Eltim benim icin "ayyy kadin ne kadar piiiiss" dedi

Aman evin her işine yetişemezsin ki ne dert ediyorsun, benim eltimde diğer eltim için pis diyor hep ama bizene, bizi ne ilgilendirir, temizse kendine pisse kendine, ayrıca evin bir bölümünde böyle bişey gördü diye pis denmez insana, belki ev sahibi sürekli iş iş koşturuyor, bir yeri atlamış olamaz mı yani.
Herkes kendi evinden sorumlu başkasının değil.
Aynısını kaynanam dedi ben o yüzden çok gerilmiştim. Aynen herkesin evi kendini ilgilendirir temizliği de kendine pisliği de atlamış olabilirsin bazı şeyleri ne var bunda. Böyle şeyleri o kısmı atladıysam atladım ne var bunda ama sen cok kırıcısın diyebilirsin.
Ben böyle konularda direk sınırımı çiziyorum. Yani şöyle evet temizlik yaparken atladığım yerler olabilir ne var bunda gibi....

Yine sinir yine sinir.Gecen aksam ettim gelmisti.Ben de yeni kurutma makinesi almistim.Makine durdu ben boşaltır katlarim sen bebeginle ilgilen dedi.Neyse makine de mutfakta kapağı açti " Ayyy kadin ne kadar piiisss" dedi bana.Bu arada bebek agliyor ben duymuyorum sanıyor yatak odasindaydim bebegin biberonunu alayım diye mutfağa gelmistim Ama görmedi yaklaştığımız.Ben de gerisin geri yatak odasına gittim 1 dk bekleyip tekrar girdim mutfağa bu sefer pişkin pişkin cok tozluymus iyafetler makinenin ici kapağı hep toz olmus dedi.Oyle mi olabilir dedim.Ya gercekten de durum ic açıcı değildi makinenin kapağının ic tarafında çember halinde toz vardi toz filtresine ust yaninda da tozlar iplikcik halde sarkiyordu bu benim pis olduğum anlamına mi geliyor.
Kadına bisey demedim kocam olacak adama söyledim.Sana dememiştir yanlis duymuşsunuzdur o kotu niyetli biri değil vs diyip bana kafayı yediriyor.

Sormuş pis mıyım diye. Ne haddi yahu soruya cevap verdim. Sanki konudan bağımsız yazmışım gibi 😂 mutfaktaki tozu anlatmış pissin dedim. Kurutma makinesi değil. Mutfakta bir parmak toz bence pislik göstergesi

Koyulaştırdığım kısımları lütfen yeniden okuyun. Mutfakta bir parmak tozdan bahseden yok.

Yine sinir yine sinir.Gecen aksam ettim gelmisti.Ben de yeni kurutma makinesi almistim.Makine durdu ben boşaltır katlarim sen bebeginle ilgilen dedi.Neyse makine de mutfakta kapağı açti " Ayyy kadin ne kadar piiisss" dedi bana.Bu arada bebek agliyor ben duymuyorum sanıyor yatak odasindaydim bebegin biberonunu alayım diye mutfağa gelmistim Ama görmedi yaklaştığımız.Ben de gerisin geri yatak odasına gittim 1 dk bekleyip tekrar girdim mutfağa bu sefer pişkin pişkin cok tozluymus iyafetler makinenin ici kapağı hep toz olmus dedi.Oyle mi olabilir dedim.Ya gercekten de durum ic açıcı değildi makinenin kapağının ic tarafında çember halinde toz vardi toz filtresine ust yaninda da tozlar iplikcik halde sarkiyordu bu benim pis olduğum anlamına mi geliyor.
Kadına bisey demedim kocam olacak adama söyledim.Sana dememiştir yanlis duymuşsunuzdur o kotu niyetli biri değil vs diyip bana kafayı yediriyor.
Bence camasir makinesi mahrem brn böyle düşünüyorum kimseyede actirmamda astirmamda kurutma makinesi tozuda topladıgi için gayet normal birşey bence herkes kendi pisligine baksin keşke geri donmeyip ağzının payını verseydin o senin cahilin canım bu normal kurutma makinelerinde der gülerdim şimdi her yerde şöyle pis böyle pis diyip anlatır ne toksit şeyler yaaa

Eltini bi yere sokma daha, tırnağın varsa başını kaşıyacaksın, bazı insanlar iki gr hayır etse sınırsız söylenme, akıl verme, yönetme hakkı elde ettiğini düşünüyor. Bi işe yaradı diye kendini senden üstte bir yere koyuyor. Gerek yok. O kocan da sanki çok anlayacak gibi gitmiş şikayet etmişsin, 2 çocukla her yere yetişmen gerektiğini, herkesin yaptığını, senin tembel olduğunu söyleyen adamın ağzına laf veriyorsun bi güzel. Hem de durduk yere. Elti boğazına yapışmamış sonuçta, densiz densiz konuşmuş.

