Eltim benim icin "ayyy kadin ne kadar piiiiss" dedi

handegunerler

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2023
168
-124
37
Yine sinir yine sinir.Gecen aksam ettim gelmisti.Ben de yeni kurutma makinesi almistim.Makine durdu ben boşaltır katlarim sen bebeginle ilgilen dedi.Neyse makine de mutfakta kapağı açti " Ayyy kadin ne kadar piiisss" dedi bana.Bu arada bebek agliyor ben duymuyorum sanıyor yatak odasindaydim bebegin biberonunu alayım diye mutfağa gelmistim Ama görmedi yaklaştığımız.Ben de gerisin geri yatak odasına gittim 1 dk bekleyip tekrar girdim mutfağa bu sefer pişkin pişkin cok tozluymus iyafetler makinenin ici kapağı hep toz olmus dedi.Oyle mi olabilir dedim.Ya gercekten de durum ic açıcı değildi makinenin kapağının ic tarafında çember halinde toz vardi toz filtresine ust yaninda da tozlar iplikcik halde sarkiyordu bu benim pis olduğum anlamına mi geliyor.
Kadına bisey demedim kocam olacak adama söyledim.Sana dememiştir yanlis duymuşsunuzdur o kotu niyetli biri değil vs diyip bana kafayı yediriyor.

1. Benimkinde de çok toz oluyor bazen öyle iplik iplik sarkıyor filtre kenarından, pis değilim.
2. Eltim ne münasebet benim makinamı açacak da çamaşır katlayacak, asla müsade etmem. Belirli kişilerden bebeğim küçükken sadece yardım aldım. Böyle sınırsız ilişkiler sınırsız konuşma hakkı yaratır insanlarda. Mesafe iyidir.

Kurutma makinesi zaten kıyafetlerdeki en ufak tozları da almıyor mu, amacı o bir yerde.
Bende de oluyor, pis olduğumu düşündürmüyor bu durum.
Halt etmiş.
Ama ben olsam eltime vermezdim bu görevi.
Yeni mi doğum yaptınız bilmiyorum çamaşırlarımı da eltim katlamasın yani. Ne kadar samimi de olsam kabul etmezdim teklifini.
Biraz resmiyet iyidir. Had bilir insan.

Yine sinir yine sinir.Gecen aksam ettim gelmisti.Ben de yeni kurutma makinesi almistim.Makine durdu ben boşaltır katlarim sen bebeginle ilgilen dedi.Neyse makine de mutfakta kapağı açti " Ayyy kadin ne kadar piiisss" dedi bana.Bu arada bebek agliyor ben duymuyorum sanıyor yatak odasindaydim bebegin biberonunu alayım diye mutfağa gelmistim Ama görmedi yaklaştığımız.Ben de gerisin geri yatak odasına gittim 1 dk bekleyip tekrar girdim mutfağa bu sefer pişkin pişkin cok tozluymus iyafetler makinenin ici kapağı hep toz olmus dedi.Oyle mi olabilir dedim.Ya gercekten de durum ic açıcı değildi makinenin kapağının ic tarafında çember halinde toz vardi toz filtresine ust yaninda da tozlar iplikcik halde sarkiyordu bu benim pis olduğum anlamına mi geliyor.
Kadına bisey demedim kocam olacak adama söyledim.Sana dememiştir yanlis duymuşsunuzdur o kotu niyetli biri değil vs diyip bana kafayı yediriyor.
Evet pissiniz

Niye duymamazlığa verdin ki?
Keşke gidip deseydin ne bu hadsizlik diye.
Nedem susmayı tercih ettin, ömür billahi unutmam ben bunu bana yapılsa. İçimi rahatlatmak için de konuşmam gerek. Kimse unutmaz yani çok kırıcı çok hadsiz bir olay.
Keşke gidip duyduğunu söyleseydin, utanırdı belki

Bu ailesinden her canliyi aklayan kendi karısına gelince iki ayaklı gelen kocaları Allah bildiği gibi yapsın. Kurutma makinasi kıyafetten cok toz topladığı üçün filtreden taşmış olabilir canim

X