Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Dün 2.şişemi aldım. Watsonsta %50 indirimdeydi isteyenler bu fırsatı kaçırmasın bence. Bu yağı kullanmadığım zamanlarda saçlarımın uçları lastik gibi oluyor.. Bugün duştan sonra bi sürdümm yumuşacıklar :KK22:

elseve yağı bende kullanıyorum iyiki keşfetmişim şimdiye kadar pahalı pahalı yağlar kullandığım için çok pişmanım her saça etki edecek diye bir şey yok tabi ama bence denemekten zarar gelmez bende tavsiye üzerine almıştım kırmızı kapaklısını vazgeçilmezim şu an ayrıca harika kokuyo saçta :)

Dün 2.şişemi aldım. Watsonsta %50 indirimdeydi isteyenler bu fırsatı kaçırmasın bence. Bu yağı kullanmadığım zamanlarda saçlarımın uçları lastik gibi oluyor.. Bugün duştan sonra bi sürdümm yumuşacıklar :KK22:
Canım sen kaça aldın?Watsons'da indirim varsa 2 şişe alıp stok yapayım.

Bunu yaklaşık bir ay önce kadar aldım watsonstan 9.90a saçımda yarattığı parlaklığı seviyorum, kokusunu beğenmedim .Onarım hakkında bir şey diyemem.

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

Her ikidinide kullaniyorum.ben en cok boyalı saclar icin olanin ibeğendim. Muhtesem bir urun.saclariniz kuruysa mutlaka deneyin.

Son düzenleme:
etkisini görmedim
içine 30 ml kadar saf argan yağı kattım bırazda böyle denıyeceğim..

Saçlarına nasıl uyguluyorsun acaba? Bende kullanıyorum ama yanlış mı sürüyorum acaba çünkü saçlarımın uçlarını kurutup sertleştiriyo gibi geliyo bana :KK43:

Saçlarına nasıl uyguluyorsun acaba? Bende kullanıyorum ama yanlış mı sürüyorum acaba çünkü saçlarımın uçlarını kurutup sertleştiriyo gibi geliyo bana :KK43:
Islak saçlarımı tarıyorum, 3-5 damla elime sıkıp saçlarıma onu yediriyorum
Zaten bir ürün herkeste işe yarayacak diye bir şey yok ne yazık ki:KK43: mesela Watsons'ın biralı saç maskesi kiminin saçını yumuşatırken benmkini sertleştiriyordu.

Islak saçlarımı tarıyorum, 3-5 damla elime sıkıp saçlarıma onu yediriyorum
Zaten bir ürün herkeste işe yarayacak diye bir şey yok ne yazık ki:KK43: mesela Watsons'ın biralı saç maskesi kiminin saçını yumuşatırken benmkini sertleştiriyordu.
ben gün içinde saç bakımına çok uzun zaman ayıramadığım için hızlı yapıyorum her şeyi tam yediremiyorum ondan oluyo sanırsam:KK64:

Alicam artik ya herkes memnun :) peki nasil kullanıyorsunuz elimizdeki yağlar gibi banyodan önce surup bekliyor musunuz?

Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.

Öyle bir anlatmıssın ki deneyesim geldi. Gliss kullanıyorum ben kırmızı olan sprey. Bir denerim belki agırlastırmıyorsa...

Alicam artik ya herkes memnun :) peki nasil kullanıyorsunuz elimizdeki yağlar gibi banyodan önce surup bekliyor musunuz?
Nasıl kullandığımı bir önceki mesajımda anlattım. Şampuandan öncede kullanabilirsin ama en güzel etkili yöntem bence yıkandıktan sonra, ıslak saçına sürmek. Sonra da durulamadan saçını kurutmak.

Teşekkürler:)erdarkmoon, post: 37227324, member: 325693"]Nasıl kullandığımı bir önceki mesajımda anlattım. Şampuandan öncede kullanabilirsin ama en güzel etkili yöntem bence yıkandıktan sonra, ıslak saçına sürmek. Sonra da durulamadan saçını kurutmak.[/QUOTE]
Tesekkurler:)

tam olarak adı burda yazdığı gıbımı bu yağın...L'oreal elseve extraordinary oil

X