Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Uzun süredir siteyi takip ediyorum. İlk mesajımı yazmak bu konuya kısmetmiş.. Üzülerek söylüyorum ki, maalesef benim saçlarımda işe yaramadı.. Yorumları okuyunca bir heves koşa koşa gittim aldım.. Sonuç hüsran.. Ama şunu da eklemeliyim ki benim saçlarım pek normal değil.. Bırakın bir kaç damlayı 15damla yağ bile sürsem yatışmıyor..
Bu yağı kullanırken çok umutlanmıştım :KK43: Çünkü ilk sürdüğümde saçlarım ipek gibi oldu.. İşte dedim sonunda buldum aradığım şeyi.. Ama birkaç saat sonra yine aynı kabarık saçlar geri geldi :KK43: Üstelik kuruduktan sonra da defalarca sürdüm.. Olmuyor olmuyor napsam olmuyor :KK43:((

Uzun süredir siteyi takip ediyorum. İlk mesajımı yazmak bu konuya kısmetmiş.. Üzülerek söylüyorum ki, maalesef benim saçlarımda işe yaramadı.. Yorumları okuyunca bir heves koşa koşa gittim aldım.. Sonuç hüsran.. Ama şunu da eklemeliyim ki benim saçlarım pek normal değil.. Bırakın bir kaç damlayı 15damla yağ bile sürsem yatışmıyor..
Bu yağı kullanırken çok umutlanmıştım :KK43: Çünkü ilk sürdüğümde saçlarım ipek gibi oldu.. İşte dedim sonunda buldum aradığım şeyi.. Ama birkaç saat sonra yine aynı kabarık saçlar geri geldi :KK43: Üstelik kuruduktan sonra da defalarca sürdüm.. Olmuyor olmuyor napsam olmuyor :KK43:((

sanırım saçlarınız kıvırcık kabarık ve boyalı dimi. benimde öyle daha önce denediğim hiçbir yağdan memnun kalmadım.
bendede sizdeki gibi ilk sürünce çok yumuşak oluyor, aradan bir saat geçince eskisindende beter bi saç oluyor:KK43:
ama bunu da bi denicem :) sonucu yazarım

sanırım saçlarınız kıvırcık kabarık ve boyalı dimi. benimde öyle daha önce denediğim hiçbir yağdan memnun kalmadım.
bendede sizdeki gibi ilk sürünce çok yumuşak oluyor, aradan bir saat geçince eskisindende beter bi saç oluyor:KK43:
ama bunu da bi denicem :) sonucu yazarım
Tamamen aynı dertten muzdaribim. Ben de yorumları okuduktan ve youtube'da makyaj üzerine takip ettiğim bir sayfadan görüp koşa koşa aldım fakat sonuç yine kabarık saçlar, bunun çaresi nedir a dostlar ?! :KK70: resmen bıktım artık düzleştirmeden imkansız sokağa çıkmam, yani zaten yıpranmış saçları daha çok yıpratıyorum düzleştirmek zorunda olduğum için :KK43: çok üzücü...

ya bende yarın alcam çoğu memnun kullananların belkim bendede işe yarar :/ birde ben 2 hafta önce saçlarımı kestirdim yamuk oldu düzeltim derken 20 cm birden kısaldı :KK43: şimdide uzasın diye yapmadığım şey kalmadı :KK43: belki buda bi nebze şekil almasında ve uzamasında yardımcı olur... yaza kadar eski halini alsa bali :KK43: saçım zor uzuyo önerisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum :)

Cidden yumuşacık yapıyo. Ama ince telli saçları söndürüyo. saçımı yıkayıp kuruluyorum sonra bir damlayı bütün saça yayıp kurutuyorum saçımı. bir damla bile saçımı söndürüyo ama olsun yumuşacık yapıp parlatıyo :KK15:

öyle spreyli bakım ürünleri gibi değil, saça sürüp çıkarsan yağlı gibi bi görüntü oluyo. adı üstünde bildiğin zeytinyağı gibi bi kıvamı var. sadece bi damla sürüp saça fön çekmek gerek