Konunun absürtlüğünü bir tarafa bırakıyorum da niye herkes yine dona taktı? Kurutma makinesinde kurutulan tek şey don mu? Bu donlar neden bu kadar kıymetli? Çeyiz konusu olur donlarım da donlarım, yatak odasına biri girer amaaan donlarım, kurutma makinesi boşaltılır eyvahlar olsun donlarım. Don travması var kk kadınlarında 😂
Ben şeyi aşamıyorum ya, kirli sepetinde pis don gördü diye yüzünü ekşiten kaynana. Bi tabur misafir getiriyor gelinin evine, evi falan gezdiriyor, banyoyu gösteriyor, kirli sepetinin kapağını açıyor milletin içinde, bi de ne görsün aman Tanrım, kirli çamaşır!..😂 Şey diyordu o konu sahibi "Kaynanama göre onun benim çekmecemi açması ayıp değil, çekmecede kırmızı don görmesi ayıp.".

Kurutma makinesi zaten hem kurutup hem toz topluyor ettiniz biraz geri kalmış teklojiden valla ben olsam fırsatı kaçırmam iyi bir laf sokardım yani ayrıca öyle işlerinizi eltinize yaptırmayın yani kendinizde yapabilirsiniz

Ben şeyi aşamıyorum ya, kirli sepetinde pis don gördü diye yüzünü ekşiten kaynana. Bi tabur misafir getiriyor gelinin evine, evi falan gezdiriyor, banyoyu gösteriyor, kirli sepetinin kapağını açıyor milletin içinde, bi de ne görsün aman Tanrım, kirli çamaşır!..😂 Şey diyordu o konu sahibi "Kaynanama göre onun benim çekmecemi açması ayıp değil, çekmecede kırmızı don görmesi ayıp.".
Ahahaha ay ben bunu bilmiyorum 😂

Kurutma makinesi en temiz evde dahi toz, tüy çıkarız. Bazı kıyafetlerinki daha çok olur kumaşlarından dolayı.

Ancak laf edecek karakterde olduğunu az çok bilirsiniz. İş yaptırmayın. Makine de dursun gerekirse anında her iş yapılmalı mı?

Daha önce bilmiyorsanız da o yüzünü şimdi gördünüz suratınızı asmadan sınırlarınızı belirleyin.

Her kurutma sonrası filtreyi temizliyorum buna dikkat edin ..bu pis oldugunuz anlamına gelmez ama keşke eltinize cevab verdeysidniz

Eltiniz çok kötü bir insan. Muhtemelen kurutma makinesi yok, sırf merakından atlamıştır çamaşırları çıkarmaya, siz de bir şey diyemediniz tabi. Kendinde öyle bir makine olmadığı için kıskançlığını sizin temizliğinize laf ederek dışa vurmuş. Sizin evinizde bir yer pis olsa da böyle konuşamaz, bir de bebeğiniz var üstelik. Bazen diyorum ki keşke insanların kalbindeki iyi niyet kadar yaşama hakkı olsa da böyle kötü niyetli, kırıcı insanlar tez zamanda gitseler.

Oh my god DON 🤣🤣🤣

Bahtsız bedevi kokusu alıyorum sizden. 🙄

Ben gecen konusunda KIBlemistim ayni seyi dusunup cevap gelmedi yonetimden. Ben bedevi olduguna eminim de, bu sefer izinli mi gelmis onu bilmiyorum.

Bu arada o tozlari ve sarkan iplikcikleri her kurutmadan sonra temizliyorsaniz (ki oyle yapmaniz gerekir) pis degilsiniz. 😬

Konunun absürtlüğünü bir tarafa bırakıyorum da niye herkes yine dona taktı? Kurutma makinesinde kurutulan tek şey don mu? Bu donlar neden bu kadar kıymetli? Çeyiz konusu olur donlarım da donlarım, yatak odasına biri girer amaaan donlarım, kurutma makinesi boşaltılır eyvahlar olsun donlarım. Don travması var kk kadınlarında 😂

Ben de anlamadım çamaşır makinesi mahrem demiş biri. Benim evimde her şey public valla hiçbir şeyim mahrem değil.
Yardım etmek isteyene de kapım açık.
Eltim pis dese de sallamam.
He canım ya titiz bir karı değilim biliyorsun diye seslenirdim ben olsam🥰

Ben de anlamadım çamaşır makinesi mahrem demiş biri. Benim evimde her şey public valla hiçbir şeyim mahrem değil.
Yardım etmek isteyene de kapım açık.
Eltim pis dese de sallamam.
He canım ya titiz bir karı değilim biliyorsun diye seslenirdim ben olsam🥰
Ahahah aynı ben 😂 mahremim yok. İnsanlar yatak odama girebilir, çok istiyorlarsa donlarıma da bakabilirler 🤓

Geçen yaz bi işimiz vardı görümcemin kızıyla dışarı çıktık görümcemi evde yalnız bıraktık. Bulaşık mak bışaltmış, kirlileri lavaboya yığmıştık onları yerleştirmiş, askıdaki çamaşırları katlamış, balkonları yıkamış. Eve bi geldim bütün işler yapılmış. Abla sen her hafta gelsene bana dedim 😂

X