştüm ama sarkan göbeğim için spora başlayacağım bari başlamışken biraz da kilo vereyim fena olmaz..hepimize kolay gelsin..

ayy çok merak ettim. benimde 5-6 kilo fazlam var.
Akşam eve gidince ilk başlangıcı yapacam.
umarım bende sonuç alabilirim :)
bende sizler gibi kaç kilo verdiğimi yazarım :KK9:

merhaba trendy21,

dün başladım bende umarım faydasını görürüm :)
sana bir kaç birşey sormak istiyorum.
ben vardiyalı çalışıyorum uyku düzenim falan bozuk yani. illa sabah erken saatte içilmesi gerekmiyo demi?
bide aç veya tok olmak fark ediyomu?

cevabın için şimdiden teşekkür ederim :KK16:

peki durmadan sirke ictikten sonra kan degerlerine ne oldugnu biliyormusun acaba??? anamie hastaligi olanlar icinde cok tehlike ac karnina sade sirke icmek !!!

kızlar bugünden itibaren ballı içmeye başladım(19.03.2012 pazartesi)''kilom 59.3'' :nazar:

başlıktaki yazımada ekledim,birazda balla deniyelim bakalım:)))

kullanımı:

1bardak sıcağa yakın ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi 1 tatlıkaşığı bal(hakiki çiçekbalı) bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,(fazla kilosu olanlara 3kez öneriliyo ) öteki türlüyseniz fazla kilonuz yoksa günde 2 kere bunu uyguluyoruz,yemekden 15-20dk önce,,,

Son düzenleme:
bir de bunu deneyeyim bakalım:)

:83::83::83::83::83::83:
tamam canımyaa anladık bide bunu deniycem,,tekrar tekrar kafamın etini yemişsssiiinn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK1:
hanımlar marures hapını kulanan varmı

:KK19::KK19::KK19::KK19:

X