Tamamen aynı dertten muzdaribim. Ben de yorumları okuduktan ve youtube'da makyaj üzerine takip ettiğim bir sayfadan görüp koşa koşa aldım fakat sonuç yine kabarık saçlar, bunun çaresi nedir a dostlar ?! :KK70: resmen bıktım artık düzleştirmeden imkansız sokağa çıkmam, yani zaten yıpranmış saçları daha çok yıpratıyorum düzleştirmek zorunda olduğum için :KK43: çok üzücü...

kullandım tamam yumuşacık oldu, bir nebze kabarıklığıda aldı, ama gene saçlarıma hiçbir işlem yapmadan doğal kullanamadım tabi. ben zaten genelde saçlarımın ön ve arkasından ince bir tutam alıp fönle düzleştiryorum sonrada balerin topuzu, elektriklenme olursaba çok az jöle sürüyorum, saç modelimde değişen bişey olmadı :) ama en azından saçlarıma dokununca yumuşacık bu his beni mutlu etti :p

peki kızlar düzleştirici veya fön sonrası saç uçları çok kuru görünüyor ya o görüntüden nefret ediyorum onun için almak istiyorum. bir faydasını görür müyüm?

canım saçlarında yanık mı var yoksa ? Yanık saçlarda hiçbir şey işe yaramıyor :110:

ben bunu ilk çıktığı zaman kullanmıştım.. cam şişedeydi o zaman bilen bilir ve müthiş güzel bir üründü.. sonra millet yok efendim elimden kayıyor düşer kırılır diye korkuyorum dedi durdu sonra loreal bu ürünün şişesini değiştirdi.. ama değişen bir tek şişe dizaynı değildi bence.. ürünün performansı resmen çok fazla düştü... zannımca içeriği de değiştirdiler, kıvamı falan daha farklı şu an... :KK20:

Arkadaşlar ben kullandım. images.jpg kırmızı kapaklı olanını boyalı saçlar içindi galba saçım yağlı gibi oldu ve yumuşaklığı yok oldu sonra almadım.satıcı kızda kullanmış saçlarımı büyük ölçüde onardı demişti lakin benimkini onarmadı ben memnun kalmadım.

Bende uzun zamandir almak istiyordum bi turlu firsat olmamisti. bugun gratisten 9.90a aldim. Henuz kullanmadim. Saclarim ince telli uzun ve cok hafif dalgali. Nerdeyse hergun yikiyorum duzlestiriyorum biraz yagli bir yapisi var. Dolayisiyla cansiz duruyor Ve cabucak elektrikleniyor. umarim benimde isime yarar

4. Kullanısım. Çok memnun kaldım. Saçlarım o kadar parlak görünüyor ki kırıklarım bile belli olmuyor. Ama elektriklenme son gaz devam ediyor maleseffff.

Dun aksam once bakım amaci ile 3 saat sacimda biraktim. Ardından da kurutmadan once surdum. benim sacim zaten duz ama kırıklardan dolayı yine de firca ile duzeltmek gerek. Kuruttum, firca bile kullanmama gerek kalmadı :KK9: Urunu cok begendim. Sacimi agirlastirmadi. Hakikaten begendigim ender urunlerden biri oldu.

İlk kullandığım günler çok memnun kalmıştım. Sonradan aynı etkiyi kullanamadım diye kenarda unuttum. Yeniden deneyim. Burayı okuyunca hatırladım.

burdan görüp de deneyeyim dedim...bugüne dek cok ürün denedim bugün ilk defa bu elseve mucize yagi denedim ve coooook memnun kaldim. Kokusu cok güzel ve saclarim yumusacik. Sac yapim cok kuru ve yipranmis da.

kızlar bu ürün ilk çıktığında baya iyiydi yukarı da yazmıştım ama sonra şişesi değişince içerik de değişti sanıyorum.. ama siz şu anda bu kadar büyük etki alıyorsanız yine bir denemek lazım, eski formüle mi döndüler acaba..

X